reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Całkowicie się z tobą zgadzam Yas09. Moi chłopcy urodzili się dużo przed czasem i mamy całą masę wizyt szpitalnych, kontroli itd i jak ja mam to wszystko pamiętać. Pierwsze dwa miesiące po wyjściu ze szpitala to w tyg mieliśmy kilka wizyt w szpitalu u specjalistów. Czasem mnie pytają gdzieś czy chłopcy mieli robione to czy tamto jak się urodzili to nie jestem pewna a potem czuję się jak kretynka. Ale uwierzcie mi naprawdę mamy tego dużo.
 
reklama
Jest jeszcze z nami mamuska z Prestonpans?
Qrcze.. ja to mam dziwnie z mezem i jego praca. Raz mu mowia ze ma delegacje.. wczorej sie pakowal na wyjazd na weekend, dzisiej o 16 sie pojawia w domu i mowi ze odwolana delegacja. Ci to maja balagan tam w pracy:) Ale ja sie ciesze bo sama nie musze siedziec:)
 
oj.. tak:) maz mi wlasnie ucieka ze znajomym:) bo se autko kupili i jada je wyprobowac:) A moj nati taaaki zmierzly jakis... Niech mu juz kolejny zab wyjdzie, bo o wszystkie jego humorki obwiniam zeby hehehhe :) Jak wszystkie wyjda.. to co potem bede obwiniac? hihi
 
Justysia dzięki za informacji ale dla mnie wtorki odpadają. Ja chetnie wybiorę się do tego rainforest
Magdziarz mi pani w aptece w pl powiedziała, ze dopiero po 38 tyg można tą herbatę z malin bo inaczej można narobic sobie problemów, ja brałam tabletki ale i tak nie pomogło
Anitha mnie się pytali gdzie mają dac te szczepionki to im powiedziałam, że w uda, ale wydaje mi się że to zależy też od tego kto daje
 
doty86 ja w przyszłym tygodniu mogę tylko w piątek więc odpoda możemy w takim razie odłożć to na jeszcze następny tydzień np. we wtorek lub środę to będzie 8 -9 marca jeśli będzie ci pasowało mogłybyśmy pojechać moim samochodem ja nie wiem gdzie to jest więc ty mnie pokierujesz i twój A nie będzie musiał cię wieżć daj znać jesli pasuje ci któryś dzień

bzyczek84 jeśli polecasz to napewno się wybiorę umawiam się wstępnie z doty więc może i ty byś z nami się wybrała jeśli ci oczywiście pasuje

isabell nie ma sprawy, ja też chcę się wybrać do tego rainforest może jakoś uda nam się zgadać i wszystkie razem pojedziemy będzie rażniej
 
Ostatnia edycja:
magdziarz z tą herbatą ja też czytałam,że nie wolno wcześniej niż w 38tc bo może doprowadzić do wcześniejszego porodu,ale nie na każdego to działa. Ja osobiście tej herbaty nie piłam,ale jadłam dużo ananasa,ostre rzeczy,dużo spacerowałam,sprzątałam chatę co drugi dzień,seksik też był w końcówce ciąży dość często a i tak nic nie podziałało i urodziłam 12 dni po terminie.
 
A po co wy dziewczyny chcecie pic jakies herbatki?? nie kumam? po co chcecie "wykurzac" dzidzie z brzucha szybciej?? przeciez dzidzia i tak wyjdzie o swoim czasie wtedy kiedy bedzie na to gotowa...!
 
Hej dziewczyny nie nadaze za Wami .Brak czasu moje coreczki przeziebione martwie sie o Maje bo ma dziwne skurcze w raczce i paluszki nachodza jeden na drugi .musimy wybrac sie do lekarza mam nadzieje ze cos poradza i nie bedzie to cos powaznego
 
reklama
Biedactwo:( mam nadzieje, ze to nic powaznego.Najwazniesze to szybko sprawdzic!
Nic sie nie martw, ja ledwie nadazam, ale od jutra mam gosci na tydzie wiec bede miala kosmiczne zaleglosci:)
 
Do góry