reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Wreszcie udało mi się uwiecznić postępy mojej małej na zdjęciach :-D:happy:. Efekty na dole :-)
Magdziarz, pamiętam pod koniec ciąży to już nie wiedziałam jak się położyć, żeby mi było wygodnie ;-), trzymaj się, jeszcze tylko trochę- końcówka najgorsza, a potem już będziesz miała swoją dzidkę przy sobie:tak:. Doveinred, tobie też życzę wytrwałości. Kiedy się wybieracie z powrotem do Polski?
Emilia, dzięki za znalezienie adresu po raz kolejny :-)

Azorek, na miejscu tej babki to bym tam padła- nie dość, że ją okradli, to jeszcze trzeba za to płacić :wściekła/y::wściekła/y: Normalnie, gdyby to nie było takie żenujące, to zaczęłabym się śmiać . Polska to kraj absurdów. Dlatego ja się tam nie wybieram, tylko na urlopy jeżdżę. Szkoda mi wprawdzie trochę studiów rzuconych w połowie- a jeszcze bardziej szkoda ich mojej mamie- ale trudno. Coś za coś
 

Załączniki

  • Photo0571.jpg
    Photo0571.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 21
  • Photo0572.jpg
    Photo0572.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
reklama
A no nie mogę się już doczekać :tak: z jednej strony chciałabym już-teraz-natychmiast, a z drugiej, jak się dowiedziałam, że kuzynka mojego Yetiego teraz zaciążyła, to aż jej pozazdrościłam, bo jest na początku ciąży, a nie na końcu :laugh2: Ale skoro azorek wywróżyła mi syna, to nic, jeno się cieszyć :-D
 
izabell :-)postraszylam ja troche i mi oddala depozyt jedza jedna a na dowidzenia powiedzialam ze mieszkania nie zamierzam sprzatac wogole i syf jej zostawie taka wredna bede;-) witam nowa mame :-) faktycznie nas juz troche tu jest . kurde cos mi sie z kompem dzieje same litery wskakuja odrazu z gory sorki za literowki
 
widze ze co chwila dolaczaja nowe mamusie ale wszystkie jak na zlosc z okolic Leith'u. Nie mialabym nic przeciwko gdybym nie wyprowadzila sie z tamtych okolic 2 miesiace temu :) To moze znacie jakies mamuski z okolic Liberton, Gilmerton, Gracemount z ktorymi moglabym chodzic na spacerki?

Wszystkim ciezarnym jeszcze zycze milej koncowki i szybkiego porodu :)
 
kurde musze isc do okulisty macie jakiegos godnego polecenia bo jestem slepa jak kret niewidze z daleka:no: oczy mnie jakos dziwnie zaczynaja szczypa niewiem co sie dzieje. mam jeszcze ta karte z nhsu ale niewiem czy na nia dostane jakies znizki:eek: ja tezmieszkam na gorge io tej pory wydawalo mi sie ze niema tu zadnych mam ale poszlam na play grupe kolo nas a tu mile zaskoczenie pelno nas tam i tak teraz kawkujemy i spacerujemy sobie razem smiesznie to wyglada jak nas tak z 6 po chodniku idzie a to wszystko dzieki emilce:-) to ona mi polecila grupe tylko tak sie zgadalysmy ze ja poszlam gorgie a wy wszystkie na lif hi hi :-D
 
kurde musze isc do okulisty macie jakiegos godnego polecenia bo jestem slepa jak kret niewidze z daleka:no: oczy mnie jakos dziwnie zaczynaja szczypa niewiem co sie dzieje. mam jeszcze ta karte z nhsu ale niewiem czy na nia dostane jakies znizki:eek: ja tezmieszkam na gorge io tej pory wydawalo mi sie ze niema tu zadnych mam ale poszlam na play grupe kolo nas a tu mile zaskoczenie pelno nas tam i tak teraz kawkujemy i spacerujemy sobie razem smiesznie to wyglada jak nas tak z 6 po chodniku idzie a to wszystko dzieki emilce:-) to ona mi polecila grupe tylko tak sie zgadalysmy ze ja poszlam gorgie a wy wszystkie na lif hi hi :-D

My robilismy badania w bootsie.Super.Generalnie raz na 2 lata masz za darmo.Poprostu idziesz i sie umawiasz.Okularow nie musisz tam brac:)
Maja roozne ceny.Znizke dostajesz jak masz benefity, ale tylko te dla super-biednych,czyli te incom support.Zreszta tam ci wszystko powiedza.
 
izabell :-)postraszylam ja troche i mi oddala depozyt jedza jedna a na dowidzenia powiedzialam ze mieszkania nie zamierzam sprzatac wogole i syf jej zostawie taka wredna bede;-) witam nowa mame :-) faktycznie nas juz troche tu jest . kurde cos mi sie z kompem dzieje same litery wskakuja odrazu z gory sorki za literowki
Brawo!@!!!Q!
 
Co do powrotu to mielismy wracac w tym roku w czerwcu ale ze kaski brak to zostajemy jeszcze rok wiec jak narazie jest 2012 koniec maja.

azorek
- niezla historia, musiala sie ta pani niezle wpienic.
Ale nie wiem dlaczego nosila wszystkie dokumety ze soba. Ja i paszport i dowod mam w domu .
vampiria- no dzielna mala :) slicznie podnosi gloweczke . Gratuluje
Kinga- mozesz isc normalnie np do vision express i przebadac wzrok ( albo w innych ) maja badania darmowe.
 
reklama
to musi isc po zaswiadczenie na policje czy cos takiego ale juz nie jestem pewna ale szczerze to chyba nawet komentarz zbedny:no:
pani miala to zaswiadczenie i ciagle nim machala przed oczami urzednika :O aa Doveinred ona mowila cos tam ze jechala cos zalatwiac stad wszystkie dokumenty w torebce byly.

justaaa ja tez mam blisko:D zalezyw w ktore dokladnie miejsce na gilmerton bo moge albo 18,11 jechac albo wsiasc w 5 i tam zlaoac np 37,47 co 5 min kursuja wiec tez nulo problemo aaaaa i mam kolezanki 2 ktore mieszkaja przy kapitans road jedna ma synka w weiku 18 mcy a druga w okolicygracemount ma synka 3 letniego :D popytam moze ktora bedzie chcetna to podam ci ich nr gg :D

a ja wogole sie zrobilam senna i zasnelam sobie i obudzilam sie razem z amelkowna o 18.40:O a spala od 15:O ciekawe o ktorej sie teraz panna laskawie spac polozy :p
 
Do góry