reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mysle,ze tak 9:15 starczy by byc punktualnie - troche wczesna godzina jak dla nas- jak co to ja bede do Was dzwonic, bo od 3 dni moja Nadia wstaje dopiero o 9tej:szok: ale jesli mozna by bylo sie spoznic troche to moze sie wyrobimy :)
Lepiej byloby godzinke pozniej...do 12tej czynne wiec starczyloby zabawy...
wyslalam im maila z pytaniem czy musimy byc punktualnie.Jutro rano tam zadzwonie.Mi najbardziej by pasowala byc tam na 10.Napisz na forum jak tylko bede cos wiedziala.
 
reklama
niewiem jak ci ludzie zostali lekarzami :) wogule jak nas wolal do siebie to tak przekrecil imie i nazwisko ze po wejsciu pytalam czy napewno o nas chodzi :)

isabella wspolczuje dawaj jej do picia to cos w proszku o ktorym sama mi kiedys pisalas :) u nas pomoglo nawet niezle , po kilku dniach tak patrykowi zasmakowalo ze pil 200 ml w ciagu godziny heh.
 
Anita dzięki za info. Ja niebawem się przekonam jak w mojej praktyce lekarz od dziecka się sparwuję i dam znać, jak okaże się takim "fachowcem" jak ten mój to bedę na pewno zmieniac praktykę i nie pójdę tam gdzie Ty tylko do innej-jest tam kilka w tym budynku i moze w koncu się uda trafić na normalnych lekarzy
 
Emilia, moja dziumdzia ciut za mała na zabawy z innymi dziećmi, jeszcze niewiele rzeczy ją interesuje oprócz pełnej butli :-D( właśnie stęka już 15 minut, usilnie próbując się obudzić), ale pomysł niezły, muszę się kiedyś wybrać :tak:. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest...

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli

takie dzidzki tez przychodza:)
to ma byc szansa dla ciebie na poznanie mam, nie wazne ile ma twoje malenstwo:)
 
wpadam by napisac ze zyje. mialam gosci w weekend ale o tym napisze. nie zagladalam wiec w neta wogole od 4 dni :)

pozniej sie odezwe
 
joasia wg mnie fajni lekarze sa na 1 pietrze- jest polska lekarka ale i nie tylko , ja za kazdym razem trafialam do kogo innego ale wszyscy tam jakos inaczej do dziecka podchodzili... narazie nie ma tam jeszcze przyjac ale jak tylko beda to pewnie i jak sie przepisze.(moze bede pod koniec stycznia)
 
reklama
Ja mam w swojej przychodni jedna lekarke, ktora omijam szerokim lukiem.Spiep...la juz kilka spraw i totalnie jej nie ufam.
Jak u niej bo mialam zatrucie ciazowe, to mi powiedziala, ze wszystko w porzadku-nastepnego dnia wyladowalam w szpitalu, a dwa dni pozniej wywolywali porod.
Nedawno Asia byla na antybiotyku,z powodu sniegu odwolali nam wizyte, ale ta lekarka zadzwonila zeby spr czy potrzebujemy wizyte domowa.Nawet nie zapytala jakie lekarstwa bierzemy ani co jest malej, tylko powiedziala, ze mamy je brac do konca opakowania.Laska w aptece powiedziala mi , ze lek. po 7 dniach wyrzucic!!!!!!!!!!!!!!!
Takze pani dr jest jedyna i niepowtarzalna
 
Do góry