reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

azorek gratki :)

jowasia masz czerwona ksiazeczke dla malej?
ja dla dominika tez mam czerwona a dla patryka to dostalam taka malenka mini ksiazeczke - albo raczej kilka stron...w ktorych nic nie ma :(

isabela moze i ta pl lekarka sie zmienila - niewiem ja chodzilam do niej 2 lata temu.
 
reklama
Anitha ja tez do niej chodzilam jakies 2 lata temu i pod koniec juz fajna nie byla
Azorek super ja tez bym na jakies studia poszla ale ciezko pogodzic to z praca
Mi dzien dzisiaj baaaardzo szybko minal. Zrobilam 2 obiady, na dziisaj i jutro, 2 prania, prasowanie, sprzatanie, zakupy, spacer i zabawa
 
Jestem i ja:)
Azorek-super , ze info sie przydalo. Czyzby open studies na uniwerku???
Doveinred tak, mialam byc na grupie, ale okazalo sie, ze jest tam lista oczekujacych.Wyslalam swoje zgloszenie i czekam na odp.Jesli ktos jest zainteresowany to na ten adres trzeba napisac:) dlmh@live.co.uk (moge pomoc:))
Bylismy dzis z Asia w zlobku na 1 godzine, tak testowo.Nawet nie zauwazyla, ze wyszlam.Siedzielismy z Romkiem na kawie obok w holu a ona sie bawila.Romek co chwile zagladal:)Pewnie gdyby go tam nie bylo, tez bym ciagla zagladala.Juz zapisalam Mala na 2 godz na poczatku lutego-moze wreszcie wybiore sie na silownie:) http://www4.clikpic.com/carolinedrb/
Potem fryzjer-przestala sie ludzic,ze zapuszcze wlosy:)
A teraz prasowanie.Moje skarby spia wiec mam chwile relaksu:)
Jutro ide na grupe do kosciola przy Elm Row (bylysmy tam tydz temu).Jesli jest ktos chetny-bede przy wejsciu ok 10.l20
Vampiria to moze grupa w czw?Jest od 10.30-12.Wpadasz kiedy chcesz, latwo znalesc.Jest bardzo fajna atmosfera i malutkie dzieciaczki.Musialabys tylko namierzyc autobus od siebie na Leith Walk i mozemy cie odebrac z przystanku:)Daj znac:)
 
Ostatnia edycja:
Tak Emilka open studies na edynburskim:tak::-Dciagle sie zastanawiam czy na pkty robic czy tak dla siebie....te pkt sa potrzebne jak sie u nich na studia kiedys zdecyduje ale ja nie wiem czy dam rade:zawstydzona/y: porwalam sie jak z motyka na slonce serio:baffled::dry:moze njapierw tak dla siebie zrobie zeby sie jakos wbic w rutynke?? maja jeszcze cryminal psychology i na to bym chciala ale juz maja full i zaczeli od stycznia:-:)zawstydzona/y:czemu ja sie do tego wczesniej nie dogrzebalam??:confused:
Emilia jak to relaks przy prasowaniu??!!:szok:wpadaj do mnie czesciej bo u mnie na bierzaco znajdziesz mase relaksu w szafie hahaha:-D
ja tylko na chwilke wpadlam i zaraz uciekam wloski umyc mloda nakarmic i do pracy:tak::-)
 
a na czym polega to open studies? Moze ja bym sie tym zainteresowala.

Z tego co doczytałam to można tam studiować na zdobycie punktów co może coś tam dać.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam pytanie trochę z innej beczki, czy jak wyjeżdżam z dziećmi na teneryfe to muszą mieć one paszporty czy wystarczą dowody, a jeśli nie wiecie to może wiecie gdzie mogę się dowiedzieć
 
reklama
A ja już mam dość tego tyg, niech się już skończy. Od poniedziałku wiecznie coś załatwiam. Najpierw papiery z kursu, które powinny do mnie dojść 1,5 roku temu. Dzwonie do collegu, oni do mnie że sprawdzą co i jak, sprawdzili i niby wysłali we wrześniu 2009 i jak nie doszło to muszę sobie zadzwonić do sqa, dzwonie a oni do mnie że przez tel nie udzielą mi info, muszę wypełnić formularz na ich stronie, wypełniłam, napisałam co i jak a oni mi odpisują to co już wiem i że mogę zamówić sobie kopie za którą mam zapłacić 40 funtów a wysłali mi na stary adres więc piszę do nich, że przecież w collegu podałam właciwe informacje więc dlaczego na stary adres to oni do mnie że muszę sobie zadzwonić do collegu, oni mają zadzwonić do sqa i uaktualnić moje dane i zamówić mój certyfikat tylko teraz co z tą opłatą? Jutro bedę do nich dzwonić.
Zgubiłam telefon i też zamieszenie, bo numer którego używam jest na mojego J a tel na mnie więc zadzwonił do t-mobile i już mu przysłali nową karte, natomiast ja musiałam zadzwonić do ubezpieczalni i przeprowadzić godz rozmowe co i jak po czym kazali mi wypelnić aplikacje, wypelniłam i teraz ciekawe ile będę czekać.
Przysłali mi w końcu tą wycieczkę którą wygrałam, mam wybrane 4 daty i teraz mam czekać aż mi przyślą konkretną propozycję, ale wakcje już mam tylko nie wiem kiedy. Oczywiście musiałam do nich zadzwonić bo przekręcili nie dość że nazwisko to też imiona.
Po raz 3 wysyłam do DVLA dowód rejestracyjny do poprawy bo ciągle zle nazwisko piszą i w innych papierach im się nie zgadza i wysyłają mi jakieś dziwne papiery
Ciekawe co jeszcze mnie czeka
A na dodatek małej idą zęby, dzisiaj to już strasznie cierpiała, znowu rozwolnienie i wrzask cały czas a Kuba pyskuje i się drze
 
Do góry