reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Niestety u nas kłopoty z ząbkowaniem nie moge już patrzeć jak mały się męczy pcha wszystko do buzi rączki paluszki wszystkie rzeczy a im ostrzejsze tym lepsze marudzi mamy problemy ze spaniem leje nam się z noska rano, a później przechodzi dzisiaj miał ciepłą główkę ale jak zmierzyłam temp to wszystko niby w normie no i nie da się od niego odejść bo od razu płacze za mną :-( Smaruje mu dziąsła maścią ale to można co 3h znacie może jeszcze jakieś sposoby żeby mu ulżyć bo płakać mi się chce jak on tak się męczy a i zębów jeszcze nie widać :-(
Co do pracy to się tak wynudziłam dzisiaj te 4 h że szok totalnie pusto nikogo do 15, a o 16 kończyłam za to myślami byłam z maluszkiem
 
Ewa ja podaje mojej malej Calpol, albo dobry jest tez taki gumowy paluch na to nakladam masc Dentinox (dostepny nawet w tesco) i masuje dziasla - bardzo pomaga. Dobry jest tez taki proszek Ashton & Parson infants powders - ale dla mnie jest ciezki w podaniu - szybko sie rozpuszcza w buzce ale moja Nadia za bardzo za nim nie przepada...
 
joasia - byla dzis w tej przychodni i smiech na sali :) lekarz kompletnie nie ma o niczym pojecia, jak mu mowilam ze dziecko ma uczulenie na mleko, alergie, i ze pije to mleko od kilku mcy to zapytal mnie czy przyniose mu puszke zeby zobaczyl jak to sie pisze :D po czym sama mu przeliterowalam hehe. do tego wspomnialam ze ominely nas szczepienia to dal mi nr tel i mam jutro dzwonic do hv.
generalnie facet mily i z tego co zdazylam zauwazyc bardzo ulegly :) na jedno to dobre bo idac i mowiac co sie chce to sie dostanie , ale isc z naprawde chorym dzieckiem to bym nie chciala do niego...
 
I jak bylyscie dzis na grupie???
Ale pogoda sie trafila dzis:)superowa
Pisalam wam o rainbow room, najbardziej spodobala nam sie bierzna dla dzieciaczkow:):) Asiula nawet sobie troche pochodzila:)

Ktos jest chetny na grupe jutro???9.30-12??
 
Ostatnia edycja:
No mysle,ze ja i Ejdzejka wkoncu sie zbierzemy i ruszymy na jutrzejsza grupe...no chyba,ze cos sie do jutra zmieni ;-) mamy sie spotkac przy tym kosciolku kolo Pilrig street.
 
Mysle,ze tak 9:15 starczy by byc punktualnie - troche wczesna godzina jak dla nas- jak co to ja bede do Was dzwonic, bo od 3 dni moja Nadia wstaje dopiero o 9tej:szok: ale jesli mozna by bylo sie spoznic troche to moze sie wyrobimy :)
Lepiej byloby godzinke pozniej...do 12tej czynne wiec starczyloby zabawy...
 
Ostatnia edycja:
Anitha to dobrze że ten lekarz chociaż uległy, bo moja to nie dość że nie wiedziała jak to się pisze, pomimo że jej przeliterowałam to i tak nie umiała tego znalezć w systemie to potem mi jeszcze takie bzdury gadała że głowa boli.
U mnie dzisiaj szybki dzień, praca jakoś zleciała a po pracy jeszcze szybciej, Maji zęby idą te tylnie i sraczke ma straszną
 
reklama
Anitha to dobrze że ten lekarz chociaż uległy, bo moja to nie dość że nie wiedziała jak to się pisze, pomimo że jej przeliterowałam to i tak nie umiała tego znalezć w systemie to potem mi jeszcze takie bzdury gadała że głowa boli.
U mnie dzisiaj szybki dzień, praca jakoś zleciała a po pracy jeszcze szybciej, Maji zęby idą te tylnie i sraczke ma straszną
to sie wymeczycie biedactwa!!!!
 
Do góry