reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam z rana. ;-)
Pisze teraz bo maly jeszcze spi. Ostatnio spi tak rano od 8:30 do 9:30 :) , no trzeba czasami na niego makrzyczec tak okolo 6 rano i mowic ze to jeszcze noc i nie mozna wstawac ...
Kawka juz wypita.

Zaczelam juz wyprawka dla malego i troche tego jest.. najwiecej ubran po Barnimie mam od 0-3. Zminie - zminie :)

Pogoda mizerna, wyjde dzis na zakupy moze jakies przeceny zlapie.
Milego dnia wam zycze.
 
reklama
No to widze ze masz takie plany na dzisiaj jak ja :)) Mam nadzieje, ze jeszcze nie wszystko przebrane i czyms sobie nastroj poprawie:) no ale to dopiero jak poloze Nadke spac czyli ok 12ej wczesniej nie da rady, bo rano wstaje mi o 8ej wiec szybko spiaca nie jest.A tak tata dzisiaj z nia posiedzi, a ja sobie wyskocze na maly shopping:)
 
DSCF0397.jpgDSCF0324.jpgDSCF0332.jpgDSCF0396.jpgDSCF0214.jpgDSCF0369.jpgDSCF0354.jpgDSCF0404.jpgDSCF0334.jpg
kilka zdjec z naszej tegorocznej Gwiazdki :)
 
No to moje zakupy skonczyly sie jak zwykle, czyli kupilam lumpki tylko Nadii i to z zadnych promocji tylko w normalnych cenach,bo te z wyprzedazy to polki przewaznie juz puste albo same smieci zostaly ;) ja juz sie chyba nie nadaje do takich zakupow... takie tlumy w tych sklepach wcale mi przyjemnosci nie sprawiaja..wole poczekac na noworoczne zakupy i nowe kolekcje hihi
doveinred twoj synek ma super mega fajny nocnik hehe
 
A mi jakoś weny brak. Wczoraj skończyłam prace, od dzisiaj do poniedziałku mam wolne no i oczywiście nie wypoczełam. Mój J zbudził mnie o 5 rano co on ma zrobić bo ma ostre zapalenie ucha. Więc jutro siedzimy sami na białej sali.
Ja pierwszy raz od ślubu zrobiłam sobie dzisiaj paznokcie, taki mały prezent urodzinowy i super się z tym czuję
 
u nas spokojnie,spacerkowo,kawkowo.Zobaczymy co z jutrem, bo Romek pracuje na wieczor.W zeszlym roku skonczyli ok 23.30,najlepsze jest to, ze 1 stycznia restauracja jest normalnie otwarta!!!
 
Ja bylam na zakupach i kupila mjak zawsze - Mezowi :) chcial swarer wiec byla przecena w peacok-u wiec wzielam dwa rodzaje.

Isabell- to ty masz niedlugo urodzinki ??????? :-)

Emilia- Co do sylwestra to pewnie pojde spac przed 12 sta tak jak prawie kazdego roku :) wiec tez nie obchodzimy .....

Emilkaqq- superancki co nie :) fajana zaba ....
 
Isabell wszystkiego najlepszego kochana z okazji urodzin i obyś częściej miała okazje do robienia sobie takich prezentów to zawsze bardzo cieszy
Mój mały zasnął mi o 19 i teraz nie wiem o której mi się zbudzi już się boję że całą noc będę miała przechlapaną no ale zobaczymy jak to będzie normalnie to kładzie się tak ok 20 - 20.30
No na przecenach już pewnie nic nie ma byłam z moim G w niedziele na zakupach było tyle ludzi że szok normalnie i masz racje emilka to żadna przyjemność przepychać się między ludźmi chociaż normalnie to ja uwielbiam zakupy
Jutro mój mąż pracuje i zapowiadało się że sylwestra spędzę z Piotrusiem a tu niespodzianka znajoma zadzwoniła i pyta co robie ja jej że siedze w domku z maleństwem a ona na to że wpadnie z szampanem i posiedzimy razem i normalnie taka szczęśliwa jestem że nie będę sama że aż coś :)
 
No tak!! przeciez jutro Sylwester! :p hehe dni mi sie jakos pomieszaly i nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego, ze to juz jutro! ale to tylko dowod na to, ze wcale na ten dzien nie czekam, bo juz kolejny rok kiedy podobnie jak Wy dziewczyny nigdzie indziej tego wieczoru nie spedze,jak w domku z mezem:) ale to tez mile :) dobrze,ze nie pracuje on do pozna tak jak wasi mezowie Ewa i Emilia...ale dobrze,ze wpadnie do Ciebie Ewa kolezanka-babskie wieczory sa rownie udane:) A ja zapewne tez pojde juz spac przed 24ta podobnie jak doveinred :-) wypije lamke szampana na lepszy sen hehe a maz bedzie znowu narzekal,ze tak szybko ide spac hehe. Dobrej nocki!
 
reklama
Witajcie dziewczyny jeszcze w Starym Roku:)
Nie mam ostatnio na nic czasu,a o wyprzedazach tez nie chce mi sie myslec. Jak zobaczylam te tlumy w sklepach to mi sie odechcialo zakupow,szczegolnie ze spacerowka:)
My mamy dzis gosci,zamierzam ponownie zrobic KURCZAK KFC :p - Przepisy kulinarne . nie moge znalezc wlasciwego przepisu,bo do kurczaka dodaje sie ostre curry i inne ostre przyprawy,a platki mam w miodzie,wiec wychodzi slodko-pikantne, ale jak sie nie odchudzacie to polecam!pyszne!a odchudzac zaczne sie od poniedzialku...kolejnego:)
Doveinred super zabka!az chce sie siedziec:)
Izabell sto lat z okazji urodzin!
Dla wszystkich milego wieczoru,nawet jesli skonczy sie przed 24!
Ja pracuje jutro od 8,wiec tez nie poszaleje.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry