reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
A co taka cisza...???
Wczoraj bylismy ze znajomymi na play'u i dzieci nam sie wybawily,a my ''wypocilismy'':-p,a pozniej do mcdonalds'a nadrobic utracone kalorie :-D...
Dzisiaj spokojnie....dolektowanie sie konczacym sie weekendem :sad:
Juz za tydzien swieta,macie juz menu?????
 
No ja nie robie duzo...ryby,ciasta,biala kielbase zamowilam...do tego zrobie salatke warzywna...
W sumie to jestesmy zaproszeni do dwoch znajomych...no i mamy mamy dylemat...:sorry2:
Wole te bozonarodzeniowe swieta z choinka,chociaz te wielkanocne sa wazniejsze...:tak:
 
Mikusia ja jakos tych swiat nie czuje zwlaszcza tutaj wiec w tym roku raczej swietowac nie bedziemy
Kadanny​ to oczywiscie twoja decyzja ale zastanow sie czy nie chcesz rodzenstwa dla swojego dziecka. Ja jestem jedynaczka i zawsze brakowalo mi rodzenstwa a teraz chyba najbardziej
 
Iza ja tez jakos nie czuje zblizajacych sie swiat... Najbardziej przezywam te bozonarodzeniowe,kiedy rodzina w pl.jest w komplecie przy choince :sad:,a te swieta to takie ''wiosenne''.Mam jedna siostre i czesto gadamy przez skype.
Juz niedlugo lecisz do pl.wiec nie bedzie tak zle ;-)
KaDanny,zastanow sie jeszcze nad tym...teraz masz jeszcze male dziecko,ale pozniej jak ono podrosnie to moze zamarzysz za jeszcze jednym szkrabem.Z drugiej strony smutno mu bedzie bez rodzenstwa,jak wokol dzieci beda mialy siostre/brata :sorry:,a mozesz pozniej (z wiekiem)zalowac swojej decyzji...:baffled:ale oczywiscie wybor nalezy do ciebie:tak:
 
Mikusia​ no lece tylko w takim glupim okresie ze wszyscy pracuja a ja mam lekarzy do odwiedzenia, no i wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam zadzwonic i sie umowic.
 
Kadanny​ to oczywiscie twoja decyzja ale zastanow sie czy nie chcesz rodzenstwa dla swojego dziecka. Ja jestem jedynaczka i zawsze brakowalo mi rodzenstwa a teraz chyba najbardziej
sama mam brata...i zero z nim kontaktu.Nie pytajcie dlaczego bo to dluga historia.Nie jestesmy skłóceni ani nic,Tak wyszło po prostu.


KaDanny,zastanow sie jeszcze nad tym...teraz masz jeszcze male dziecko,ale pozniej jak ono podrosnie to moze zamarzysz za jeszcze jednym szkrabem.Z drugiej strony smutno mu bedzie bez rodzenstwa,jak wokol dzieci beda mialy siostre/brata :sorry:,a mozesz pozniej (z wiekiem)zalowac swojej decyzji...:baffled:ale oczywiscie wybor nalezy do ciebie:tak:
dlatego na razie zdecyduje sie na inna metode.Mi najbardziej chodzi o to,ze jak juz nas zabraknie na świecie,to on zostanie sam.
bardzo nie chciałabym rodzić po 35rż,po prostu boje sie,ze coś bedzie z dzieciem nie tak.
Wiem,wiem ze i nawet 20-latka może urodzić chorego maluszka.
No i ta opieka medyczna w UK...
 
reklama
KaDanny fakt po 35rz jest wieksze ryzyko ale duzo kobiet w takim wieku decyduje sie na dziecko, opieka tutaj no fakt, ae to tez zaley od szczescia bo mozna dobrze trafic.
 
Do góry