reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No to sie dziwie bo u nas duzooo sniegu :szok: Fakt moj maz jak odniezal to mowil ze topnieje,bo z dachow kapie...hmm moze uda nam sie jeszcze jutro ulepic balwanke do kompletu:-p:-D
Co do kosmetykow,to tak jak Karola mam swoje ktorych uzywam od lat i takich nowo odkrytych,tak wiec musialby mnie kosmetyk zaskoczyc,bo wiele przetestowalam ;-) Obecnie szukam jakiegos dobrego balsamu do ciala...ale wszystkie maja dodatek perfumow,alkoholi ,ktore wysuszaja mi skore :baffled:
 
reklama
No mi sie wlasnie podobalo ze babka dobrala do rodzaju skory, sprobowalam i jestem zadowolona a od dawna szukam kosmetykow. Nie mowie ze te sa rewelacyjne bo moze sie okazac ze na dluzsza mete to tez nie to. Jakos dlugo nie umiem trafic na odpowiedni kosmetyk dla mnie. Do ciala nie probowalam ale do rak tak i tez jak dla mnie ekstra. Teraz chce zeby do mnie przyjechala i pomogla mi kolorowke wybrac.
Ja dzisiaj prcowity dzien mialam i jutrzejszy tez sie taki zapowiada
 
Cześć
u nas dziś słońce,miła odmiana po dniach śniegu.
Dziś idziemy sie zważyc a jutro na szczepionke :baffled:

czy ktoś z was mial talbetki antykoncepcyjne Novinette?
 
Na szczescie sama umiem sobie dobrac kolorowke ;-) Do rak mam swoj ulubiony i inne,ale do ciala jakos nie moge dobrac....:baffled:
KaDanny nie pomoge bo nie biore zadnych...jestem w trakcie rozmow z moim m.zeby poszedl na podwiazanie nasieniowodow,niby nic facet nie traci...prawie 100% skutecznosc (najwyzsza niz przy jakiejkolwiek antykoncepcji)),nie wplywa na funkcje seksualne i zdrowotne ...no i tu jest to darmowe :tak:;-) Jeszcze tylko kwestia przekonania faceta :-p
 
Co do sniegu to u nas to samo...ladnie grzeje sloneczko od 2 dni...no i po sniegu ani widu ani slychu...tylko troszeczke lezy w ogrodzie...ale balwan i balwanka stoja :-)
 
Na szczescie sama umiem sobie dobrac kolorowke ;-) Do rak mam swoj ulubiony i inne,ale do ciala jakos nie moge dobrac....:baffled:
KaDanny nie pomoge bo nie biore zadnych...jestem w trakcie rozmow z moim m.zeby poszedl na podwiazanie nasieniowodow,niby nic facet nie traci...prawie 100% skutecznosc (najwyzsza niz przy jakiejkolwiek antykoncepcji)),nie wplywa na funkcje seksualne i zdrowotne ...no i tu jest to darmowe :tak:;-) Jeszcze tylko kwestia przekonania faceta :-p

Nie bralam tych tabletek wiec nie pomoge i podobnie jakMikusia namawiam swojego na podwiazanie z tym ze moj juz prawie przekonany.
ja tez o tym myslałam,a zeby było skuteczniej to chcieliśmy sie oboje "podwiązać".
Jesli nie zajde w ciązę do 35 rż (a to za 4 lata) to tak zrobię.
 
Iza no moj tez niby tez by chcial ale zawsze ma mnostwo pytan....eh ci faceci :-p
KaDanny lepiej zeby tylko twoj facet sie podwiazal,bo jesli zrobymy to my,to jest wiele skutkow ubocznych...no i spada diametralnie libido...z reszta poczytaj na necie :tak:
Po podwiazaniu nasieniowodow to facet co jakis czas ma sprawdzanie nasienia...czy nadal jest plodny,ale to sie juz nie zdarza zeby ''po'' mogl miec dzieci...:no:
KaDanny a ty nie masz dzieci???
 
Iza no moj tez niby tez by chcial ale zawsze ma mnostwo pytan....eh ci faceci :-p
KaDanny lepiej zeby tylko twoj facet sie podwiazal,bo jesli zrobymy to my,to jest wiele skutkow ubocznych...no i spada diametralnie libido...z reszta poczytaj na necie :tak:
Po podwiazaniu nasieniowodow to facet co jakis czas ma sprawdzanie nasienia...czy nadal jest plodny,ale to sie juz nie zdarza zeby ''po'' mogl miec dzieci...:no:
KaDanny a ty nie masz dzieci???
Mam rocznego synka.
A toz tymi skutkami ubocznymi to nie wiedziałam,czytalam jedynie,ze są możliwe zrosty i i tak może dojśc do zaplodnienia,znane sa takie przypadki.:szok:
 
reklama
No wlasnie i dlatego lepiej wyslac na to faceta...moja kumpela mowila ze jej znajomej facet to zrobil i sa mega zadowoleni,zero stresu ze zajdzie,a on ma teraz wiekszy poped seksualny :-pwiec nie ma na co narzekac...
KaDanny a Wy juz nie planujecie wiecej dzieci??? No ja jestem przekonana na to 100%,ale mam dwojke szkrabow:tak:
Na pewno twoj maz bedzie mial 100 pytan,czy moze bedzie jeszcze chcial dzieci....bo potem odwrotu nie bedzie:no:
Zastanow sie nad tym...bo to wazna decyzja :tak: Nie wiem czy biora jeszcze pod uwage wiek,ale kumpeli znajomej maz ma 35l. i maja dwojke dzieci.
 
Do góry