reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Anitha fakt zimno ze szok...ale pranie wyschlo choc raz padalo i mi je zmoczylo...
Oj ja to juz cieplutko juz dawno sie ubieram...choc widze ze jak sloneczko swieci to dziewczyny w klapeczkach i podkoszulkach chodza :szok:
 
Hejka,a tu znowu cisza? Dzis jest wietrznie i nie zapowiada sie sloneczna pogoda:no:
Anitha moja sasiadka jak zobaczyla troche sloneczka to tez sie rozebrala do rosolu,a dzisiaj chodzi w zimowym plaszczu:-D
 
dziewczyny ja pisze w nietypowej sprawie.otoz na emito moj M natknal sie na straszna wiadomosc dziewczyny ze szczecina;Prosimy pomóżcie nam, Oddam za darmo w Glasgow, Szkocja - Ogłoszenia Emito.net

serce nam peka!skontaktowalismy sie z nia i powiedzielismy,ze zorganizujemy im cos.wiec prosba do Was kochane,jesli macie jakies ciuszki zbedne po dzieciach na wiek jej synow,dajcie mi znac,bede z M wysylac paczke,kazda rzecz sie liczy...popytajcie tez znajomych.z gory dzieki




wstawilam tez ta prosbe w dziale ze szczecina i dziewczyna napisala, ze jak tylko bedzie w szczecinie to postara sie jakos pomoc...podala link ktory jeszcze bardziej mnie zszokowal i zmotywowal zeby chociaz w minimalnym stopniu jakos dziewczynie pomoc.
http://robimydzieci.com/viewtopic.php?f=21&t=3017

dziewczyna 2 lata starsza ode mnie,wychodzi na to, ze chyba samotna matka...ja nie wiem co bym zrobila bedac w pl z dwojka dzieci i z taka sytuacja, no szok totalny...ehh ta polska, z nikad pomocy :/
 
Ostatnia edycja:
emito najwyrazniej skasowalo ogloszenie bo jeszcze wczoraj bylo,dzisiaj juz nie ma. drugi link dziala, jest ogloszenie dziewczyny, 26lat z dwojka dzieci...na emito bylo ogloszenie tej samej dziewczyny ktora blagala o pomoc, ma dwojke dzieci, nie ma pieniedzy,ciuchow,zabawek, nic...na skraju wytrzymalosci, strasznie blagala o pomoc. pisala,ze nie prosi o pieniadze, nie prosi o nowe ciuchy tylko o cokolwiek w postaci wlasnie ciuszkow dla dzieci (bo z tego co nam pisala najbardziej one sa jej potrzebne),pisala tez o pampersach,jedzeniu dla dzieci, malych zabawkach...no doslownie co sie da poza pieniedzmi. na tej drugiej stronie juz calkowita desperacja bo oglasza sie, ze urodzi dziecko w zamian za pomoc.tresc tego ogloszenia:
" [h=3]za pomoc finansową urodzę dzidziusia szczecin[/h] autor: marta mama » 23 sie 2012, 14:09
Witam mam 26lat jestem ze Szczecina,ciemna blondynka,26lat,bez nałogów,grupaARH plus ,dwoje ślicznych dzieci,mianowicie 5lat a drugie 4miesiące,jestem w ciezkiej sytuacji finansowej.Urodze parze dziecko,oczywiście dzieciątko musi trafić do kochającej się rodziny,przeciętnej,która zapewni miuto na co zasługuje.więcej na meila mmalpa.autograf.pl Propozycje proszę kierować na meila"
 
Za pomoc finansowa w zamian urodzi komus dziecko???czy to towar?
Przeciez to chore!!!
Ta dziewczyna chyba nie ma serca oddajac nawet swoje dziecko...
Sory,ale sa inne metody pomocy dla takich matek,nie czytalam o tym bo link sie nie otwiera ale powinna sie najpierw zastanowic niz pisac os takiego.Ja jestem oburzona,wrecz wsciekla ze takie matki jeszcze istnieja:wściekła/y:
Mozna byc zdesperowanym ale nie do takiego stopnia...
 
a mi sie wydaje, ze patrzac na dwojke moich szkrabow, jak pomysle ze mialoby im czegos brakowac to bez zastanowienia zrobilabym wszystko...moze nie bylabym w stanie urodzic komus dziecka,ale chyba nie byloby dla mnie rzeczy niemozliwej zeby tylko one mialy...
 
reklama
No wiadomo kazdy zrobilby wszystko dla swoich dzieci,ale to nie jest pretekst zeby komus dac czastke siebie:szok:DZIECKO!
Kazdy moglby pomoc,wiadomo tez bym pomogla...ale wiesz ile takich dziewczyn jest w takiej sytuacj?
Na emito czytalam tez o takiej dziewczynie ze moglaby sprzatac,prac,myc okna,pomoc przy dzieciach za jedzenie i ciuchy dla swoich dzieci...Potem okazalo sie ze dziweczyna przyjmowala non stop to nowych konkubentow,a do tego sprzedawala darowane ciuchy...m.in na alkohol:szok::no:
Nadal na emito znajdziesz rubryke ''przyjme wszystko za darmo'' bo nie mam na pampersy,butelki itd.
Jakos ludzie juz przestali ufac takim ludziom mimi najszczerszych checi...chyba ze poznaja te osobe...:crazy:
 
Do góry