reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

karola za jakis czas mozesz zostawiac mala pod opieka brata np idac do wc czy do kuchni, u mnie sie to sprawdzalo , a jak patryk mial ze 4 miesiace to juz lezal na podlodze i gaworzyli razem. dominik zawsze czul sie potrzebny dzieki temu :tak:

ja dominikowi zrobie badania w polsce nastepnym razem, teraz niezdazylam bo juz wyjezdzalismy wiec nie bylo sensu bo i tak mogla bym sie nie doczekac na wszystkie wyniki.
 
reklama
Karola zabij mnie a nie slyszalam o Tarczynskim :szok:nawet jednego jego produktu/wyrobu nie probowalam :eek:
Zawsze kupuje innej firmy kabanosy,wedliny itd.No ale mniejsza o to,dzieki za info -moze czas poszukac i wyprobowac :-p;-)
Zobaczysz ze jak mala juz zacznie miec kontakt z malym (bedzie mogla siedziec z nim i sie bawic)to juz coraz wiecej czasu bedziesz miala dla siebie.Moja mala ma rok,chodzi...baa biega i lubi sie ze swoim starszym bratem bawic...oczywiscie w pokoiku mam kamerke i mam ich ''pod okiem''...Bedzie dobrze,zobaczysz ;-)
Ktora z dziewczyn pisala ze weekend ma byc piekny??? chyba w Londynie,hee:-D
 
przyznaje sie bez bicia...to ja pisalam:p ale juz w piatek wieczorem patrzylam na moja pogode i sie pozmieniala:p tutaj czesto tak mam,ze z dnia na dzien sie zmienia :( a Filipek poki co wlasnie pomaga mi w czym sie da,ciagle przychodzi i glaszcze mala wiec mysle,ze jeszcze troche i sie dogadaja. ja poki co jakos nie narzekam bo mam czas wskoczyc do wanny mimo, ze sama z dziecmi w domu. mam czas sie pomalowac, posiedziec na necie i spedziac czas z synem.wczoraj nawet zrobilam dzien z mamusia i zabralam syneczka na basen zeby sie wyszalal...dzisiaj myslalam, ze skoczymy do stirling do tego safari,ale ta pogoda cos zrobila nas w konia i chyba deszcz bedzie zaraz :/ przyszla mi wczoraj chusta wiec juz chyba troche zaczne dzialac, wyjde do ludzi w koncu...teraz tylko wiazania dopracowac :)
 
...oczywiscie w pokoiku mam kamerke i mam ich ''pod okiem''...
a jakiej firmy masz kamerkę? zadowolona jesteś? My u Młodej w pokoju mieliśmy starego netbooka i na nim na stałe wygaszony ekran ale skype z opcją samoodbierania więc podglądaliśmy Młodą co porabia sama w pokoju ale już się pozbyliśmy niestety tego sprzętu a też rozmawialiśmy o tym,że fajnie by było zakupić jakąś kamerkę właśnie.
 
Hej!!
mam pytanie ...jak to jest z tą wizytą umowioną w konsulacie trzeba miec potwierdzenie ze ma sie umowioną wizyte czy poprostu przyjezdza sie na umowiony termin ...bo ja posialam gdzies to co mi przyslali na maila i nie moge sie dokopac i co teraz bede tam dzwonic ale chcialam sie dowiedziec od Was jak to wygląda?pozdrawiam
 
nie musisz miec zadnego potwierdzenia, zabookowalas sobie wizyte i oni maja cie na swojej liscie. pozniej sobie ciebie odfajkuja ze juz bylas , bynamniej tak bolo w marcu jak my bylismy
 
Witajcie dziewczyny!
Ja nie mieszkam w Szkocji ale mam jakieś 30 minut do jej granicy :D
Chętnie poczytam co macie do powiedzenia na temat tutejszej opieki zdrowotnej i nie tylko.
Aktualnie jestem w 21 tygodniu ciaży i jestem zadowolona z opieki lekarskiej choć jeszcze dużo przede mną.
Pozdrawiam!
 
ja prowadzilam tu cala ciaze...jak dla mnie naprawde spisaly sie polozne ;) w polsce nie mialam takiej opieki jak tutaj,calkiem inaczej i krocej bylo na kazdej wizycie,tutaj wizyta minimum 30min, o wszystko dopytaly,wszystko sprawdzaly itd.ale moze mam takie dobre wspomnienia bo cala ciaza przebiegla naprawde bez problemu, pewnie inne cuda sie dzieja jak cos jest nie tak...
 
reklama
Hej dziewczyny...
Karola tutaj faktycznie jak w kalejdoskopie pogoda sie zmienia z dnia na dzien...nawet moj M.mowil ze weekend bedzie przesliczny i cieply....w sobote bylismy na ur.,ale niedziele chcielismy jakos fajnie spedzic a tu cholera LIPA:wściekła/y:
Joasia79 ja mam taka kamerke najzwyklejsza,ale jest super i nawet lepsza np.od Angel'',bo ta nie ma przebicia i szumow...za ta chyba trzeba 80funa zaplacic a ja swoja kupilam na ebayu za 4 funy:szok::-D;-)
Baby Monitor | eBay
Mam dokladnie taki...kolorowy obraz (w dzien)oraz mozna podgladac w nocy (czarno-bialy),slychac b.dobrze-mam 3m.od dziecka i slychac jak ono oddycha...serdecznie polecam :tak:po co kupe kasy wydawac na firmowki :-p
Witam nowa koleznke GUzuziaZIK...kiedys tam mieszkalam ;-)
Pogoda nas nie rozpieszcza...ale jutro niby ma byc sloneczko...rano mam zamiar pranie zrobic:dry:
 
Do góry