reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hehe Mikusia widzialam ze sie pomylilas:-D
blady strach padl na szkole dzwonili ze mamy przyjsc podpisac jakas forme ze beda sie dzielic wiadomosciami o konradzie z psychologami i roznymi specjalistami chyba nasza nowa hv juz dziala :tak:
 
zQo najlepszego dla Konrada

Dziewczyny widzialyscie ten film jak ta baba katuje mozna powiedziec jeszcze niemowle? Boze jak tak mozna? I siedzi sobie spokojnie i katuje i film jest na youtube i co nic jej nie zrobia?
 
Iza niewiem czy mowisz o tym samym filmie ktory ja widzialam,dziecko mialo cos kolo 8 mies a matka i ta ktora nagrywala filmik podobno dostaly po 18 miesiecy ale film masakryczny ledwo dalam rade obejrzec a 2 dzieci starszych jeszcze patrzylo jak ona katuje niemowle:no:
 
Nie moglabym takiego filmu ogladac...chyba by mi sie snilo po nocach :szok:Juz wole obejrzec jakis horror niz jak ktos katuje dzieci,a wiem ze na swiecie jest wiele takich przypadkow...moze nawet za sciana.
Az serce sie kraje i lzy leja sie strumieniami jak takie cos widze...wiec wole tego nie ogladac,wierze Wam na slowo:-(
 
zQo, ja się tylko jeszcze szybko podczepię do tematu Babci... Całkowicie Cię rozumiem, i Twoje oburzenie. Ja miałam tego początki, kiedy spokojnie rozmawiałam z Teściową na temat pączków dawanych Grzdylowi, kiedy miał niespełna 6 mc... Wiem, że to się nijak do komórki nie ma, ale w zasadzie problem ten sam. Rozumiem, że ''dziadkowie są od rozpieszczania'', nawet jestem zwolenniczka tego poglądu, ale przecież bez przesady! Tak jak można ''mądrze wychowywać'' dziecko, tak można ''mądrze rozpieszczać''. I chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego dziadkowie tak bardzo upierają się przy robieniu czegoś za plecami rodziców. Przykre to jest...
 
zQo tak ten sam film, a to widzisz ja ostatnio malo na kompie siedze i nie doinformowana jestem ale uwazam ze 18 miesiecy to za malo, powinna dostac kilka lat i przede wszystkim powinni jej zabrac dzieci. A co do tesciowej to Cie popieram. Moi na szczescie prezenty konsultuja z nami
Mikusia straszny ten film byl i nic nie stracilas nieogladajac. Ale ja i tak nie rozumiem jak tak mozna.
 
magdziarz no wlasnie nie chodzi o to czy to paczki czy komorka tylko o to ze robią to za naszymi plecami :wściekła/y:zreszta jedzeniowo tez juz kiedys przerabiala bo konrada od zawsze uczulaly produkty czekoladowe i mleczne a ona mu je fundowala z premedytacja tylko dlatego ze ja tego zabranialam,oczywiscie ze dziadkowie sa od rozpieszczania ale sa jakies granice:angry:
 
reklama
Hej Wam ...eh jakos mi sie nic nie chce patrzac przez okno :wściekła/y:
Za jakis czas zawiezc malego do przedszkola,bo musi oddac rysunek.Mam nadzieje ze dzis dzieci nie wypuszcza na plac zabaw,bo infekcja ucha murowana :crazy:
U mnie (na szczescie) mam takich dziadkow ze zawsze sie pytaja czy cos moga dac do jedzenia i przystosowuja sie do zbyt przesadzonych prezentow.Zawsze prezenty od rodziny sa trafione :-D Zawsze duzo z nimi rozmawiam zanim cos kupia,ale ogolnie zawsze sa to trafione prezenty:tak:
Izka nie chcialbym niczego ogladac tego typu np.jak baba sie wyzywia na bezbronnym niemowlaku :sad:Sama bym taka babe rozszarpala a potem wsadzilabym ja do celi zeby byla tak katowana :wściekła/y:
Juz po tej krowie-matce sw.p.Madzi mam dosc.A pro po ...slyszalyscie ze ta malpa jest znowu w ciazy??niewiem czy to plotki czy zeby zaostrzyc znowu temat o niej :no:tragedia:szok:
 
Do góry