reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

a ja jeszcze nie zdecydowalam czy zostaje
ja od czwartku zaczynam wyprawe po soft play bo dzieciaki wolne maja wiec codziennie inne miejsce odwiedzimy
 
reklama
Justysia dla mnie ten dzien tez jakis za krotki. Wzielam sie za porzadki popralam firany, poprasowalam ogarnelam cale mieszkanie. No i od jutra na nowo.. Jesli ten wyjazd na soft play wypali pamietaj o mnie:tak: ja sie pisze:-)
Isabel jesli chodzi o dowstawce to ja mam scotish hydro. w sezonie zimowym wyszlo mi 240 za gaz a za prad 100. oczywiscie rachunek za 3 miesiace. w sezonie letnim place oczywiscie mniej..
k4rol4 moim zdaniem to sama wiesz najlepiej co masz robic ze swoim dzieckiem. podziwiam cie bo ja bym od razu powiedziala komus kto sie wtraca ze to moje dziecko i ja wiem co dla niego najlepsze. Jednym slowem powiedziawszy powiedzialabym zeby sie nie wtracal.. widze ze dzieciaczki mamy w podobnym wieku i mieszkamy nie daleko siebie. wiec jesli mialabys ochote mozemy kiedys sie umowic na jakas kawke:-) mieszkanko calkiem ladne ale na twoim miejscu umowilabym sie zeby je jeszcze obejrzec:tak:
 
ja nie place miesiecznie a na doladowania w okresie zimowym wychodzimi za gaz wniejwiecej 80 -100 na miesiac a za prad 40-50 teraz jak sie juz troche mniej grzeje to 40 gdzies za gaz na miesiac ale uwazam ze za gaz placimy duzo.
My tu raczej zostajemy ale mnie najbardziej przytlacza medycyna i to ze jestem taka bezradna jesli chodzi o jakies diagnozowanie chlopcow juz nawet nie ta pogoda cholerna chociaz napewno wplywa znaczaco na nastroj.

Ale ciagle walcze o tych moich lobuzow aby w przyszlosci bylo im latwiej zyc,dzis znow wygrzebalam co takiego
Out-to-Learn, AirdrieCoatbridge, North Lanarkshire
i juz sie nawet umowilam na spotkanie
wiem ze wiekszosci z Was sie to jeszcze nie przyda bo macie jeszcze maluchy ale zawsze warto wiedziec ze cos takiego jest.

Co do wtracania sie osob trzecich w wychowanie dzieci to ja zawsze bylam niezalezna i stawialam na swoim:-D
 
Ostatnia edycja:
Ale się rozpisałyście. Nie nudziłam się czytając.
zQo ja mam ten sam problem. Nic mnie tak nie dobija tutaj jak ta służba zdrowia. Też ciągle biegam z tymi moimi po lekarzach i czasem ręce załamuję a innym razem muszę walczyć, żeby nie wlepili dziecku choroby, ktorej nie ma. Czasem się zastanawiam kto tu jest lekarzem ja czy oni. A propo kawki... Joasia jutro przyjeżdża ok 12. Więc jeśli miałabyś ochotę przyjechać to zapraszam. Adres mogę przesłać na prv.
k4ol4 ty sobie nie daj nikomu nic wmówić. Twoje dziecko i masz prawo postępować z nim tak jak uważasz za stosowne. I najważniejsze niczym się nie przejmuj.
Justysia ja też się piszę na reinforest. Muszę tylko wiedzieć kiedy i jakoś się zorganizuję.
Ależ miałam dziś ciężki dzień w pracy. Wykończona jestem strasznie. A do tego moje dzieciaki jeszcze nie śpią tylko skaczą po łóżkach a ja nawet nie mam siły iść zrobić tam porządku:no:.
 
Bzyczek bardzo chetnie wpadne (mam nadzieje ze nic mi nie wyskoczy ale jak narazie to jestem wolna jutro)czekam na pw:-)
moj konrad tez bardzo pozno chodzi spac i wczesnie wstaje niewiem skad bierze sile a szymon tak kolo 21 no chyba ze przespi sie w dzien no to juz 23 nas zastaje
 
podawajcie dziewczyny dzien jaki wam pasuje i będziemy wybierały ten najlepszy mi w przyszłym tygodniu pasuje poniedziałek,wtorek,czwartek ,piatek
 
zQo zostawiłam wpis w twoim profilu bo nie mogę wysłać ci pv nie wiem dlaczego :-(
Justysia ja odpadam tylko poniedziałek i wtorek bo pracuję potem jestem wolna aż do niedzieli.
 
hejka,
co prawda moj maly jeszcze za maly na jakies zabawy ale jest bardzo towarzyski:) oczywiscie jak sobie nie przysnie...
takze my tez jestesmy chetni na jakies spotkanko obojetnie kiedy my sie dopasujemy:))
spokojnej nocki
 
reklama
Ja moge poniedzialek, sroda, czwartek i piatek
wlasnie spedzilam 1,5 godz szukajac prezentu dla meza bo ma w sobote 30stke
ja jutro odpadam bo mam rozmowe o prace
 
Do góry