reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

no wlasnie mi sie wydaje, ze jestilip em dobra mama...w sumie od kiedy Filip sie urodzil to naprawde wydaje mi sie, ze wszystko robie tak jak powinnam, a czasami mam wrazenie, ze nawet na zbyt wiele pozwalam ;) od poczatku bylam przeciwna dawaniu w pupe szczerze mowiac, ale w pewnym momencie Filip tak dawal popalic swoim "ja moge wszystko", ze tez zdarzylo mi sie przez pampersa dac klapsa...w zasadzie pewnie nawet nie poczul bo tylko sie na mnie patrzyl dziwnie :p i komentowal, ze mama "aty" zrobila ;) chyba mocniej sie bil z moim bratem w pl jak sie wyglupiali... ja juz po kawce u kuzynki, w koncu bylo z kim normalnie pogadac, a nie w tych czterech scianach tylko :) teraz ide konczyc zupe i tez pranie powiesic bo sie skonczylo w koncu...oby tylko nie padalo znowu...
 
reklama
Karola ty sie nie przejmuj komentarzami i wychowuj dziecko po swojemu bo dziecka nie mozna tylko glaskac.
Ja poszlam z mloda na spacer ale szybko wrocilysmy bo zimno przez ten wiatr jak cholera, obiad zrobiony i brak pomyslu na reszte dnia a od czwartku dzieciaki maja wolne, ja chyba zwarjuje z nimi

Dziewczyny kto jest waszym dostawca energi? Ja mam edf, mialam niby miec taniej a co 3 mies rachunek idzie mi w gore, jeszcze nigdy tyle nie placilam. Fakt nie oszczedzam ale bez przesady. W tym momencie place 71 za gaz i 56 za prad co wg mnie jest strasznie duzo jak niecaly rok temu przechodzilam do nich to fajna cene proponowali a tymczasem co 3 mies jak wystawiaja rachunek to ja place coraz wiecej
 
Ostatnia edycja:
Iza ja mam e-on niby mial byc najtanszy jesli chodzi o prad to moze rzeczywiscie jest tanszy niz scotish gas ktory mielismy wczesniej ale gas jest cholernie drogi w ciagu 6 mies zurzylismy na ponad 500f samego gazu takze wcale nie jest tani tyle tylko ze mamy na kluczyk i na karte .Wlasnie jak to jest z tym wolnym bo czwartek i poniedzialek napewno jest wolny ale z tym piatkiem to niewiadomo bo na stronie councilu nic nie ma o nim a corka mowila ze oni high school maja normalny dzien i w sumie to ja juz niewiem ale ja konradowi zrobie wolne bo ten remont mamy i ja dentyste.
A szkola mnie tak wkurzyla ze nawet mi sie nie chce o niej myslec a co dopiero gadac:no:
 
zQo no na stronie nic nie ma ale moj ma wolne w piatek. No wlasnie z tymi cenami jak podpisywalam z nimi umowe to mialam 29 i 41 a teraz 56 i 71. Ja rozumiem ze przez zime wiecej poszlo ale takich rachunkow to ja jeszcze nie placilam
 
My mamy prąd i gaz z eon. Płacimy direct debit co miesiąc. Rok temu jak się wprowadzalismy płacilismy ponad 70/mies. Po kilku miesiacach stwierdzili,ze to nie pokryje zimy i nam zwiększyli na 96/mies. Kilka tyg temu napisali maila żeby im odczyty wklepac online i okazało się,ze mamy 27 nadpłaty co nas bardzo zdziwiło a jednocześnie ucieszyło. W ziemie ogrzewania nie wyłaczaliśmy wcale-non stop był termostat na 19/20 stopni ustawiony,widać mamy ciepłe mieszkanie. Jeszcze nie dostalismy od nich żadnego pisma ale co miesiac pierwszego każdego miesiąca nam z konta ściagają i dziś zeszło tylko 72 z konta więc jak dla nas to jest naprawdę spoko kwota :-)
 
U mnie to jeszcze lepsze szopki,bo ja tez mam z eon i od 4 m-cy nie dostaje zadnego rachunku i nie wiem co jest grane...czyzby zapomieli o nas? :-D
 
izabela 71 za 3 miesiace to duzo? my za 3 miesiace placimy ok80-90 pradu i 120 gas a w zieme to gas 200..mamy chyba ze scotish gas. na wczesniejszym mieszkaniu za gas wychodzilo 46 miesiecznie.
 
reklama
hej dziewczyny czemu dzień nie jest troszkę dłuższy bo się nie wyrabiam ze wszystkim czy wy też tak macie?

marlenka aj mam troszkę małych ciuszków po dziewczynce ale w polsce jełi pojadę samochodem w sierpniu to wszystko chcę przywieżć żeby sprzedać bo więcej dzieci nie planuję

isabell ja mam scotish power i średnio dzwonię co 3 miesiące w okresie zimowym za 3 m miałam rachunek 260f czyli jakieś niecałe 90 na miesiąc a w okresie letnim dużo mniej

mikusia napewno o tobie nie zapomnieli na twoim miejscu bym tam zadzwoniła i podała liczniki bo jak ci pózniej przyjdzie rachunak to się nie wypłacisz

k4rol4 mieszkanko wygląda spoko ale nie napalaj się dopóki nie zobaczysz tak na wszelki wypadek a jeśli będzie fajne a tego co masz nie lubisz to zamień może humor ci się poprawi

widzę że dużo z was strasznie tęskni za polską my już postanowiliśmy że zostajemy i moje myślenie się zmieniło i tym które tu zostaja też tak proponuje bo sie dziewczyny zamęczycie tu jest moja rodzina dzieci mąz praca dom szkoda życia troski a jak pada deszcz to na kawke do koleżanki albo z dzieciaczkami na kuli a mamy na ploteczki
a może umówimy się na jakiś dzień tak jak kiedys do motherwell Rainforest Adventure Home Page lub east kilbride Animal Magic. > Home zmotoryzowane mogą zabrać te bez samochodu dajcie znać kto chętny i wybierzemy dzień pasujący wszystkim chętnym
miłego wieczorku:-)
 
Do góry