reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Hejka :-) az milo sie robi jak sie widzi takie sloneczko za oknem...
Bylam juz rano pranie rozwiesic na dwor na suszarke :-)
Co do wozkow...
Joasia ja tez mam maclarena ale niebieski po synku i musze go sprzedac ... powiem wam ze tez byc swietny,leciutki,w sam raz do auta,samolotu,plaze,ale ze wzgledu na kolor to chce sie go pozbyc i kupic cos innego...:tak:
Izka a wiesz ze wczoraj troche szperalam po ebayu i wlasnie tej stronce sie przygladalam...on wyglada jak maclaren...napisz mi jak sie go prowadzi i czy sa jakies usterki w nim tego typu czy cos sie zacina,czesto psuje itd. Patrzylam na wozki w kolo komina ale nic ciekawego tutaj nie ma a jak jest to cena zabojcza...:szok:
 
reklama
ja z kolei z pl przytargalam ze soba xlandera xrun, tutaj chyba nieosiagalny niestety :( ale wozek tez rewelacyjny, latwo sie sklada, kola wszystkie odpinane i przede wszystkim duze, prowadzi sie jednym palcem, do samolotu teraz jak wsiadalam z dzieckiem, dwa podreczne spore torby i wozek do tego, bez problemu. wozek na dlugi dlugi czas, wygodny dla dziecka i dla mamy, no nie zamienilabym na zaden inny, teraz dla fasolki tylko gondole dokupie i bede cala szczesliwa. tylko wlasnie mowie...tutaj jeszcze z ta firma a tym bardziej tym modelem sie nie spotkalam :( a na miescie jak jestesmy to strasznie dziwnie sie na ten wozek ludzie patrza :p

Ja miałam tutejszy odpowiednik polskiego x landera.Nawet nieco fajniejszy bo większa gondola i troszkę większy kosz na zakupy. O taki X-Adventure - Crossover
A ten o którym piszesz,ten xrun to pewnie będzie ten:X-Adventure - Trekker
widze,że na amazonie jest dostępny :X-Adventure Trekker 3-Wheel Combination Pram and Pushchair: Amazon.co.uk: Baby
Może nie sa to całkiem identyczne wózki ale chyba odpowieniki.
 
witam w ten piekny sloneczny dzien :-) az sie przyjemniej zrobilo jak taka ladna pogoda , zaprowadzilam dominika do przedszkola a z patrykiem poszlam do parku. dziecko mi sie wyszalalo pobawil sie w piasku a teraz zbiera sie juz umeczony do spania wiec bede miala troche czasu na sprzatanie i obiad :-D

my mamy wozek chicco , fajny jest dobrze sie prowadzi , miesci mi nawet 2 dzieci :-D ale jest ciezki i pasy ma strasznie male przez co patryka juz ledwo co zapinam..

wczoraj jak zrobilam kapiel to dzieci siedzialy prawie godzine , pozniej ja sie wylezalam i tylko cieplej wody dolewalam :-D
 
joasia, fakt to cos baardzo podobnego, xrun ma tylko kola tylne wieksze o wiele i troche tak na ukos (bo to niby sportowy wozek i to daje lepsza stabilnosc). ten pierwszy to identyczny jak model XA, tez sie na niego napalalam, ale zdecydowanie byl za ciezki dla mnie i dla Filipa (bo sam mlody wazy sporo ;) ). jesli bys miala okazje to polecam wsadzic dzieciaczka i przejechac sie nim bo moim zdaniem warto. moze jakas kawe zorganizujemy to zlukasz sobie mojego ;)

co do pogody to jestem w szoku, tez pranie z rana wywedrowalo na dwor. ze spacerku wlasnie wrocilismy. do placu zabaw mamy kawalek, ale bliziutko mamy ogromna lake z boiskiem i malym stawem/rzeka z kaczkami i labedziami. od 3 dni z Fifim chodzimy dokarmiac ptaszyska,labedzie juz nawet z rak nam jedza :D ehh oby sie pogoda utrzymala bo mam ochote w niedziele na grill...
 
Fajne te wozki,ale 150funa lub wiecej dac za wozek to za drogo...W sumie nie szukam czegos extra,tylko zeby mala wziac do samolotu a nie dzwigac,no i w pl.troche pojezdzic i tyle...mala niby juz maj/czerwiec bedzie zaczynala chodzic,wiec nie w glowie jej beda wozki ;-) Mam jeszcze mamas&papas i ja w nim woze,mam tylko wymienialna gondole + dla wiekszego dziecka spacerowke,ale to stanowczo za ciezki wozek,a z reszta mialam go jak bylismy z malym w pl.jak byl malutki...teraz jakos glupio jechac z tym samym....:baffled:
Mysle nad tym co ogladalam wczoraj i dzis Izka podeslala linka
NEW ZETA VOOOM + LUXURY LINER STROLLER PUSHCHAIR BUGGY PRAM FROM BIRTH | eBay
nie koniecznie rozowyyy:baffled: moze jakas sliwka,zielen,pomarancz,fiolecik...hmmm:rolleyes:
No to Anitko sie wymoczylas za wszeczasy....:-D
Karola ty juz mi nie gadaj o grillu,bo az slinka mi leci....a kg musze zgubic,choc wiem ze pl.sobie nie odmowie,ale to juz bedzie tam... :sorry:
 
Mikusia ja mam kolor sliwkowy i ja jestem zadowolona, dobrze sie prowadzi, rozklada na plasko, budka jest fajna na slonce bo mozna pozadnie zaciagnac, okienko w budce i z tylu kieszonka do schowania czegos, koszyk wiadomo jak w parasolkach ale ja nie narzekam bo sporo tam wkladam. Mi w nim sie jeszcze nic nie popsulo, nie skrzypi, wad nie zauwazylam a mam go od roku i tez myslalam ze mloda jak zacznie chodzic to wozek nie bedzie jej w glowie, w poprzednim nie chciala siedziec, a w tym uwielbia
Pogoda super, bylam z mloda ponad 2 godz na placu zabaw, potem troche na ogrod i znowu plac
 
Izka chyba pogadam z moim o tym wozku... tez mi sie podoba ten sliwkowy :-p
Ja tez bylam na spacerku,jak malego odprowadzialam do przedszkola a maly tez z dzieciakami poszedl do parku...teraz ledwo siedzi i juz by poszedl spac...ale nic z tego,musze go przeciagnac przynajmniej do 19.oo :sorry:
Jutro niby tez zapowiada sie taka pogoda :-D...choc czasami gadaja bzdury w pogodzie i wcale sie nie sprawdza :baffled:
 
joasia, fakt to cos baardzo podobnego, xrun ma tylko kola tylne wieksze o wiele i troche tak na ukos (bo to niby sportowy wozek i to daje lepsza stabilnosc). ten pierwszy to identyczny jak model XA, tez sie na niego napalalam, ale zdecydowanie byl za ciezki dla mnie i dla Filipa (bo sam mlody wazy sporo ;) ). jesli bys miala okazje to polecam wsadzic dzieciaczka i przejechac sie nim bo moim zdaniem warto. moze jakas kawe zorganizujemy to zlukasz sobie mojego ;)

No ja miałam dla Nati tego x adventure crossover własnie i jak dla mnie sprawdzał się super,mega wygodny w prowadzeniu. Sprzedałam go w zeszłym miesiacu,na razie mam maclarena dla młodej a dla dwójki zdecydowałam się na ten: http://philandteds.com/products/push/vibe
oczywiście używany bo cena nowego zabija. Chociaż i używki tez nie najtańsze ale dla Nataszki mimo,że juz chodzi zdecydowanie będę potzrebować też jeszcze wózka bo bez to jest raz,że totalna samowolka i ja za nia nie nadążam,a dwa,że szybko się męczy i zaraz na ręce chce.
A jeśli chodzi o kawę to bardzo chętnie jak tylko wyzdrowieje,bo na razie to jestem w tak agonalnym stanie,że nawet TŻta ściągnełam dziś z pracy po 3 godzinach bo nie byłam w stanie się młodą zająć :(
 
reklama
witam

pogoda dzis do kitu , tez myslalam ze choc kilka dni bedzie ladnie..

ja mialam isc na rozmowe dzis ale zrezygnowalam bo dominik znowu mi sie rozlozyl:szok::-( pewnie przez to ze zimno w domu bylo bo juz wtedy dostal katar a do tego jeszcze wczoraj w przedszkolu przemoczyl cala bluzke i chodzil w krotkim rekawku. cala noc sie dusil i wymiotowal 3 razy,

mam jeszcze wizyte u dentysty i wlasnie nie wiem czy isc czy ja tez odwolac :confused:
 
Do góry