reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

moje dzieci chodza spac 20-20.30 i spia do 7 . wczesniej patryk wstawal mi 5.30-6 ale naszczescie mu sie przestawilo :-) dzis np ja wstalam jako pierwsza o 7 rano a oni o 7.30

caly ranek czekalam na faceta i nie przyszedl:wściekła/y: poszlam do housingu (doszlam do wniosku ze bede chodzic nawet 2 razy dziennie jak bedzie trzeba) i mowie do babki ze mam male dzieci a w domu zimno. zadzwonila do nich osobiscie mowiac ze to emergency i maja sie pospieszyc , teraz mam czekac na tel i byc w domu wrazie czego:wściekła/y: taka ladna pogoda a ja uziemiona , w domu mam zimniej niz na zewnatrz..:-( jeszcze ze dwa dni a dominik znow bedzie chory bo juz ma katar szlak mnie trafi normalnie
 
reklama
Witam Was i ja :)
Ostatnio tylko podczytywałam po łebkach bo nie miałam kompletnie czasu na pisanie.
Też bym się chętnie z Wami kawki napiła ale ja znów chora. Już nawet nie wiem który raz w tej ciąży-przestałam liczyć,a od ostatniego razu nawet miesiać nie minął. Zadzwoniłam dziś rano do gp,poszłma na wizytę,zajrzała mi w gardło i od razu hasło antybiotyk :( Już drugi raz w ciąży niestety. Ale wiem,że mniej zaszkodzę dziecku antybiotykiem niż niedoleczoną infekcją.

anitha też jestem udupiona w domu. raz,ze sił nie mam na spacer a dwa,ze dziś mają z agencji przyjść na inspekcję chaty. Nawet na sprzątnie nie mam sił,wiec zastaną mój artystyczny nieład ;-)
 
Joasia zdrowka zycze
Anitha a tobie wytrwalosci
Mikusia Maja juz o 18 zaczyna byc spiaca wiec wtedy ja kapie i o 19 a nawet przed juz spi. Odpowada mi to mam wieczor dla siebie ale od tego ze ciagle sama siedze nic mi sie nie chce wieczorami. Niestety wstaje dosc wczesnie. Od ok 2 tyg tak mam i fakt nie chce mi sie wstawac tak wczesnie, czasami wysle ja do Kuby i mam jeszcze chwile spokoj ale jak zawsze rano nie umialam sie wybrobic ze sniadaniem i ubraniem siebie i ich tak teraz juz przed czasem jestesmy gotowi.
Pogoda faktycznie dosc ladna ale zdadliwa bo jak slonce sie schowa to wcale tak przyjemnie nie jest. Ja mialam dzisiaj interview ktore trwalo 10 min wiec nie wiem czy cos z tego bedzie, zreszta nawet nie wiem czy bym chciala bo co 2 weekend trzeba pracowac a ja nie mam co z dziecmi zrobic, musialabym wziasc opiekunke ale isc do pracy na 8 godz i placic komus za 10 to mi sie srdnio oplaca. Jutro kolejne spotkanie w sprawie pracy. Kurcze a ja 2 do Polski jade i wlasnie terz musialo sie cos ruszyc z robota i teraz bede zalowac ze zarezerwowalam te bilety
 
NAPRAWIONE :-) facet siedzial ze 40 min ale zrobil :tak: az 3 czesci byly do wymiany jednak.. w kazdym razie juz ogrzewanie wlonczylam zeby sie zagrzac a teraz czekam do wieczora i do wanny wskakuje :-D

joasia zdrowka, nie fajnie jest byc chorym w ciazy ale nic nie zrobisz.. dbaj o siebie i bierz antybiotyk zebys jak najszybciej wyzdrowiala

co do pracy ja ide w pt na rozmowe , kto wie moze zmienie prace :tak:
 
Anitha njwazniejsze ze naprawione i powodzenia na rozmowie. Ach z ta praca.
Ja dzisiaj przetrzymalam Kube do 19.30 pewnie bedzie spal do rana. Jutro kolejne spotkanie w sprawie pracy.
 
Joasia79 zycze szybkiego powrotu do zdrowia...wiem ze nie wyleczona infekcja gardla powraca...lepiej wytepic to antybiotykami...teraz juz nie zaszkodzisz dzidziusiowi bo jestes juz wysoko w ciazy... III trymestr,prawda?:tak:
Anitha,no nareszcie odpoczniesz w wannie pelnej pianki ;-)no to mialas szczescie ze trafilas na dobrego fachowca...a ci z emergency to juz musza sie znac,bo ta reszta tylko srubokreciki nosi,he :-D
Izka no to przetrzymalas malego...teraz ci pospi do rana...A ty kiedy do pl lecisz???
Wszystkie jakos ruszyly w poszukiwaniach pracy...ja jakos nie moge,bo raz ze nie mam z kim dzieci zostawic a p drugie mala jest zbyt mala i jeszcze na cycku :baffled:
 
Dziewczyny jestem w trakcie szukania jakiegos fajnego wozka dla malej 6m+...taki do samolotu,praktyczny i w miare lekki...:baffled:
Macie jakies faworyty?
 
Mikusia ja kupiłam na ebayu używaną parasolke Maclaren Techno XT-rewelacyjna jest. Jedna ręką się składa,rozkłada,leciutka,w bagażniku ze mną jeździ cały czas i miejsca prawie nie zajmuje. Rozkłada się do pozycji całkowicie leżącej wiec jak dziecko sie chce przespać na spacerze to idealna. Nowe są strasznie drogi ebo ponad 100 funtów kosztuja ale ja używaną kupiłam za niecałe 40-a było to ponad pół roku temu więc teraz moze już nawet taniej można trafić. Poszukaj na ebayu lub gumtree.
Moja koleżanka kupiła nową za ok 40 funtów jakąś chicco czy coś to mówi,ze dramta,cała się trzęsie,beznajdziejnie prowadzi,jak zobaczyła ostatnio moją na spacerze to mówi,że głupio zrobiła kupując tanią nową jak za te same pieniądze mogła mieć porządną uzywaną.
 
ja z kolei z pl przytargalam ze soba xlandera xrun, tutaj chyba nieosiagalny niestety :( ale wozek tez rewelacyjny, latwo sie sklada, kola wszystkie odpinane i przede wszystkim duze, prowadzi sie jednym palcem, do samolotu teraz jak wsiadalam z dzieckiem, dwa podreczne spore torby i wozek do tego, bez problemu. wozek na dlugi dlugi czas, wygodny dla dziecka i dla mamy, no nie zamienilabym na zaden inny, teraz dla fasolki tylko gondole dokupie i bede cala szczesliwa. tylko wlasnie mowie...tutaj jeszcze z ta firma a tym bardziej tym modelem sie nie spotkalam :( a na miescie jak jestesmy to strasznie dziwnie sie na ten wozek ludzie patrza :p
 
reklama
Mikusia no pospal do rana. Ja do Polski lece 2 kwietnia na 3 tyg. A co do pracy to ja tez nie mam co z dziecmi zrobic i opiekunke będę musiala wziasc a Maja zaczela chodzic do przedszkola jak miala 8 mies

Mikusia ja mam ten i jestem zadowolona a mloda go nadal uwielbia, mozesz kupic go taniej niz ten co podalam albo w podobnej cenie ze spiworkiem
NEW ZETA VOOOM + LUXURY LINER STROLLER PUSHCHAIR BUGGY PRAM FROM BIRTH | eBay

Ja mialam do kitu noc bo od polnocy do 3 mloda co chwile wyla ze sie boi, wzielam ja 2 razy do siebie ale zamiast spac to sie wiercila jak w koncu zasnela to mruczala przez sen przez reszte nocy. Po powrocie z polski musze ja przeniesc do jej pokoju. I od rana znowu mam nerwy bo sie nie wyspala a mloda co chwile cos innego chce
 
Do góry