reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Mikusia ja przywoze dzieciakom witaminy, krople do nosa i cos na przeziebienie a jak sie uda to antybiotyki a dla nas mam tak naprawde wszystko z pl
Basienka to dobrze wiedziec, jak juz bedziesz miec wszystko to daj znac bede miec blisko. Ja kiedys mialam zrobione ale od ok 5 lat nic nie robilam bo najpierw jak tu przyjechalam nie wiedzialam gdzie a potem do pracy nie moglam a teraz pomyslalam ze przydaloby sie o siebie zadbac. A twoj profil na nk to Beauty Nails?
Ja mam jakis dzien do kitu, normalnie chodze jakas nieprzytomna i krece sie z kata w kat, nic dzisiaj nie zrobilam
 
tak to moj profil, ja mam wszystko tutaj wiec nie ma problemu. Tylko w domu musze wygospodarowac kacik zeby rozlozyc swoj stolik:) no isabell bedziesz miala blisko, wiec jak cos to zapraszam
ja dzisiaj tez jakas zaspana jestem ale zaraz musze sie zmobilizowac i ruszyc sie na gym:)
 
dzieki gwazdeczka za nazwe zapisze sobie w razie czego na przyszlosc ;-) narazie odpukac jest poprawa , dominik kaszle troszke mniej i przynajmniej moze juz jesc spokojnie :confused:

basienka fajne te wzorki niektore - najbardziej taki czarny wzorek mi sie podobal ;-) ja mam krutkie bo przy dzieciach to wiadomo ciezko z dlugimi...
 
niestety musze od nowa zalozyc sobie konto z paznokciami bo zapomnialam haslo i nie moge go odzyskac. Ceny sa rozne, zalezy od zdobienia od 15f french i dodatkowo za cyrkonie, ozdoby itp...
anitha ja tez przy dziecku sie narazie boje, ale podejrzewam ze jak juz sobie zrobie teraz na slub tak znow popadne w ten nalog:)
 
Basienka ale mowimy o paznokciach zelowych/akrylowych czy tylko o zdobieniu? Kurde chetnie bym sie do Ciebie wybrala ale po 17 i w weekendy to mam swoje dzieci w domu ale moze zorganizuje opieke do nich
 
reklama
basienka ale się ukrywałaś ze swoimi zdolnościami;)))

ja dzisiaj wytrzymałam do 16 bez kawy...nosiło mnie jak nie wiem...i jak mój przyszedł to wysłałam go po ciastka i wypiłam kawę z mlekiem a już od nie wiem kiedy chcę rzucić żeby sprawdzić czy te krosty nie są od mleka...JESTEM UZALEŻNIONA... i nie wiem dlaczego tak to działa, że jak Mały był w brzuchu wszystkiego co złe umiałam sobie odmówić a teraz też wiem, że mogę Go krzywdzić - jeśli rzeczywiście to skaza białkowa a jednak MUSZĘ się napić ;/// wiem wiem to lepiej dać butelkę ale tyle ile znam dziewczyn ktre starały się przerzuć na mm i miały problemy, że się tegp boję bo już teraz nie jest wesoło
 
Do góry