reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam dziewczyny !!
Oj bardzo dawno mnie tu nie bylo jakos tak ciagle weny brakowalo ciagle brak czasu jakos itp...ale podczytuje regularnie:-)
w sumie to sie przedstawie bo stare mamusie dawno juz pouciekaly :-D
Mam na imie Basia mieszkam w Calderbank kolo Airdrie Joasia bardzo blisko Ciebie u nas w Calderbank jest super play group 2 Xw tygodniu jakbys byla zainteresowana to zapraszam!!
Jestem mamą w sumie 4 ale dziewczyny to juz dorosle baby Magda 20 a Marta 18 no i nam 2 ancymonów Konrad 7 lat i Szymon 3 latka no to chyba narazie tyle:-)
Isabell my to sie tylko z gg ciut znamy :) oj chlopcy bywaja trudni wiem cos o tym :)
 
reklama
zQo a kojarze. A kiedy sa te play grupy u ciebie? Moze i ja bym sie z mala wybrala? A ty jak masz ochote na kawke zapraszam.
Wyjatkowo sie dzisiaj wyspalam ale za to czeka mnie wielkie sprzatanie.
Dziewczyny czy nie wiedzie gdzie tutaj jeszcze jest jakas duza soft play area? Jezdze do rainforest ale szukam jakiejsc odmiany. Slyszalam ze w Cumbernauld jest ale nie wiem co i jak.
 
azorek84 powiedz mi czy ta firma co paczki przez nią podajesz to zabierają też paczki z Polski???
my mamy 3 tyg do wylotu a ja się tego strasznie boję...że będzie bardzo płakał...
hej no tak firma dziala w dwie strony:-D z pl tez zabieraja:tak: a o samolot sie nie martw amelkowna spala cala droge budzila sie tylko na mleko a i robilam tak ze przy starcie dostawala smoka lub mleko wlasnie zeby cos ssala bo wtedy mniej sie uszka zatykaja:tak:przy ladowaniu to samo jak twoj mlody na cycu wisi to karm cyckiem w tym czasie. wez jakas chuste czy kocyk do wozka i sie zakryj i nie krepuj z karmieniem w miejscu publicznym. postaraj sie zajac miejsce nie od przejscia tylko od okna luby niech siadzie obok i cie zasloni zebys miala wiecej komfortu:tak:
 
Isabell play group jest we wtorki i czwartki na 9.30 do 11.00 naprawde jest bardzo sympatycznie a bylam juz na kilku i żadna nie przypadla mi tak do gustu wprawdzie dzieci jest dosc sporo ale sala jest duza i mila atmosfera ,kucharka jest przesympatyczna kawka tosty i te sprawy,jak sa urodziny dziecka to jest torcik i dmuchanie swieczek:-),mnie tam babka z ulicy normalnie zaprosila duzo z babek przychodzacych tam jest poprostu opiekunkami i przychodzi tam z dziecmi:-).Ja jako ze moj angielski jest slaby to troszke samotna jestem chociaz staraja sie babki jak moga hehe takze przydalaby mi sie jakas kolezanka do pogadania:-D.
 
ojjj

ale ja mam pecha ostatnio...wszystko idzie nie tak jak bym chciała i co za tym idzie pieniędzy na koncie coraz mniej...jak tak dalej pójdzie to do Polski nic nie weźmiemy...albo w ogóle nie polecimy;(

witaj zQo my się nie znamy;)))

azorek dzięki;)
 
Witaj przerazona!!
podczytywala troche:tak: takze o lekarzach wole sie nie wypowiadac bo czuje sie jakbym walila glowa w mur ,mam skazowca i bezglutenowca dotego alergia na soje wiec problemy skorne sa mi dobrze znane a u nich wszystko to egzema:wściekła/y:
 
Witaj zQo :)
Ja też chętnie się wybiorę na te play grupę i też czwartek mi bardziej pasuje bo we wtorki pracuję. Akurat w przyszły czwartek mam położna po 13 ale może się wybiorę i najwyżej wyrwę wcześniej aby młoda się przespała chwilkę (bo TŻ pracuje i ona ze mną do położnej chodzi) aby mi tam scen nie urządzała i nie płakała.
Tylko ja bym poprosiła o jakiś dokładny namiar adresowy na to miejsce.
 
reklama
Hej Wam :-)
No nareszcie wyszlo u nas sloneczko,az zyc sie chce i ma sie sily do dzialania...:-D
Iza,nie wiem co jest lepsze,bo moj maly chodzi do przedszkola od pon.-pt.,a twoja mala tylko 3 dni...
Jesli chodzi o play aree to fajne bylo w Livingston (kryty),ale chyba zbankrutowali i zamkneli...Jeszcze jest w Lilihgow (chyba zle napisalam),tez kryte i dosc fajne...No i duze,fajne jest pod ''gorami pieciu siostr'' (jesli kojarzycie gdzie to jest)...niedaleko.Widzialam taki superasny,ale w Motherwell k.jakiegos hotelu (teraz nie pamietam nazwy ale moj maz bedzie wiedzial),tam sa karuzele,zjezdzalnie i wiele atrakcji dla dzieci i doroslych,niestety jest on otwarty w polowie kwietnia (jak bedzie cieplej)bo to jest na powietrzu ;-) Na pewno z tego skorzystam jak bedzie cieplej :laugh2:
ZQo,normalnie to cie podziwiam,jak sobie dajesz rade z dziecmi,bo ja mam tylko dwojeczke ale czasami to bym wyszla z siebie...:eek: Fakt ze masz dorosle dziewczyny to ci pomoga...Pozdrawiam cieplutko :-)
Ja w poniedzialki chodze tutaj u siebie na baby massage,uczymy sie masowac swoich niemowlakow leczniczo,relaksacyjnie,uspokajajaco i tak np.od gazow :-DTeraz beda ramiona,ale i tak zaczynamy zawsze od poczatku (od nozek) a kserowki dostaniecie,takze jesli ktos bedzie chetny to w kazdy poniedzialek od 13.oo...do ok.14.oo-14.30...
zapraszam, dostaje sie po masazu kawke lub herbatke + batoniki :-) Milo mozna spedzic czas ;-)
No dobra,lece posprzatac lazienke,a potem malego do przedszkola...
Pozdrawiam,buziole :-D
 
Do góry