reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

joasia z chapelhall to bardzo blisko:-)
Mapy Google
North Lanarkshire Council : Calderbank Community Centre
dawno temu jak tu mieszkalam bo to moj juz drugi raz w tej miejscowosci to czasem chodzilam na spacerek z mlodym do chapelhall:-) dobrze ze wiosna idzie to znow odnowie swoje trasy spacerowe nie bylo mnie tu 3 lata:-) i bardzo ucieszylam sie ze moglam tu wrocic.
Mikusia oj bywa czasem ciezko zwlaszcza ze moi chlopcy do latwych nie naleza no ale coz...ten ostatni to szkocka niespodzianka:laugh2:
 
reklama
zQo jak będziesz na spacerku w okolicy to na kawę w takim razie zapraszam :-)
Adres sprawdziłam,dziękuję-faktycznie bliziutko :)
 
O sorki nie zauwazylam postu Przerazonej...a co takiego cie kochana spotyka,jest az tak zle?:no:
Kiedy dziewczyny lecicie/jedziecie do pl.?:happy:
Wiecie moze skad jest Anitha i Cytryna,Joasia79..bo nic nie napisaly...:shocked2:
 
Kurcze,ale Wam dobrze ,macie tak bliziutko do siebie .Wyglada na to,ze mamy z Glasgow nie czytaja tego forum :-(Szkoda bo juz sie pogoda poprawila,pochodzilabym po parku z kims do towarzystwa :tak:Nudno ,tak samej z dzieckiem spacerowac .Przerazona,moze to "oblatane"slowa,ale zle dni na pewno mina i bedzie dobrze,zobaczysz ;-)Musza minac !
 
Przerazona a co sie stalo?
Mikusia ten w Motherwell to M&D jest tam tez Amazonia. A te 'gory pieciu siostr' to nie kojarze. A do Polski lece na poczatku kwietnia
Enva zawsze mozesz do nas wpasc na kawke. Ja kiedys mieszkalam w Glasgow. A gdzie ty mieszkasz konkretnie bo nie pamietam?
Ja dzisiaj posprzatalam caly dom, takze na jutro mam spokoj. Bylam u kolezanki na kawce i jak wrocilam to mloda wpadla mi w taki szal ze przez 20 min nie moglam jej uspokoic. A wszystko dlatego ze nie pozwolilam jej stac na dworze tylko zamknelam drzwi. No az sie zanosila tak sie darla. Nie dala sie wogle przytulic, od razu sie wyrywala i po podlodze rzucala. Ach ta moja pannica charakterna sie zrobila. Jak cos nie po jej mysli to zaraz szal.
 
witam sie wkoncu:-) pisze juz dzis 3 raz bo co chwile musze albo biec do dzieci albo cos mi przeszkadza wiec zamylam strone.. przez ostatnie kilka dni mialam urwanie glowy praca dom dzieci i nawet na pisanie czasu nie bylo..

Mikusia mieszkam w glasgow , wiec jak widzisz Enva mamy z glasgow tez czytaja to forum ;-) a do polski jedziemy 1 czerwca

przerazona przykro mi ze znowu cos wam sie nie uklada tak jak byscie chcieli.. na pocieszenie powiem ci ze my mielismy taki caly zeszly rok.. marzylismy zeby juz sie skonczyl bo prawie caly czas jechalismy na debecie..
 
Enva mam z Livingston też nie ma na forum ;/

ehh jak nie ogrzewanie, to opona, to zapomnieliśmy o rachunku i przyszło wezwanie za dwa miesiące plus kara a same wiecie, że oni się z karami nie szczypią, okazało się też, że pobrali za rachunek a nie było kasy na koncie i za każdy dzień znowu kara...ja to jak ja mam prawo nie pamiętać ale mój to zawsze o wszystkim pamiętał miał uporządkowane...

my lecimy w połowie marca

czyli zdecydowałaś się jednak isabell na Polskę?;)
a tak w ogóle to Wasze dzieci lubią być w Polsce??? ciekawe czy mój, jak będzie starszy, będzie tam chciał latać;/
 
Witam się z wieczorka.U nas jednym słowem jest do du.... dzisiaj cały dzień walczyłam z gorączką u Kaji,i co udało się ją zbić tak za chwile wracała...czytając wasze komentarze o play grupach to aż mi się głupio robi bo ja nawet nie wiem czy w mojej okolicy jest coś takiego :sad::sad: Ostatnio doszłam do wniosku,że kompletnie sobie tutaj nie radze:zawstydzona/y::sad: Czy to zawsze tak na początku jest? Czy wy miałyście podobnie? aaa i jeszcze chciałam się zapytać czy opinia położnej o tym ze mamy wilgoć i grzyba w mieszkaniu a nasz landlord ma to w czterech literach możne pomoc w szybszym dostaniu mieszkania housingowego czy wręcz przeciwnie? Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
przerazona kazdy czasem moze zapomniec , jestesmy tylko ludzmi ;-) nie rozumiem dlaczego wlepili wam kare? ja dosc czesto nie place w terminie bo niemam po drodze poczty :-D a debetu nie mozecie robic na koncie? to dobra sprawa wlasnie na takie wypadki albo.. tak jak my w zeszlym roku prawie caly czas bylismy na minusie... kasuja za to 5f miesiecznie.

aga taka opinia powinna bardzo pomoc , w kazdym razie napewno nie zaszkodzi.. , mi tu gp mowili ze jak goraczka sie utrzymuje to zeby dawac na przemian paracetamol i nurofen a nie tylko jedno. Zycze zdowka dla corci mam nadzieje ze szybko jej przejdzie. a co do play grup to ja tez nigdy nie bylam , chlopcy maja siebie nawzajem, i razem chodzimy na spacery
 
Ostatnia edycja:
Do góry