reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Bzyczek to poimprezowalas.
Ja zaliczylam zakupy, ogarnelam znowu dol, obiad sie gotuje a ja staram sie odpoczac przy kawce ale wiadomo jak to przy dzieciach sie odpoczywa
 
reklama
witam podwieczorkowo :-) z patrykiem juz lepiej wczoraj w nocy mial znow goraczke ale nawet calkiem niezle spalismy..

manolka wspolczuje , mam nadzieje ze malemu sie juz poprawi :-)
 
Anitha dobrze ze juz lepiej.
Ale mi sie ten dzien dzisiaj ciagnie a jak mi sie jutro do pracy nie chce isc. Mialam wczoraj kartki swiateczne wypisywac i nie napisalam, jakos mi sie nie chce.
 
Witam się po dłuższej nieobecności

Nie zaglądałam tu ostatnio, bo jakoś weny brakowało, ale z tego, co widzę, ciągle dzieciaczki chorują :-( Wszystkim życzę dużo zdrówka. Moja mała dziumka- odpukać- na razie trzyma się zdrowo, ale niedługo poślę ją do żłobka i wtedy pewnie się zacznie. Na razie myślę tylko o jednym dniu w tygodniu na 2-3 godziny, bardziej chyba, żeby odpocząć, niż cokolwiek innego :-D Poza tym zależy mi na tym, żeby miała kontakt z innymi dziećmi, bo jakoś się ich boi...
Do mnie dzwoniła ostatnio pielęgniarka, żeby przesunąć szczepionkę na styczeń- tą potrójną na świnkę, odrę i różyczkę. Mówię, że nie jestem do końca przekonana, czy chcę ją małej dawać. Nastawiłam się na namawianie, przekonywanie i wciskanie mi tej szczepionki, bo tak było, kiedy ostatnio powiedziałam, że nie chcę Natalii szczepić na coś tam, a babka do mnie- Ok, nie ma sprawy, jak nie chcesz, to nie damy :eek: Podejrzane mi się to wydało i utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że nie będę małej szczepić. Zapytam jeszcze przy okazji, czy da się to zrobić pojedynczo, bo z tego, co się orientuje to się da, tylko, że w Glasgow.

Wy tu o prezentach widzę, więc może zapytam- co można kupić swojej menadżerce na gwiazdkę? Bo ona małą zasypuje prezentami, wcale nie najtańszymi, więc wypadałoby się jakoś odwdzięczyć i też coś kupić... Tylko za diabła nie wiem, co... :sorry:
 
hejka i ja dawno sie nie odzywalam:zawstydzona/y::sorry: czas mi przecieka miedzy palcami normalnie ehh rzucilm sie w wir sprzatania.....ae wiekszy wir to mi amelkowna urzadza wiec taka praca syzyfowa hehe:-D
amelkowna skonczyla antybiotyk 5 dni bylo ok i zaraz kataru dostala w nocy wymioty (flegma) i mega kaszel jak u starego gruzlika:szok::baffled: normalnie witki mi juz opadaja grrrrrrrrrrr chce lato i to juz:crazy: aaa i tak podczytalam ktoras tu mysli o sankach czy tym plastikowym cudzie do jazdy po sniegu....przegladajac pogode na miesiac poczytalam ze w swieta bedziemy miec opady ale deszczu:-(i takie silne wiatry maja jeszcze troche potrwac ...min do polowy grudnia:szok:ja mam nadzieje ze synoptycy jednak sie walneli troche i choc ciutke sniegu spadnie na swieta:tak:



temat prezentow na tapecie wiec ja wlasnie dla kolezanki synka zamowilam o taki wynalazek Crayola Colour Wonder Magic Lightbrush - Toys R Us - Britain's greatest toy store jesli sie sprawdzi i na troche starczy (bo dokupuje sie pozniej wklady) to pomysle i mlodej tez kupie. JESLI JESTESCIE ZAREJESTROWANE NA STR BOUNTY TO ONI ROBIA CODZIENNIE TZW FLASH SALE I SPORO CIEKAWYCH RZECZY MOZNA KUPIC DUUUZO TANIEJ te "farbki" kupione przez bounty kosztowaly mnie 11Łz wysylka:tak:polecam bardzo bo tak tez dla mlodej kupilam namiot ze spiworem plecakiem i bidonem na wode za 10Ł w promocji z bounty:-)
 
Ale mi te dni szybko mijaja.
Vsmpiria ciezko tak doradzic z prezentem to zalezy w jakim wieku jest, co lubi,
Azorek wspolczuje, a prezent fajny mysle ze moja mloda to za glupia na cos takiego jest
Ja juz mam dosc zycia w niepewnosci. Nigdy nie wiadomo na jak dlugo moj bedzie mial prace. W niedziele zjechal z Angli, co prawda w domu jest dopiero o 20 ale jest i dzisiaj juz sie okazalo ze zwolnienia ida. Zalatwil sobie ze narazie zostaje ale jedzie znowu do Angli i znajac zycie na swieta zostanie zwolniony bo tak zawsze ma. Nie chce im sie trzymac pracownikow przez swieta i zwalniaja a po swietach zatrudniaja nowych. Juz mnie szlag trafia od tej niepewnosci co dalej
 
vampiria a gdzie znalazlas zlobek na 2-3 godziny w tygdniu bo wszedzie gdzie ja sie pytalam to chcieli przynajmniej na 3 sesje w tygodniu wiec na poltora dnia albo 3 razy po pol dnia.
 
justaa ja w Twojej okolicy mloda posylam na jeden dzien w tyg od 13-18 :-) ale wiem bo obdzwonilam wszystkie mozliwe w okolicy mojej i tzw po drodze do pracy i wszedzie min 3 dni wolali :baffled:



i doopka odprowadzilam mloda do nursery chcialam poodkurzac w domu i co...rura od odkurzacza (ta gietka taka) rozlazla sie tak ze nawet tasma nie da sie skleic:szok: odkurzylam tylko sypialnie i doopa:wściekła/y: no to wzielam odkurzacz pioracy zeby wykladzine w sypialni troche przeprac i tak jak stal w szafie nie uzywany tyle czasu nag;e widze ze jakas uszczelka wypadla (no ciul z nia bo da sie pewnie kupic nowa) i do tego jeden taki dzymdzel pekl mocno i przepuszcza wode:szok::wściekła/y: no szlag by to.....szukam wlasne po necie bo mozna niby wynajac takie odkurzacze piorace....szukam terminow i cen zeby zawalu nie dostac ehhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
azorek prawie wszedzie dostaniesz taki odkurzacz pioracy w kazdym prawie duzym suinsberym widzilam tez w hombasie cena chyba za dobe 20 f plus do tego plyn sobie kupujesz zalezy jakie mieszkanie ja jak kiesys wypozyczalam kupilam duzy plun za 20 f wiec w sumie 40 f za wszystko
 
Do góry