reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

na wlasnie juz od jakiegos czasu staramy sie kupowac im takie same tylko teraz musimy sie zdecydowac na cos takiego czym oboje beda chcieli sie bawic a jest miedzy nimi prawie 2 lata roznicy..
a ty juz cos wymyslilas? dla dziewczynki myslalabym moze o nowej lalce , wozku dla niej albo domku... ?
ja juz siedze z patrykiem w salonie.. plus jest taki ze wziol nurofen i goraczka mu spada wiec moze troszke sie poprawi , ale gorzej z tym ze chyba go gardlo boli bo przy kazdym kaszlnieciu poplakuje i picie jest dla niego za zimne.. ahh nienawidze chorob a od kad dominik poszedl do tego przedszkola to co chwile jeden albo drugi jest chory :wściekła/y:
 
reklama
Witam :-) Widzę, że mamy podobne dylematy w kwestii prezentów na święta. Chciałabym kupić moim chłopakom coś naprawdę super co by im długo i fajnie służyło. Żeby im się nie znudziło po tyg ale kompletnie nie mam pojęcia co to mogłoby być. No i jeszcze dla męża muszę coś wymyślić:szok:
Anitha mam nadzieję, że choroba u Was nie rozwinie się za bardzo i, że szybko się z tym uporacie.
Powiem Ci , że a to Cię doskonale rozumiem. U nas jest tak samo. Kupimy 2 różne rzeczy to potem jest afera a ostatnio to nawet jak kupimy takie same tylko innego koloru to też jest dym bo obaj chcą "blue autko" (tak mówią moje Bobki).
Wczoraj pisaliśmy list do św Mikołaja. Obaj chcą dostać narzędzia Mańka. No to kupiłam dwa zestawy. Różnią się tym, że w jednym jest wiertarka a w drugiej coś jak by młot pneumatyczny, sama nie wiem. W każdym razie w obu zestawach reszta narzędzi jest takich samych. I założę się, że będzie wojna o te różnice:rofl2:. A mój Aleks wczoraj był chyba tak podekscytowany tym listem i tak czekał na tego Mikołaja aż przyjdzie po te listy, że nie spał do 22:szok::-D. A rano jak zobaczyli, że nie ma listów to szok. Krystian stwierdził, że on widział Mikołaja:-D
 
Anitah Patryk jest juz w takim wieku ze chyba autami, tarktorami itp sie bawi nie? Probelm w tym ze Maja ma sporo lalek, 2 wozki, ma jedna gadajaca ale nie lubi jak ona gada i kaze ja wylanczac. Widzialam ostatnio taka co raczkuje i chodzi za rece ale nie wiem czy sie bedzie bawila. A co do chorowania to Majka tez tak miala ale podalam jej leki wzmacniajace i naet jak ja zlapie to szybko przechodzi.
Bzyczek ja dzisiaj tez Kubie powiedzialam zeby napisal list do Mikolaja i teraz chodzi i przezywa i co chwile sprawdza czy list jeszcze jest
 
Ostatnia edycja:
Anitha no właśnie może spróbuj dawać chłopakom coś na wzmocnienie. Ja daje moim tran norweski dla dzieci. I widzę, że to pomaga. W zeszłym roku do tej pory byli już z 6 razy na antybiotyku. A poza tym non stop katar i kaszel. W tym roku (chociaż przedszkole mają już 5 razy w ty) tylko raz. Więc może spróbuj.
Izabell i co sobie Kuba zażyczył na Mikołaja?
 
bzyczek ale sie usmialam z tego ze twoj krystian widzial mikolaja :-D my tez bedziemy pisac listy tylko jakos czasu brakuje:baffled: patryk bawi sie wsumie tymi samymi rzeczami co dominik ale jak np. zagladamy do argosa to on najchetniej chcial by maskotke wayboolu - ma swira na tym punkcie :-) jeszcze chcemy kupic stroj mikolaja dla meza zeby dzieci mialy frajde :-)
a cos na wzmocnienie rzeczywiscie bede musiala kupic bo od 3 mcy jak dominik zaczol przedszkole byli wiecej razy chorzy niz od kad sie urodzili...
 
Bzyczek no wlasnie dowiedzialam sie ze Kuba ma teraz faze na star wars a poza tym to oczywiscie gry na xboxa, ciuchy tez moga byc ale star wars i .... zazyczyl sobie perfume
 
Witam was dziewczyny
Nie odzywalam sie ostatnio ale brak czasu praca, Natalka, dom itd
Jestem troche zla bo chyba nie pojedziemy na swieta do polski:-( ale to nic dobrze ze moj brat z zona sa na miejscu to przynajmniej nie bedziemy sami.

Dziewczyny widze ze tez macie problem z prezentami dla dzieciakow, ja juz sama nie wiem co kupic, byly juz urodziny, bedzie mikolaj,a na gwiazdke nie mam pojecia
Moze macie jakies ciekawe pomysly dla 3 letniej dziewczynki
 
Dzien dobry z kawka. Ale milam noc. Siedziala ogladalam film i zanim zorientowalam sie bylo po polnocy. Do 2 nie moglam zasnac jak juz mi sie fajnie zrobilo to Maja przyszla i znowu do 3 walczlam a o od 7 Majka juz nie spi. Pogoda do bani, huczy za oknem jak nie wiem co
 
reklama
Widze ze wszyscy robia zakupy swiateczne :)

My to w tym roku czsu na to nie mamy :( Umowilismy sie z mezem ze sobie nic nie kupujemy - bo wyglada na to ze bedziemy sie przeprowadzac po Nowym Roku, wiec kazdy grosz sie przyda. Ania jeszcze malutka, a i tak pewnie dostanie mase prezentow od rodziny.
Ja mojej rodzinie kupilam upominki na merlinie i pakamerze - cale pol godzinki mi to zajelo ;) A dla meza rodziny to chyba tylko kupimy alkohol i slodzycze bo czasu nie ma... I jego mamie bon na kosmetyczke albo masaz bo chciala :tak:

W ogole do mnie niedociera ze to juz za miesiac, nawet nie wiem czy choinke jeszcze mamy... Mam nadzieje ze w przyszlym roku w koncu uda sie nam poleciec do Polski w tym czasie.
 
Do góry