reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

W Polsce raczej ciezko mi zglosic, powiem mamie zeby zglosila. Ja tez trzymam w jednym miejscu i zawsze na tydz przed wyjazdem wszystko sprawdzam a tym razem jakos nie sprawdzilam a dowodod majki mialam w portfelu razem ze swoim dowodem i z portfela zniknely mi tylko dowody wiec nie mam pojecia co sie stalo. Mi Majka dzisiaj w dzien nie spala a i tak dopiero przed 21 zasnela
 
reklama
wyglada na to ze faktycznie je zgubilas , a ze nie urzywasz ich na codzien nie zwrocilas uwagi ze ich nie ma:-( jednak mam nadzieje ze wylecialy ci gdzies w domu i sie znajda ;-)

patryk mi usnol o 22 :szok: ja jeszcze film ogladam i za niedlugo tez sie klade.
 
Anitha No ja tez mam taka nadzieje ze gdzies leza i sie smieja. A co z ta wasza felga?
Ja wlasnie sobie przypomnialam ze 2 fotelki dla Majki zostal u mojego J w aucie a on juz w Angli jest. Juz widze mine opiekunki w poniedzialek. Ciekawe z jakim haslem mi wyskoczy. Tak na dobra sprawe to moglaby sobie skombinowac fotelik skoro chce zeby ja maz wozil do przedszkola
 
Ostatnia edycja:
dziendobry , dzis pierwsza jestem :-)
noc ,mialam straszna, dominik poplakiwal przez sen a patryk budzil sie co 2 godz niewiem czemu...

isabel felga naprawiona wiec jest ok ;-) tu robilismy i zaplacilismy 40 f
 
Ja rowniez sie witam. Tez mialam nie zaciekawa noc bo jak sobie pomyslalam o tym foteliku to nie moglam zasnac. Potem sasiedzi mi sie tlukli a slychac to tak jakby ktos probowal sie wbic do mnie do domu wiec jestem strasznie nie wyspana. W koncu sie zdecydowalam i dalam ogloszenie ze opiekunki potrzebuje. Jak to moj maz ostatnio mowi ze nic nie dzieje sie przez przypadek. On skrecil noge przed naszym planowanym wyjazdem, ja zgubilam dokumenty chociaz jestem pewna ze nie moglam ich zgubic, chyba za Majka wyciagnela gdzies i o tym nie wiem. Plus taki ze umowilam sie na operacje oczu a tak to ne wiem kiedy bym miala na to czas a teraz on zabral fotelik co mnie zmusilo do dodania ogloszenia bo juz widze ta mine w poniedzialek albo i wczesniej bo moj ma dzisiaj do niej zadzwonic i jej powiedziec. Do Jarka to ona pwnie nic nie powie ale do mnie pewnie tak. Ciekawe czy wogle pojde w poniedzialek do pracy
 
Witam ;)

U nas nocki juz lepsze, natomiast maly nie je jusz kaszy an noc... daje mu zamiast tego te ciasteczka z cow&gate co sie kruszy i zalewa mlekiem. Jadl to na sniadanie i teraz juz na sniadanie nie chce tego tknac, ani kaszy, tylko kanapki... robie mu z wedlinka, albo z twarozkiem. Wcina az milo popatrzec, kroje mu na malutkie kawaleczki i sam sobie raczka bierze takze chociaz taki plus, ze nie musze sama go karmic.

Cytryna moze ja do kamrienia troszke rozbierz, np niech w samych bodziaka bedzie, moze sie mniej bedzie pocic, innych pomyslow nie mam.

Isabelll wszystkiego najlepszego dla corci :* Zmieniacie jednak opiekunke? ;-) Mam nadzieje, ze znajdziecie kogos porzadnego. No i oby ten dowod sie znalazl!
 
Elffetus ogloszenie dalam, zobaczymy czy ktos sie znajdzie bo ile mozna sie dawac traktowac jak nie wiem co (nawet mi slow brakuje na okreslenie tego) a prace traktuje jakby mi laske robila wiec postanowilam ze dam ogloszenie, moze znajde kogos normalnego i przestane sie stresowac
 
Dzieki za wszytkie rady co do potowki, karmie bez pajacyka i czesto sprawdzam czy jej nie za cieplo, mam nadzieje ze sie poprawi. Potowke posmarwalam tez bepanthemem i sie poprawilo.

przerazona mozesz brac antybiotyk, na pewno dobrali taki zeby byl ok przy karmieniu piersia. ja bylam na kroplowce z antybiotykiem jeszcze w szpitalu i wszystko bylo ok z mala.

isabelll powodzenia z opikekunka i w znalezieniu dokumentow :)

Aneczka odkad zaczela lepiej sypiac w nocy to w dzien caly czas wisi na cycu, wiec doslownie mam minuty na zrobienie czegokolwiek. Dzis sukces bo juz sniadanie zjadlam i nawet do toalety udalo mi sie pojsc ;-)
 
isabel mam nadzieje ze szybko znajdziesz nowa opiekunke;-)

elffetus gratki dla synka ;-) mi patryk dopiero teraz niedawno przestal jesc melko w nocy:eek: myslalam ze zacznie lepiej spac ale w tym przypadku nic sie nie zmienilo...

cytryna dobrze ze jakas poprawa jest ;-) a co do tego ze ci wisi na cycku caly dzien to uwierz mi ze lepiej jak w dzien wisi a w nocy spi ladnie a nie na odwrot.. przynajmniej sie wysypiasz:-)
 
reklama
No wlasnie zebym ja sie przynajmniej wysypiala :-D ale ona ma tak niespokojny sen ze caly czas wydaje dzwieki z siebie, czasem placze przez sen wiec i tak spedzam pol nocy sprawdzajac czy wszystko dobrze ;-)

Moze kiedys sie przyzwyczaje i nie bedzie mnie to budzic :tak:
 
Do góry