reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witam :)
rany dovwinred lekarze nic ci na to nie dali? wyglada nie ciekawie i pewnie swedzi.. zdrowka dla mestwinka niech mu to szybciutko zejdzie ;-)

azorek super ze z mala juz lepiej , uwazaj teraz ty na siebie zebys sie nie rozchorowala i zrdowka dla meza;-)

isabel moze ubieraj dzieci cieplej , wiesz jakies pizamki czy cos zeby nie marzli?? my tez juz grzejemy bo rano to jest masakrycznie zimno :szok:
 
reklama
anitha- dala krem i za tydzien do kontroli ale tylko popatrzyla - pomyslala i wypisala recepte:dry: jak to GP:no: d czego nie ma pojecia - myslalam ze moze od zebow ale to mi nie wyglada na to:confused:
 
a jaki krem ci dala? jakies hydrocortizony czy double base zeby nawilazac? dobrze ze macie chociaz ta kontrole to wrazie czego moze przepisze nastepne... kremy:baffled: :angry:
 
Doveinred bardzo nieciekawie to wyglada. Wspolczuje. Ja mialam kiedys podobna wysypke na calym ciele nie wiadomo od czego i stosowalam cuda az w koncu trafilam na lekarke ktora wypisala mi krem zaplacilam za niego chyba 5 zl i zadzialal cuda. Do tej pory w razie czegokolwiek na skorze u siebie czy u dzieci uzywam tego kremu. Ostatnio nawet moj tata zaczal uzywac.
Anitha ubieram, mloda nie dosc ze ma pizamke to jeszcze cieply polarkowy pajacyk na to bo ona lubi sie rozkopywac tylko ze tutaj jest naprawde zimno w nocy, dxisiaj chyba jeszcze cos jej ubiore na to.
Mi znowu udalo sie popoludniu sprzedac Kube i Maja znowu pospala ponad 2 godz i odkad wstala to ladnie sie bawi a ja prawie odpoczywam
 
Witam.


Doveinred o kurcze strasznie to wyglada duzo tego :-( No, ale mam nadzieje ze masc pomoze. Hydrocortisone Ci przepisala? Moj maly mial cos podobnego na policzkach i wlasnie ta mascia mu smarowalam i zeszlo. Eh Ci lekarze tutaj :no:

Ja kiedys bylam u gp, bo zrobil mi sie zylak na nodze.. No i pomyslalam, ze moze cos mi przepisze na to, albo doradzi chociaz jakas masc kupic, czy cos... A ona powiedziala mi, ze oni nie stosuja zadnych kuracji, ze to jest do wyciecia :szok: oczywiscie jesli nie planuje juz dzieci. No i pozniej rozmawialam z mama i ona powiedziala, ze wyciecie to ostatecznosc!!! Sama ma zylaki i chciala usunac, ale jak zobaczyla kobitke po takim zabiegu to zwatpila. I znalazla mi jakas masc i tabletki, ta masc mam dostac w tym miesiacu, a tabletki to moze zaczne brac jak malego skoncze karmic.
 
U mnie już cisza. Chłopaki śpią, ja wykąpana właśnie wcinam kolację. I odpoczywam. Wysprzatałam dziś cały dom i padam na twarz.
Doveinred jej strasznie to wygląda. Może ty jedz na emergency rano i powiedź, że jak wstałaś to to zobaczyłaś i się wystraszyłaś. Co jeśli to nie tylko wysypka? Ja to już słów nie mam na tych lekarzy. Po prostu ku... mnie bierze jak oni do wszystkiego tu podchodzą. Mam nadzieję, że to nic poważnego, i Mestwinek szybko się z tym upora.
Ellfetus
Ty serio tak z tymi żylakami. Bo ja byłam u GP jakiś miesiąc temu z moimi i powiedział, że operacja. Bo tego nie ma czym leczyć. Nie mam ich jakich wielkich i dużo ale są i czasem mnie bardzo boli ta noga właśnie w tych okolicach. Tak mnie nastraszyłaś, że teraz nie wiem co z tym robić. Mój mąż to od razu jak wróciłam do domu powiedział, żebym jechała do PL to zrobić. Bo tu pewnie utną całą nogę:szok:
 
ja tez mam zylaka , wyszedl mi w 2 ciazy - polozne i gp powiedzieli jednoznacznie ze tak sie czasem zdaza i oni z tym nic nie zrobia:szok: mam czekac moze sam zejdzie.. zadnego wycinania mi nie proponowali moze dlatego ze wtedy w ciazy bylam a pozniej juz dalam sobie spokoj. tez mnie czasm boli , kiedys smarowalam zelem z pl (znanym ale nie pamietam nazwy) ale nie pomogl niestety.
moje baki tez juz spia naszczescie :-) patryk dotknol mi gorocego zelazka paluszkiem i sie oparzyl.. plakal dosc dlugo i zas na rekach musialam go nosic:baffled: teraz mam juz czas dla siebie i odpoczywam:tak:

isabel chyba wiem o jakim kremie mowisz - taki robiony specjalnie? ja taki kiedys dostalam dla dominika jak byl maly tez ok 5 zl zaplacilam i bylam baardzo zadowolona z niego.
 
A ja wczoraj byłam u położnej i sama zaczęła ze mną temat żylaków-że w ciąży często się pojawiają i dobrze by było jakbym sobie w aptece specjalne podkolanówki kupiła aby w miarę możliwości starć sie im zapobiec.
 
Bzyczek zapytam mamu jak sie te tabletki nazywaja albo masc i moze lepiej to stosowac niz isc wyciac. Mama mi mowila, ze jej od tych lekow tak jaby sie troche zylaki schowaly i nie bola juz, no moze czasami, ale rzadko. Ogolnie mowila, ze jest lepiej. Kolezanka z kolei mi mowila, ze po wycieciu one i tak moga spowrotem sie pojawic i to szybciej nawet i wiecej! Moja tesciowa miala wycinane zylaki i ... dalej ma :szok: Wiec cos w tym chyba jest... Takze no ja Ci odradzam, tez chcialam to wyciac, ale sie cholernie boje... Narazie mam z polski masc DIH jak mnie boli ten zylak to smaruje i odrazu przechodzi, noga sie nagrzewa.

Joasia mi GP mowila o tych podkolanowkach, one maja zappobiec wlasnie powstawaniu lub rozrastaniu sie zylakow. A ja ciagle zapominam ich kupic... :angry: Jesli nie masz jeszcze zylakow, to lec po te podkolanowki, lepiej dmuchac na zimne, ja tak zaluje ze wczesniej zanim mi sie to zrobilo to nie dzialalam jakos, ale nawet by mi do glowy nie przyszlo, ze moge miec zylaka :dry:
 
reklama
No troszke to tak nie ciekawie wyglada a najzabawniejsze jest to ze pod wieczor troszke blednie :confused:

anitha- babka dala mi TIMODINE niby pisze ze : is medicine to treat inflamed skin conditions particularly where infection by a germ called candida albicans can occur
isabelll- a jaki to krem?
elffetus ' bzyczek' anitha - no to nie ciekawie z tymi zylakami.... ale ja jak juz co to chyba bym wolala w pl robic nie wiem jakos nie mam zaufania do tych lekarzy tu...... ja naszczescie nie mam zylakow ale kol miala w ciazy straszne przez spodnie bylo czuc a nawet widac i o ile wiem to nic z nimi nie zrobili.
 
Do góry