reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

wizyte mam na 16.00 więc teraz leżę i staram się zniwelować ból pleców...

a no właśnie basienka wszystkie byśmy chciały;)ja to mówię do mojego, że szpitale powinny robić dodatkowe USG za jakąś opłatą (ale nie tak gigantyczną jak prywatnie)...no ale cóż zdecydowałyśmy się tutaj rodzić;)
 
reklama
przerazona mi jak mnie plecy bola to pomaga jak sobie na czworakach postoje troche. a czasem jak mam takie jakby spazmy miesni w plecach to glebokie oddychanie tez pomaga. daj znac jak po wizycie :)
 
anitha banany w duzej ilosci powoduja zaparcia wiec nie wiem czemu HV kazala Ci je dawac skoro synek ma problemy z wyproznieniem. Najlepiej jak mu dasz winogrona albo garsc rodzynek - u mojej dziala prawie natychmiastowo ;)

A co dajesz mu na sniadanie? moze sprobuj przez kilka dni podac mu weetabixy z rodzynkami czy jakimis innymi owocami i mniej slodyczy a w szczegolnosci czekolady
 
ja tez myslalam ze banany powoduja zaparcia ale skoro kazala dawac to chyba wie lepiej.. innych owocow po za bananami nie tknie , jedynie jogurty wiec daje mu 1-2 jogurty dziennie. czekolady nie je prawie wcale - raz na kilka dni jajko kinder.. bardziej je chrupki , chipsy i lizaki..
justaaaa weetabixy to sa platki?? sprobuje je kupic , mam juz w domu dwa opakowania platek i tylko dominik je je - patryk tylko melko wypija :)
znalazlam taki syrop na przeczyszczenie i tak sie zastanawiam czy by go nie kupic, ale troche sie boje Boots Syrup of Figs - 100ml - Boots
 
Witam,ale się tu ruch ostatnio zrobił :)
My dziś miałyśmy dość aktywny dzień. rano basen,potem obie się przespałyśmy 1,5 godz,po obiedzie byłam umówiona z koleżanką a po południu jeszcze się udało spacer zaliczyć bo pogoda nawet w miarę.
Trochę padnięta jestem i pewnie dziś wcześniej się położę.
A i wczoraj wreszcie po 10 miesiącach przyznali mi child benefit. Już miałam dość ciągłych do nich telefonów. No ale ładna sumka na konto wpłynęła bo mi za te 10 miesięcy wyrównali :)

anitha ja słyszałam,ze kiwi jest dobre na zaparcia. Może spróbuj mu choć trochę dać. pomiędzy kęsami banana-może się uda trochę go oszukać aby zjadł.
 
Hej.

Doveinred ohoho to sporo tych spotkan jest w ciagu tygodnia :szok: Na wszystkie chodzisz? Chetnie bym sie wybrala w poniedzialek, maly by w koncu z dzieciakami posiedzial, a ja wyszla do ludzi, bo ostatnio zaszylam sie strasznie w domu jak jakis odludek... Mieszkam praktycznie naprzeciwko deli polonia napewno wiesz gdzie to jest. Tam jest taka brama i wchodzi sie na osiedle. To jak moglabym sie wybrac z Toba w poniedzialek? Jakos sama sie 'boje' :zawstydzona/y: :-D

Anitha na zaparcia dobre jabluszko lub jagody... Moze sprobuj jakies owocki, albo jogurty z tymi owocami. Mam nadzieje, ze synus zje i zaparcia znikna :-)
 
anitha co do zaparc to jedyne co wiem to sliwki ....a dla dzieci to ja mam czopki glicerydowe wrazie czego.
elfi- no ja obok deli mieszkam :) ja sie wybieram w poniedzialek wiec jak co to zawsze pod deli sie mozemy spodkac.
 
Anitha a gdzie ty mieszkasz w UK? Pytam bo mi w Pl właśnie szykują paczkę do UK pewnie jeszcze trochę to potrwa bo zamówiłam kilka rzeczy przez internet i muszę czekać aż dojdzie to do moich rodziców. Ale jeśli chcesz to ja mogę poprosić moich żeby poszli do apteki i kupili coś na zaparcia dla dziecka.

Moje skarby już leżą w łóżkach. Po obiadku mąż pracował w ogródku przed domem a chłopaki sobie tam biegali, kopali w piłkę. Ja miałam 2 godz dla siebie a jednocześnie widziałam ich przez okno. Zjedli mi dziś zupkę ogórkową na obiad łatwo nie było ale zjedli a na kolację chlebek z serem żółtym i papryką. Mam nadzieję, że w końcu coś się zmieni i moje dzieci zaczną jeść więcej różnych produktów. Nie chcę ich zmuszać ale wszystko jest ble a nawet nie próbują. Ja zrobiłam sobie tosta z serem i Krystek jeszcze ze mną wcinał :-)
 
Ja dzisiaj w domu nic nie zrobilam i w sumie spedzilam w nim moze 2 godz w ciagu calego dnia. Skusialm sie i kupilam dzieciom zabawki, niech sie ciesza bo dawno nic im nie kupowalam.
Nawet spacer dzisiaj zaliczylismy bo mloda spala tylko 40 min i o dziwo wstala w doskonalym humorze, nie to co rano. No i jeszcze nie spi.
Jutro znowu ma padac wiec za jakies porzadki trzeba sie zabrac
 
reklama
Doveinred haha no kto by pomyslal, ze tak blisko siebie mieszkamy :-) juz Ci skrobie pw odnosnie poniedzialku.

Isabelll jakie te zabaweczki kupilas? :) Ja w kocnu skusilam sie na first step walker, maly ma 10m i jeszcze nie chodzi moze to go zmotywuje troszke ;-)

Dobranoc !! :-)
 
Do góry