reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

witajcie,
przerazona milo ze pytasz ale kase niby wplacila w pt do tej pory nie ma nic na koncie:/ takze jak narazie lipa
jak bedzie to sie na pewno pochwale:)
wczoraj przylecial moj brat wiec dzisiaj latalismy po glasgow po sklepach, tez mi tyle rzeczy dla maluszka poprzywozil ze szok:) a mowilam zeby nic nie kupowali ale to pewnie mama moja nie wytrzymala....
ja tez chce karmic piersia chociaz tez juz mam z 5 butelek... przerazona to milo ze strony szkotow ze wam pomagaja!ja znow mam przecudowne szkockie sasiadki caly czas nam jakies prezenty dla malenstwa przynosza:) mi owoce, warzywa i takie tam...ja tez im dzisiaj z polski zanioslam male prezenty od mojej mamy bo az glupio czasami ale w polsce nie ma mozliwosci miec prawdziwych sasiadow na dobre i zle...niestety taki nasz narod:/
pozdrawiam
 
reklama
Basienka ja bym na twoim miejscu juz dluzej nie czekala i jak jutro nie bedzie pieniedzy na koncie to bym poszla zglosic sprawe na policje bo co jak co ale przelew tak dlugo nie idzie.
Bzyczek kuruj sie i sie nie przemeczaj
Ale pogoda dzisiaj, masakra. Zalatwilam mlodej dodatkowe pol dnia w przedszkolu, moze bede miala szanse chwile odpoczac albo chociaz zakupy zrobic a widze ze ona jest tam bardzo szczesliwa wiec krzywdy jej nie zrobie, nawet szczesliwsza niz w poprzednim przedszkolu.
Dzisiaj doszlam do wniosku ze trzeba zmienic prace bo moja mnie wykancza. Brak juz mi cierpliwosci do dziadkow
 
przerazona nie oddawaj jeszcze butelek :) ja podobnie jak ty i basienkaaa chce karmic piersia, ale na wszelki wypadek butelki mam. W sumie kupilam tylko dwie a kolejne 4 dostalam z roznych gratisow.

Pozatym chcialabym mimo wszystko (wiem ze niby nie polecaja tego) zeby dzidzia jadla czasem moje mleko z butelki - bedzie mi wtedy latwiej gdzies isc, nawet na glupia wizyte do dentydty czy jakies szybkie zakupy.

Basienkaaa - zadzwon do banku i zapytaj czy jakies pieniadze maja wplynac - oni sa to w stanie sprawdzic. Ale to podejrzanie dlugo... :dry:
 
basienka jak mi zrobili zerot za lozka to od dnia przelewu pieniadze mialam po 4 dniach roboczych na koncie. jesli nie bedziesz miala ich do jutra to juz chyba nie ma na co czekac..

przerazona butelki ci sie przydadza jak nie teraz to pozniej.. nie jest powiedziane ze musisz urzywac ich do mleka- moge byc tez do wody sokow itd.. albo przydadza sie kolejnemu dzidziusiowi jak sie zdecydujecie :) ja mialam zawsze duzo butelek (nadal mam) ze wzgledu na wyjazdy do pl.. wiadomo ze nie ma tego gdzie myc wiec zawsze musialam miec taka ilosc zeby nie braklo a dorga daleka :)
 
Przerazona ja do dzisiaj mam duzo butelek i zawsze mialam, mloda karmilam 6 mies a pozniej jak jadla co 3 godz w miedyczasie herbatka to butelek szlo a nie chcialo mi sie ich za kazdym razem myc.
Moje dzieciaki juz spia, ja tez w lozku zaraz sobie jakis film obejrze. Majka to sama dzisiaj do lozka poszla, nie zasnela od razu, z pol godz lezala i gadala ale nie wstala
 
Ostatnia edycja:
anitha a powiedz mi ten zwrot mialas przez paypal?? a mialas jakies potwierdzenie o dokonaniu transakcji??
qurcze przeraza juz mnie to wszystko:/ dobrze ze mam teraz duzo zajec wiec nie mysle tak o tym:/
spokojnej nocki dziewczyny!!!
 
Witam się w ten deszczowy paskudny dzień:-) Widzę, że wstaliśmy dziś pierwsi. Moje chłopaki spali pięknie całą noc i obudzili się dopiero o 7.40. Ja się w nocy męczyłam. Katar nie dawał spać. Szczerze to już mnie szlag trafia. :wściekła/y: za długo ta choroba trwa. Uziemiona w domu nawet nie mogę nikogo zaprosić na kawkę ani nikt nie może przyjść do mnie:-( Całymi dniami siedzę sama z moimi Bobkami. Chłopaki już też szału dostają w domu. Wczoraj przyleciał teściu i dziś z moim mężem poszli remontować. Mam nadzieję, że teraz to jakoś pójdzie. Mamy 2 tyg na remont a potem tydzień an posprzatanie i przeprowadzkę. Jakoś to będzie;-)
 
basienka pytam bo na serio nie mogę pojąć jak ludzie mogą być tacy nieuczciwi...:-(dobrze, że teraz masz brata przy sobie to faktycznie nie będziesz tak myślała o tym. ja tak jak isabel pisze, poszłabym już na policję...

co do butelek to szkoda, że przynajmniej smoczków nie ma w każdym rozmiarze :-) ale to jeszcze dwa miesiące i jak tak dalej pójdzie to będziemy miel 20butelek;-)
ja ogólnie nie mogę spać po nocach...i w ciągu dnia jestem taka niewyspana a nie mogę spać, że jak ja teraz jestem taka zmęczona to nie wiem jak będziemy już we trójkę:-)
 
hejka my chore do tego amelkjowna ma chyba ospe!!! byla szczepiona ale najwyrazniej nie pomoglo....wole zeby teraz to przeszla niz za kilka czy kilkanascie lat...bylam u gp ale sama nie jest pewna kazala czekac jeszcze czy do pon cos sie zmieni... zalaczam fotki i napiszcie prosze jak to dla was wyglada....dla mnie jak ospa ale juz sama nie wiem.nic jej nie pogryzlo przekopalam caly jej pokoik kazdy zakamarek nic nie znalazlam
 

Załączniki

  • Photo0985.jpg
    Photo0985.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 25
  • Photo0988.jpg
    Photo0988.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Azorek mi to wyglada na ospe, lepiej zeby teraz przeszla, ja mialam jakie 2,5 roku temu, przeszlam to strasznie
Bzyczek a co musicie sie wyprowadzic do konca mies?
Ja mam taki dzien ze lepiej nie mowic
Joasia widzimy sie jutro?
Doty jedziesz ze mna?
 
Do góry