reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
gwiazdeczko też mi się wydaje, że nic nowego sie nie dowiemy u ortopedy :-)
I dziękuję za zaproszenie na kawkę , jak będę w lepszej formie to z chęcią przyjadę z jakimś ciachem ;-)

idę gary pomyć, bo się nazbierało po obiedzie :-)
 
Przerazona - nie sprawdza ci przy USG nic poza dzidzia... ale wiem ze wiele dziewczyn ma podobne bole (choc moje ustaly okolo 18 tygodnia, przez 14 pierwszych to co noc mnie tak bolalo), tak jak pisze menia26 - to prawdopodobnie macica sie rozciaga.

Dziwne ze cie nie zmiezyli - choc pamietaj ze oni nie mierza obwody brzucha tylko tak na dlugosc i nawet jak masz plaski brzuszek (choce pewnie nie tak plaski jak przed ciaza ; ) )to tez mozna zmierzyc. Mi polozna mowila ze na tydzien powinno byc cm wiecej wiec 19,5cm na 20 tydzien jest ok :)
Ja sie zdziwilam jak polozna tylko lekko dotknela mojego brzucha i od razu wiedziala gdzie malenswo lezy i jak jest ulozone i jak przylozyla dopplera to odrazu w serduszko :)

Ja akurat brzuch mam ogromny.... w obwodzie juz ponad 100 :zawstydzona/y:
No i mam objawy rozchodzacego sie spojenia lonowego :( choc odkad robie wszystko tak jak polozna zalecila to jest lepiej -czasem nawet w nocy sie obracam z boku na bok bez bolu :)
 
Ostatnia edycja:
Nom mały wykąpany i już zasypia, gary pomyte i biorę się za ciacho .

cytryna współczuję bóli :sorry2:, mnie strasznie boli lewe biodro, ledwo co chodzę, ale wiem że to normalne, i muszę jakoś to wytrzymać ;-)
Mi ostatnio położna mierzyła brzuch i miałam 22cm czyli akurat się sprawdziło na 22 tydz. :-)

gwiazdeczko życzę miłego wieczoru w pracy :tak:
 
Nie nadrobie was dzisiaj dziewczyny, nawet sie nie staram. Wczoraj tak sie zle czulam ze 21 juz w lozku bylam ale za to wyspalam sie za wszystkie czasy. Wlasnie polozylam mala spac wiec mam chwile dla siebie.
 
menia a Ty wiesz już czy będziesz miała chłopca czy dziewczynkę???

to jak oni wykrywają np torbiele lub skracającą szyjkę??:szok:

a co do mierzenia to wiem, że badają wzdłuż ale ona nawet centymtera nie dołożyła ani ręki;p a wpis zobaczyłam w domu dopiero.
 
przerazona - jak cos sie zlego dzieje np.: bardzo silne bole, albo bardzo czeste to zrobia dodatkowe badania. Normalnie ginekologicznego nie robia w ogole w ciazy, mojej znajomej zrobili bo miala bardzo silne bole, ale wszystko bylo ok i bole po kilku dniach ustaly.
A torbiele? No jak jest podejrzenie (choc watpie zeby przy ciazy i bolu w pachwinie akurat torbiel podejrzewali) to zrobia dodatkowe badania.

Nie przejmuj sie tak bardzo - a jak zaczniesz porownywac co robia w Polsce i tutaj to sie bedziesz stresowac.

A masz mozliwosc zmiany poloznej jesli nie jestes z niej zadowolona? Moja jest calkiem fajna i sama sie zdziwilam jak dostalam skierowanie do fizjoterapeuty i na akupresure po opisaniu moich bolow - bo oczekiwalam stwierdzenia ze w ciazy sie to zdarza.
 
isabell mam nadzieję że lepiej się już czujesz ;-) i korzystaj z chwili dla siebie :-)

przerazona czekamy na córcię Maya :-)

przerazona to pewnie masz takie bóle przez to również że wszystko ci się tam rozciąga i miednica rozchodzi aby maluszek mógł wyjść na świat , więc bez obaw ;-)
 
reklama
Do góry