reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

reklama
Cześć,
Dziewczyny mamy sukces, będzie można we Wrocławiu rodzić ze znieczuleniem. Bardzo się cieszę i jestem pełna nadzieji, ze teraz każda kobieta, która będzie chciała, dostanie znieczulenie. W tym oczywiście ja :-p
Alicja mam nadzieję, że zakupy się udały.
Pozdrawiam :-)
 
Ja rozważam między Trzebnicą a Kamińskiego. Czy możesz Milkada podać namiar na Twojego ginekologa z Trzebnicy?
 
alija slyszalam, ze to znieczulenie to nie we wszystkich szpitalach niestety :/ a zakupy dziekuje, bardzo udanne :-)
 
Co do znieczuleń to mają pierw wprowadzić je na Brochowie od 18 maja,ale dzwoniłam do nich i szpital nic o tym jak na razie nie wie! Więc to takie nie do końca prawdziwe informację .

tangola a co do numeru to chyba go raczej podać nie mogę. Jak masz jakieś pytania odnośnie tego szpitala to daj znać :-).
 
Cześć,
no to fajnie się pochwalili :szok:, a tak trabili o tym w radiu, telewizji i gazetach. Rozumiem, że to zmiany, które wprowadziła dyrekcja, ale jeszcze nie poinformowala swoich pracowników :-D
Mam nadzieję, że do lipca to już ruszy i na Brochowie i na Dyrekcyjnej.
Dzisiaj byłam na zakupach w hurtowni "Paulinka" na ul. Krzemienieckiej. Wszystkim ją polecam! Niestety nie mogę dojechać do Bajki. Wybór całkiem, całkiem i ceny moim zdaniem porównywalne z allegro. I można dostać rabacik :)
Pozdrawiam
 
dzieki alija za dodanie kolejnej hurtowni do listy już znanych, o Paulince nie slyszałam...
chetnie sie wybiorę, bo po tym co pisałyście o bajce odechciało mi sie tam jechać...

dzis zaczynam szkole rodzenia na Brochowie, zobaczymy jak bedzie
 
A jaki tam dokładnie adres jest na tą Krzemieniecką ?? Mają tam duży wybór ubranek ? Z góry dziękuje za odpowiedz :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Mikada nie wiem czy już byłaś w Paulince, ale przynajmniej na Krzemienieckiej 46 (koło stacji paliw, a dokładnie za nią ) mają średni wybór ubranek, chociaż w całkiem atrakcyjnych cenach. Nie wiem jak jest na Lotniczej. Pamiętajcie, żeby upomnieć się o rabat, a przynajmniej o kartę stałego klienta, na którą jest 5% rabatu przy kolejnych zakupach.
Chyba większy wybór ubranek był w hurtowni na Tęczowej mD+, na samym końcu Tęczowej.
Pozdrawiam i życze udanych zakupów :-)
 
Do góry