reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

witam wszystkie mamy z Wrocławia i okolic. Ja jestem z Wrocławia mam prawie dwuletnią córeczkę a 10 maja miał się urodzić Krzyś, ale coś mu się nie bardzo spieszy na ten świat. Mam nadzieję że do końca tygodnia będzie już z nami, bo nie ukrywam, że coraz ciężej mi. Pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
reklama
buczek71 - trzymam kciuki za szybkie i szczesliwe rozwiazanie!!! :yes: moze umyj kobieto okna albo zaplanuj jakas romantyczna kolacje z "deserem" to szybciej pojdzie :wink: pozdrawiam!!! :-D
 
dzięki za porady, ale wielu rzeczy już próbowałam i na nic się to zdaje jak widać. Chyba temu mojemu małemu to dobrze tam jest jeszcze. Na szczęście jak nie urodze do pon do we wtorek rano mam zgłosić się do szpitala.
 
Zgadzam się z Wami Paulinka jest naprawdę ok. Świetne zaopatrzenie i bardzo atrakcyjne ceny. Na Lotniczej mają duży wybór ubranek, akcesoria. Na Krzemienieckiej kupiliśmy wózek, łóżeczko, pościel i całą resztę" grubszych rzeczy":) Jeśli planujecie skompletować wyprawkę to polecam Krzemieniecką a po ubranka, drobne dodatki Lotniczą.
 
witam!
Paulinka rzeczywiście jest nieźle zaopatrzona.
A co do ubranek to jeszcze polecam na takie drobne ubrankowe zakupy wybrac się do PEPCO w FERIO GAJ. Bodziaki po 3,99-4,99 w zależności od rozmiaru i dł. rękawka. Koszulki tanie, innym ubrankom sie nie przyglądałam,ale mozna coś wybrać.
 
Witam z deszczowego Wrocławia! Widzę, że piszecie o Paulince na Lotniczej, ja natomiast polecam gorąco sklep dziecięcy w D.H. ASTRA,na górze. Nazywa się chyba Junior, ale nie jestem pewna. Dużo lepiej zaopatrzony, większy, ceny podobne jak w Paulince- w każdym razie na pewno niższe niż w Askocie. Kupiłam tam np. wózek x-lander xa w cenie lepszej niż na allegro ( chyba 1150zł spacerówka+gondola), a z tego co wiem teraz dają jeszcze rabaty. Pozdrawiam!
 
Witam wrocławskie mamusie.....

ja się zdecydowałam rodzić na klinikach. Na szczęście jeszcze się załapie przed zamknięciem :-) Zastanawiam się która z was jest tez zdecydowana na ten szpital i czy już go może zwiedzała????? Ja jakoś się w sobie zebrać nie mogę do tego, nie wiem nawet czy mam tam najpierw zadzwonić czy po prostu pojechać.

Co do położnych to wykupić możecie tylko i wyłącznie na Kamieńskiego. Taka przyjemność kosztuje 600zł. W innych szpitalach nie wchodzi to w grę....

Co do znieczulenia to mało być od maja na Brochowie a od czerwca na Klinikach, niestety mimo akcji dalej brak anestezjologów i może od połowy czerwca będzie na Brochowie a na Klinikach nie wiadomo kiedy.

Jeśli chodzi o porody rodzinne to na Brochowie z tego mieć pozwolenie od Ordynatora szpitala (daje je po przedstawieniu karty ciąży i najświeższych badań i tylko i wyłącznie we wtorki o 12:00). Jeśli chodzi o Kliniki to położna powiedziała mojej koleżance że wystarczy powiedzieć że się ma pozwolenie bo nikt tego nie sprawdza a poród kosztuje 150 lub 250 zł. w zależności jaka salę wybierzecie. Chyba że obie sale do porodów rodzinnych są zajęte to rodzicie na ogólnej i nic nie płacicie ale warunek jest taki że nie może być innych rodzących.

Co do Brochowa to moja koleżanka rodziła tam miesiąc temu, niestety poród zakończył się cc. Ogólnie była zadowolona ale powiedziła że jeżeli chce się karmić piersią po cc to trzeba się domagać aby przynieśli wam dziecko.

Ale się rozpisałam :eek: No nic uciekam. Fajnie że jest wątek z wrocławiankami, szkoda tylko że tak późno na niego trafiłam bo 16 dni przed terminem :sorry:
 
reklama
Zgadzam się z Wami Paulinka jest naprawdę ok. Świetne zaopatrzenie i bardzo atrakcyjne ceny. Na Lotniczej mają duży wybór ubranek, akcesoria. Na Krzemienieckiej kupiliśmy wózek, łóżeczko, pościel i całą resztę" grubszych rzeczy":) Jeśli planujecie skompletować wyprawkę to polecam Krzemieniecką a po ubranka, drobne dodatki Lotniczą.

Gracjanka - a gdzie na Krzemienieckiej dokładnie?
 
Do góry