reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

Witajcie,
ostatnio usłyszałam, ze ponoc gdy ukonczy sie szkole rodzenia przy Szpitalu na Brochowie, to bedzie mozna tam otrzymac znieczulenie. Czy wiecie cos na ten temat??


o tym nie słyszałam, ale wiem,ze zawsze przyjemniej jest tam rodzić, bo położne Cię paniętają, a co do zakupienia położnej to trzeba sie po prostu znajmych popytać, ja bede własnie tak szukać, a jeśli nie znajdę przez znajomych, to podczas zajęć w szkole jakąs położną wybiorę i zapytam ją czy by sie nie zgodizła.

pozdrawiam
 
reklama
Witam mamy z Wrocławia! Ja mam termin na 20 czerwca, chciałam rodzić na Kamieńskiego, ale jak już wiecie tam zamykają od 8 do 28 czerwca. Z informacji jakie otrzymałam na Brochowie wynika, że oni są następni w kolejce tj. zamykają się na pierwszą połowę lipca:eek:, a po nich od 18 lipca kliniki. Ogólnie będzie jazda. Najbardziej przeraża mnie, że mogę rodzić wtedy kiedy Kamińskiego będzie jeszcze zamknięte, a na Brochowie już nie będą przyjmować, bo podobno przez parę dni tak to wygląda:szok: Teraz myślę o Trzebnicy. Pozdrawiam serdecznie!
 
Cześć,
Juluszka jakbyś nie mogła znaleźć położnej to poszukaj na internecie spółki Bro Med.
Myslałam, ze jesteś już z kimś sprawdzonym umówiona.A z tego co wiem, to Pani która prowadzi tam Szkołę Rodzenia nie pracuje już tam jako położna i dlatego nie mozna sie z nia umówić. Tak przynajmniej mówiła koleżanka, która skonczyła tą szkołę.
Co do sytuacji na Brochowie w lipcu to sama sie zastanawiam jak to będzie. Nie wiedziałam ze do 18.lipca będzie zamknięty. Z tego co mój lekarz mówił, to jezeli jakas porodówka jest zamknięta, to oni muszą być otwarci. Ale ponieważ jest to czas urlopowy i jeżeli będą niedługo przed zamknięciem, to stwierdził, ze beda ograniczac przyjęcia. Sam mi poradził, zebym zabezpieczyła sie innym miejscem.
Ale pocieszam się,ze termin mam na 25.lipca.
Pozdrawiam:-)
 
Witam :)
Troszke z innej beczki, ktora hurtownie z art. dla dzieciaczków jest najlepsza we Wrocławiu? Planuje sie w przyszlym tygodniu wybrac na zakupki i nie wiem gdzie lepiej na bielany czy do "bajki" na długosza. Pozdrawiam :-)
 
Polecam bajkę na długosza :-).
A co do szpitala to zdecydowałam się na Trzebnicę :-).Mam tam lekarza prowadzącego więc myślę że będzie dobrze :-).
Pozdrawiam
 
Cześć :)
ja też słyszałam, że Bajka jest bardzo dobra i też się tam wybieram:tak:
teraz muszę trochę poleżeć w łóżku, dlatego mam czas przygotować sobie listę zakupów.
Pozdrawiam
 
reklama
"Bajka" zaliczona. Entuzjazm umiarkowany :oo: Niby duza hurtownia ale wybor zaden jak dla mnie. Moze nastawilam sie na cos innego... Nie kupilam najwazniejszych rzeczy - lozeczka (nie bylo ani jednego w kolorze bialym a zamowic moga dopiero za min. miesiac), wozka (nie prowadza sprzedazy concorda)... Pozostale rzeczy np posciel - kiepsko - kilka wzorow Drewexu i jeszcze mniej Feretti - wzialam jedna zeby nie wychodzic bez niczego. Reczniczek kapielowy w jednym beznadziejnym wzorze. Ogolnie porazka jak dla mnie :no2: Kupilam sporo rzeczy, ktorych nie wybralabym gdyby nie byly niezbedne maluchowi. Spory wybor ubranek i rzeczy typu smoczki i butelki.
Ale kazdy oczekuje czegos innego wiec warto samemu wybrac sie i przekonac.
 
Do góry