reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

(h)anka ale masz zdolniache coronie :)brawo!!!

Na ursynowie bede na bank w poniedzialek wiec jakby co to podaj godzine kiedy bedziesz mogla bo miejsce spotkania to chyba fontanna przed kosciolem co Ty na to?W niedziele potwierdze jakby co?Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Dziękujemy!
no nieskromnie powiem, że takiego Miszcza Świata mam w domku... a jaki kochany jest!

Joanna, pewnie koło 18 mogłybyśmy sie spotkać, jesli Wam pasuje. Fontanna to ulubione miejsce Agaty
 
(h)anka pisze:
Dziękujemy!
no nieskromnie powiem, że takiego Miszcza Świata mam w domku... a jaki kochany jest!

Joanna, pewnie koło 18 mogłybyśmy sie spotkać, jesli Wam pasuje. Fontanna to ulubione miejsce Agaty

to jakby co o 18-stej pod fontanna w poniedzialek.Wrazie co dam znac.

Znak rozpoznawczy:wozek z dzidzia...hihihihihi.... ;) ;) ;)
 
heja dziewczyny :-) !!!!!!

Ja mieszkam w Górze Kalwarii pod Piasecznem - na południe od Warszawy.
Moze kiedys sie spotkamy :-) ... a moze jakies mamy z Piaseczna lub z okolic sie znajdą. :cool2:
 
(h)anka wkoncu udalo mi ise tutaj wejsc.Super ze sie spotkalysmy.Mam nadziejeze bedziemy czesciej znajdywac czas na wspolny spacer .
Mam tez nadzieje ze Agatka juz zdrowsza i katarek jej nie meczy:tak:
My wybieramy sie w niedziele albo i w sobote na caly tydzien w Bory Tucholskie wiec dam znac jak juz wrocimy to sie moze spotkamy.Bede wtedy czesciej u mamy .Pozdrawiam i do zobaczenia.:-)
 
cześć Warszawianki!:-)


mówię Wam - Joanna to fajna babka, no a Julcia wielko- i ciemnooka jest słodziutka!

Joasia, my też tez liczymy na więcej spotkań i wspólnych spacerów, niebawem pewnie dojdą nam jeszcze 4 małe spacerujące nóżki - Juli i Agaty a wózki odstawimy w kąt! U nas duuużo lepiej - górne jedynki chyba na wierzchu, katar poszedł precz, a dziewczynka taka sama jak dawniej (nie marudząca!), tylko coraz szybciej zapitala po całym domku i bardzo pilnie uczy sie huliganic w żłobku.
Miłych wrażeń i odpoczynku w Borach!
 
Oj pusciutkotu i owszem.Wrocilysmy z urlopiku.Bylo cudownie i slonecznie,grzybowo i lesnie a takze nadmorsko.Byl to tydzien bardzo intensywny.Wszedzie nas bylo pelno.

Jula od wczoraj strasznie marudna i poczatki kataru mamy.Owszem wychodzimy na krotkie spacerki ale o wojarzy na ursynow na razie nie ma mowy.Wiec (h)ania czekajcie na te lepsze czasy i na nasze towarzystwo na sacerku :-) :-) :-)
Dobrze ze Agatka juz dobrze sie czuje:-) a jak tam w zlobku:confused: ?
 
Cześć dziewczyny!!! Czy są jakieś mamusie z Pragi Południe z okolic Promenady? Bardzo chetnie wybierzemy się z Emilką na spacerek. :):-)
 
reklama
Witam po dllllllllugiejjjjj przerwie.

Hanka - super otki z wakacji. Zdolna ta Twoja kruszynka.

Skarbus - cudne fotki :szok: - prawie jak Anne Geddes.

A czy są tu obecnie jakies mamusie z Białołeki? :confused:
 
Do góry