reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Joanna- każdy zdaje się powiat ma swoje regulaminy, u nas faktycznei jest parę komisji i to one rozpatrują, Warszawa juz zna wyniki nasze będą 8 maja, Jagoda dzięki za kciuki , a Tobie co z tym łożyskiem? coś powaznego? oby się unormowało, bo chyba jeszcze trochę musisz wytrzymac ja dzisiaj cały dzien w rozjazdach ,teraz musżę ogarnąć chłupę, zrobić coś na obiad, a potem wysyłam chłopaków po rowerek dla Macka do Decathlona , taki z bocznymi kółkami, miego dnia,
 
My w tamtym roku kupowaliśmy rowerek 16" w decathlonie :-).

łożysko jest w kroku, dowiedziałam się o tym bo w zeszły poniedziałek zaczęłam plamić, okazało się, że zrobiła się w nim dziurka i zaczęła podplamiać
dostałam leki i nakaz leżenia, jest nadzieja, że jeszcze się cofnie do tyłu, byle by go nie uszkodzić i żeby się odklejać nie zaczeło
 
no i po rowerek bylismy i nic nie kupiliśmy, o przerpaszam nabyliśmy kask :) teraz młody popyla na trójkołowcu w kasu .... rowerka nie mamy bo w decathlonie nie dało się niczego spokojnie obejrzeć bo dzikie tłumy, a przy jerozolimskich, był nawet fajny ale młodzian zaptrył sie na taki samochodzik odpychany nogami i nie dał sobie przegadać, także w czwartek zrobimy jeszcze raz wyprawę do decathlona, Jagoda- a Twojemu dzieciakowi odpowiadał rowerek z takimi dużymi kołami? mój macko niby duży chłopak (wzrostem) ale do ziemi średnio na nim dostawał, ale podjedziemy i podpytamy, co i jak, a co do tego łożyska to ja przy drugiej ciązy miałam tak, że pomiędzy łożyskiem a ścianką pojawił mi się krwiak i też plamiłam- oczywiście dla mnei to był szok, ale lekarz powiedział, że tez muszę wypoczywać (ale nie kazał leżeć )dał leki i powiedział ze powinien się wchłonąć no i potem juz nei miałam problemów, także mam nadzieję, że i u Ciebie będzie wszystko w porzadkużyczę miłej niedzieli, my znowu w domu sami, mężulo na podyplmówce, a ja myślę o jakimś spacerze, chyba kopsniemy do Potulika
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
ja widziałam bardzo fajne urodziny w zoo. W części "bajkowe zoo" dzieciaczki bawiły się z królikami, kózkami itd, a potem jadły tort - jest tam fajne miejsce.
Tyle, że impreza w domu na pewno będzie tańsza.
 
hej, czy któraś z mam wie coś na temat żłobka nr 15 na Żoliborzu? Niestety muszę moje dziecko powierzyć "ciociom" żłobkowym bo na nianię mnie nie stać a do pracy muszę wrócić.
 
reklama
Nie zaglądałam do was ostatnio bo dużo się działo.

Kasia77 i co dziecię się dostało?

Z łożyskiem nieciekawie 28.04 wylądowałam w szpitalu z mega krwawieniem, myślałam, że jest po ciąży. Ale okazało się, że się trochę oderwało łożyska, chyba zrobił się krwiak na brzegu i pękł, na szczęście chyba się zagoiło bo już od pewnego czasu nie plamię. Ale nakaz leżenia pełnego dostałam przez 2 tygodnie po i mega dawkę hormonów. W tej chwili już biorę tylko 1 dawkę dziennie i mogę trochę chodzić, choć muszę polegiwać.
Po za tym, w zeszłym tygodniu poszłam odprowadzić synka do przedszkola i w drodze powrotnej zemdlałam na chodnik i połamałam sobie 2 zeby. Ale z dzidzią ok - mam nadzieję, przynajmniej ginekologicznie ok. Mam łożysko na przedniej ścianie niskoschodzące to upadki nie są zbyt bezpieczne ale na szczęście nisko schodzenie jest już na granicy, więc jest nadzieja, że do rozwiązania się podniesie.
Teraz mam USG i kontrolę to dowiem się czy ten zeszłotygodniowy upadek nie narozrabiał, bo z łożyskiem to może po kilku dniach wyjść.
A jakby tego było mało to dopiero co wyszliśmy z wirusówki u synka a tu od poniedziałku walczymy z ospą. Jednym słowem dzieje się.

Co do rowerka to 16" jest od 105cm, jak go kupowaliśmy w zeszłym roku w maju to Krystian miał 104cm i nie opłaciło już się kupować mniejszego. On od początku dawał sobie radę z jazdą na tym rowerku (na 4 kółkach oczywiście). Nawet lepiej mu to szło niż na starym (wcześniej mieliśmy 12").
 
Do góry