reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

no i po rowerek bylismy i nic nie kupiliśmy, o przerpaszam nabyliśmy kask :) teraz młody popyla na trójkołowcu w kasu .... rowerka nie mamy bo w decathlonie nie dało się niczego spokojnie obejrzeć bo dzikie tłumy, a przy jerozolimskich, był nawet fajny ale młodzian zaptrył sie na taki samochodzik odpychany nogami i nie dał sobie przegadać, także w czwartek zrobimy jeszcze raz wyprawę do decathlona, Jagoda- a Twojemu dzieciakowi odpowiadał rowerek z takimi dużymi kołami? mój macko niby duży chłopak (wzrostem) ale do ziemi średnio na nim dostawał, ale podjedziemy i podpytamy, co i jak, a co do tego łożyska to ja przy drugiej ciązy miałam tak, że pomiędzy łożyskiem a ścianką pojawił mi się krwiak i też plamiłam- oczywiście dla mnei to był szok, ale lekarz powiedział, że tez muszę wypoczywać (ale nie kazał leżeć )dał leki i powiedział ze powinien się wchłonąć no i potem juz nei miałam problemów, także mam nadzieję, że i u Ciebie będzie wszystko w porzadkużyczę miłej niedzieli, my znowu w domu sami, mężulo na podyplmówce, a ja myślę o jakimś spacerze, chyba kopsniemy do Potulika
Kasiu hello miło Ciebie widzieć i tutaj na forum.
 
reklama
witajcie mamuśki:-):-):-), chciałam się wkręcić jako mamuśka z okolic Wa-wy, ale widze że nie ja jedna jestem tu z mojego miasteczka. pozdrowienia dla mamusiek z Grodziska Mazowieckiego:-):-):-)
 
Witamy kolejną Grodziszczankę :-) ale widzę, ze obecnie bardziej duchem niz ciałem?! :-) mam rację?
Jak będziesz w mieście, zapraszamy na spacerek
 
ja widziałam bardzo fajne urodziny w zoo. W części "bajkowe zoo" dzieciaczki bawiły się z królikami, kózkami itd, a potem jadły tort - jest tam fajne miejsce.
Tyle, że impreza w domu na pewno będzie tańsza.
dziękuje za zaproszenie, ale niestety raczej w tym roku nie planujemy wycieczki do kraju. Niestety zaspałam z paszportami i nie zdążę wyrobić na czas, tzn. na czas urlopowy , tak więc wakacje spędzamy tu w Irlandi:-):-):-)
 
reklama
Do góry