reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witam serdecznie wszystkie mamusie z Warszawy i oklic.
Mam na imię Justyna i jestem z oklic acz kolwiek do porodu pomieszkuje w mieszkanku w stolicy razem z mezem..
Mam 20 lat i za 4 tyg. spodziewam sie syneczka:-D:-D
Mam nadzieje, ze moge sie do Was przylaczyc...
 
reklama
Hej i ja melduje sie jako Warszawianka ,w chwili obecnej z Targowka,ale rodowita Prazanka jestem ;-)Kiedys pisalam tu ale jakos tak cicho bylo.....teraz widze sie rozkreca wateczek,tylko czy ja dam rade obskoczyc kolejny???? Postaram sie !
Pozdrawiam!
 
Lala25-nie pamietam ale tez witam;-)
Szczerze mówiąc to ja ciebie też nie pamiętam , ja pisałam ostatnio chyba w listopadzie - czy ty już byłaś na tym wątku.
KILOLEK -WITAM ,ale mamy szczęście do siebie :-)hihi ale miło spotkać kogoś znajomego.Witam wszystkie nowe osoby i może się przedstawię tym którzy mnie nie znają.
Mam na imię Magda. Co prawda nie jestem z Warszawy ale z okolic-mieszkam w GRODZISKU MAZOWIECKIM.Od 4 lat jestem mężatką a od dwóch lat mamą MATEUSZKA..
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.


Melduje się razem z Oliwią. Miszkamy na Białołęce:tak::-)

Mam 22 lata i na imię Kasia. Oliwia ma 2 miesiące :-)
 
Lala-nie byłam,przywitałam sie z grzecznosci:-pzeby nie było ze na posty nie odpowiadam;-)tak naprawde niedawno odkrylam to warszawskie forum,kiedys cos tu nabagralam ale daaaawno:sorry2:
Marzycielka-witaj:-)i gratulacje dla młodej mamusi;-)
 
reklama
Do góry