reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
hmm a może byśmy jakoś ruszyły ten wątek? Pogadały o wszystkim i o niczym? Bo tak to tylko witamy się, wymieniamy skąd jesteśmy i znikamy. Czemu nie poznać się bliżej?

Ktoś za?
 
Hej
a ja jestem z pod Warszawy, nie wiem czy się udzielałam już na tym wątku, chyba tak bo mam go w subskrypcjach :-p.
Ja pracuję w okolicach Galerii Mokotów.
Lat mam 30-ci z małym hakiem ;-).
Mamy 3-letniego urwisa.
 
ja też jestem za - a więc:
mam 28 lat , mieszkam w grodzisku mazowieckim , jestem mamą 19 miesięcznego Mateusza , obecnie przebywam na urlopie wychowawczym.
J@god@- jeśli można wiedzieć to gdzie dokładnie mieszkasz
 
Ostatnia edycja:
ja też jestem za - a więc:
mam 28 lat , mieszkam w grodzisku mazowieckim , jestem mamą 19 miesięcznego Mateusza , obecnie przebywam na urlopie wychowawczym.
J@god@- jeśli można wiedzieć to gdzie dokładnie mieszkasz

między Wawą a Grodziskiem ;-)
 
Fajnie, że się ruszyło :-)

Ja mam 28 lat, jestem mamą trzylatki, która od września zaczyna przedszkolną przygodę, i maleństwa w brzuszku :-)

Od ślubu czyli już 6 lat :szok: mieszkam w Jaktorowie (kawałek za Grodziskiem Mazowieckim) natomiast pracuję w Pruszkowie.

Jutro mam wizytę u gina i troche się boję (standard, nie? ;-)). Ciekawe czy uda się już usłyszeć serduszko?

Musze się też naradzić z ginką w sprawie wyjazdu nad morze...mam nadzieję, że pozwoli bo kwatery mamy już zarezerwowane, zaliczki popłacone. No zobaczymy...
 
reklama
ja pracuję w Warszawie

i mój smyk też zaczyna przygodę przedszkolną,
trochę się bałam, bo w jego przedszkolu
było ponad 4 dzieci na miejsce
ale się dostał :-)

a mnóstwo trzylatków się w tym roku nie dostało u nas :no:
 
Do góry