reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witam warszawianki ;) my mieszkamy na bielanach, co prawda dopiero 2,5 roku bo wcześniej było to miasto-Lubin (dolnośląskie).
Bardzo chętnie poznam mamusie z Warszawy, w której tak ciężko mi się zaaklimatyzować :(
 
reklama
Czesc mamusie:)
Ja jestem przyszła mama grudniowa
Mieszkam w Warszawie na bielanach juz okolo 2 latka:)
Mamusie z Warszawy mozecie polecic mi jakiegos dobrego gina? moj jest okropny i bardzo szybko potrzebuje jakiegos znalesc.
Pozdrawiam :*
 
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
Witam,

Jestem w Warszawie od niedawna i poszukuje dobrego okulisty dzieciecego - jak znacie jakis, to bede wdzieczna o namiary.
Jesli jeszcze moglabym prosic, o jaka fajna przychodnie na Mokotowie w okolicy Wilanowskiej, to bylo by super.

Pozdrawiam,
 
Czesc dziewczeta,nie jestem z Warszawy ale teraz juz chyba bede maz otzrymal kontarakt. napiszcie mi prosze gdzie rodzilyscie czy sa jakies dodatkowe oplaty za znieczulenie zoo,czy pord c.c polznym czy sie tez placi?????Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
 
katja 32 - ja rodzilam na Zelaznej u Sw. Zofii i nie chce nigdzie indziej rodzic, mam nadzieje ze tym razem tez mi sie uda tam rodzic. Jestem w 4 m-cu:-)
W pierwszej ciazy zwiedzilam 4 szpitale ( m.in MSW iA) i wszedzie bylam bardzo rozczarowana a tu na Zelaznej poczulam sie pierwszy raz bezpiecznie i pewnie. POLECAM, tyle ze tam ciezko sie dostac.
 
Katja 32 Ja rodziłam w szpitalu świętej rodziny na ul. Madalińskiego i jestem zadowolona bardzo. Tak na prawdę to co osoba to inne zdanie jeden będzie zadowolony z danego szpitala a drugi nie...
Miałam salę do porodu rodzinnego za 400zł i to cały koszt jaki poniosłam. Znieczulenie zzo kosztuje jakieś 800 a poza tym to się nie orientuję. Mi się trafiła super położna więc jestem zadowolona... Dzidziusiowi robią sporo badań... Serduszko, uszka.... Szpital ok.
 
Paula21 a możesz mi napisać co to była za położna i napisać mi o niej coś więcej. Jak nie chesz nawiska wstawiać tutaj to napisz mi na priv. Będę bardzo wdzieczna.
 
reklama
Witam,

Jestem w Warszawie od niedawna i poszukuje dobrego okulisty dzieciecego - jak znacie jakis, to bede wdzieczna o namiary.
Jesli jeszcze moglabym prosic, o jaka fajna przychodnie na Mokotowie w okolicy Wilanowskiej, to bylo by super.

Pozdrawiam,

wysłałam Ci na prive namiary na okulistę jak jeszcze szukasz,

co do przychodni nie pomogę, pracuję w tej okolicy, ale na przychodniach się nie znam
 
Do góry