reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

My sie nie wybieramy, bez Hani to mi sie nie chce za bardzo.
Ma spacerek mozemy sie umowic dopiero w drugiej polowie wrzesnia juz po wszystkich wyjazdach.
(h)anka a mieszkasz w tym bloku gdzi galeria win czy w tym na przeciwko?
i do ktorego zlobka idzie Agata, gdzies na Ursynowie?

Fajnie ze wrescie znalazlam kogos tak blisko siebie. :)
 
reklama
Atol, no pewnie, ze fajnie. Mieszkam w tym bloku z winami, na 6 pietrze balkon mam na ken a duży pokój na szkołe A do fryzjera chodzę do złotej rybki... (ale jestem dokładna w opisie).
Do żłobka zapisane jesteśmy na wiolinową ale tam mała grupa ma być dopiero listopad-grudzień, może wcześniej udałoby nam się wskoczyć na odyńca na mokotowie z rezerwy, no a teraz w perspektywie tych moich pracowych przenosin znalazłam prywatny domowy żłobek na ochocie... tylko z tymi przenosinami decyzje ostateczne jeszcze nie zapadły... no i mam dylematy straszne... a czas goni... eh!
No a po waszych urlopach widzimy sie koniecznie

a my tak wczasowałyśmy nad morzem:


i jeszcze tak:

 
witajcie z ranka,
niestety po weekendzie, znów musiałam zostawić dzidzię pod opieką babci i lecieć do pracy, buuu... no a jak sie w końcu zdecyduję, to za tydzień zaczniemy z Agatka edukacje żłobkową (chyba że nam ktoś gwidznie miejsce, zanim sie zdecyduję, ale to trudna decyzja...)

Joanna, to kiedy będziesz na stokłosach?
 
O witaj (h)anka w tym tygodniu moze byc ciezko ale na pewno od rozpoczecia roku szkolnego bede dosc czesto bo i siostra bedzie nocowac u mamy i do tego bede szykowac urodzinki dla mojej krolewny.Dam znac Ci na pewno wczesniej oki?
 
reklama
HEJ ANIU KAROLCIA JUZ TROCHE LAPIEJ ,NIE JęCZY TAK,JAKOS SAM SOBIE USTALIłA PORY ZASYPIANIA.ALE ZE MNA TROCHE NIE TAK JAK POWINNO BYć,ZNOWU MAM WYSOKIE CIśNIENIE NP.155|96 MUSZE SIE ZAPISAC DO KARDIOLOGA, BO CZUJE SIE NIE NAJLEPIEJ GDY MAM TAKIE CIśNIENIE.
MAM NADZIEJE ZE TO NIC POWAżNEGO żE DOSTANE INNE LEKI I PO KłOPOCIE.

MADZIA ZJADłA WSZYSTKIE PRóBKI KTORE DOSTALIśMY NA FESTYNIE I NAWED JEJ SMAKOWAłY ALE STWIERDZIłA ZE WOLI SCHABOWEGO ;)
POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE I WSZYSTKIE MAMY.



 
Do góry