reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam Mamusie!
Wczoraj to tak ns bolaly wszytskich glowy ze szok.Brian jak sie rozplakal tak plakal chyba z diwe godziny az sie wystraszylam myslalm ze juz bedziemy dzwonic po pogotowie piski takie ze az byl caly blady.Podalam mu paracetamol i przeszlo poszedl spac.Dzis juz lepiej tylko usmiecha sie itd tylko zlapal mi kaszelek.
Z kadym dniem mnie zaskakuje czyms nowym jak nie minka to swoimi wygibasami.Dzis rano sie budze a on do mnie jezyk wystawia tak slodko hehe i to nie jeden raz pare razy ;)a pozniej tak rusza ustami jakby chcial papke.Wtula sie w nas tak mocno ze mam ochote go zjesc wyglada to tak ze wyciaga raczki do nas chyta za buzie wlosy i tuli sie :) Od czasu do czasu chwilo sobie trzyma butle.
Uwielbiam jak rano podchodze do jego lozeczka a on strzela taki wielki usmiech ;D
Najlepsze jest to ze rano pobudzi wszytskich a pozniej sam idzie spac hehe ::)

Maxinko dziekuje za komplemenciki to bardzo mile z twojej strony :) Ja tez chetnie bym sie z toba i dziewczynami kiedys spotkala tylko szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy.
Coreczki zdjecia najbardziej podobaja mi sie nr1 i nr7(usmiezek pelna para).
Piszesz ze Natalka ma doleczki?ale swietnie nasz Brian tez ma dwa na policzkach :) uwielbiam to!
Coreczka w pozowaniu jest niesamowita.
Maxinko ooooooo milo widziec ze mamy wspolne zainteresowanie masz moze jakies foteczki z tanczenia czy cosik takiego?to pochwal sie nam tutaj :)
Kurce w jakim teledysku mials wystapic? ::)woooooow
Ja tez tak mysle ze jeszcze nic straconego :)
A Anya tanczyla razem z toba?


Tamarunia wiem jak to jest jak mam odjezdza mi tez bylo smutno jak jechala.Na doadtek widzialam sie z nia ostatnio w Polsce ale moja mam duzo podrozuje.Teraz nie wiem kiedy sie z nia spotkam bo nawet w Polsce juz nie jest.
No a ty przynajmniej mozesz ze swoja zobaczyc sie w kraju ;)
To dobrze ze Hafsa sie tak swietnie rozwija !a z tym krykietem to naprawde mnie zaskoczylas ::)
Zycze ci szybkie zanlezienia mieszkanka i dostania sie na uczelnie ;)

Dziewczyny chcilabym wam zadac jeszcze raz pytanie bo chyba kazda przeoczyla hehe :)
Czy zmazaly wam sie miarki na buteleczkach?
Ja mam butelki TommpeTippe i juz miarek nie mam tak mnie to wkurza bo nie moge odmierzyc nic.
Jesli wam sie nie zmazaly napiszcie jakie to butelki bo musze sobie chyba nowe kupic.

Pozdrawim i sle ciumaski ;)
 
reklama
Witam serdecznie, wczoraj byłam zważyc Karolcie i waży juz 5250 jest juz naprawde duża i ciężka, czasem to mnie juz ręce bolą od noszenia jej :)

Maxin mój adres mailowy to agnesb2606@wp.pl - możesz mi na niego wysłac książkę , z góry dziękuję.
Natalka jest śliczna, będzie z niej modelka, mi najbardziej podoba się zdjęcie nr 7, pięknie się na nim usmiecha
Maggusia super zdjęcia, mam nadzieje że z tym murzynem macie już w koncu spokój
Maja- chętnie bym przyszła na wasze spotkanie, ale niestety za daleko mieszkam :(, szkoda fajnie było by się poznac

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dziękuję w imieniu Karolinki za komplementy
 
A mi sie podoba zdjecie nr 1 i ostatnie:) Wiem, ze zaniedbue, ale jesli mam wybrac ten watek a majowki to wole ten jednak, a na dwa nie mam czasu, tzn znalazl by sie ale kosztem czegos tam, a tego nie chce.
Maxin mysle ze ci powinni wyslac juz paszport bo oni wysylaja by special delivery a to ifzie 12dzien. a w ogoloe to mi dzis przyslali ten paszport. super!!!ciekawe kiedy teraz pojade do poski???
Maggusia!ja nie przeoczylam, ale nie uzywam butelek i dlatego nic nie pisze.
HAfsa placze zmykam:)
 
HEJKA!!!
dzieki laski za porade,pierwsza fotka nam tez sie podoba,tylko wciaz nie moge zdecydowac co do drugiej.Ale jaja w UK co???? Ci terrorysci nie daj za wygrana,a my kurcze mamy leciec za tydzien,az strach o tym myslec!!!!PASZPORT WLASNIE PRZYSZEDL,ALE SIE CIESZE!!!!!!!

Agnes2606 ksiazke juz wyslalm na twojego meila,milego czytania,duzo fajnych rad mozna znalesc.Ja stosuje Latwy Plan i dziala.

Maggusia ja uzywam butelek Aventa i Tomee tippee i miarki sie nie zmywaja.A Anya nie tanczylam,ale kiedys tez pisala,ze uwielbia tanczyc.

Pandorka to na wekend bedziesz juz mezatka!!!Super oby biba sie udala,a gdzie tutaj robicie????A kiedy dokladnie testowanie???

kurcze musze zmykac bo mal juz marudzi,nudzi jej sie samej ::)
 
maxin78 pisze:
Pandorka to na wekend bedziesz juz mezatka!!!Super oby biba sie udala,a gdzie tutaj robicie????A kiedy dokladnie testowanie???

Slubik w poniedzialek, wiec juz po weekendzie! Biby jakotakiej nie bedzie tylko w malenkim gronie. My i swiadkowie. Tak slub bierzemy w registre office w centrum Manchesteru.
Co do testowanka to nie zamierzam wczesniej niz w poniedzialek rano. I musze powiedziec ze w ogole sie nie czuje na @. Az dziwne ;D
 
Ja tak na szybciutko, bo zaraz tesciowa przychodzi pilnowac Josha (super, ze mamy ja juz na codzien w Brighton!), a ja zmykam na aerobik, wiec tylko szybka odpowiedz dla Maggusi- uzywam butelek firmy AVENT i nadal sa w idealnym stanie (miarki sie nie zmyly), a pragne podkreslic, ze oprocz sterylizacji jestem wielka fanka gotowania butelek przez 10 minut i uzywam ich od pierszego miesiaca zycia Josha. No wiec polecam!
 
Dziewczyny mam problem a wy jako doświadczone na pewno mi pomożecie...(mam taka nadzieję).A więc:wyjeżdzam 31 sierpni do Szkocji,dokładnie ląduje w Glasgow.Lece do męża z naszą niespełna 3 miesięczną creczką.Bedziemy tam 3 tyg...co powinnam zabrac...chodzi mi przede wszystkim o ubranka,nuie chcialabym malek przeziebic a wiem ze z pogoda bywa roznie,jak to jest z przewozeniem fotelika i wozka w samolocie no i w ogole jakies rady...Mleko w proszku mozna kupic bez problemu????Za wszelkie rady będe wdzieczna...
Pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry