reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
czzesc kobietki, :D
dawno mnie nie bylo, ale jestem w dalszym ciagu na wakacjach w polandzie :D no i wlasnei .... boje sie wracac, bo mam zabookowany lot na 7,30 rano we wtorek a po tych zamachach sa straszne opoznienia podczas odprawy i cos czuje ze bede musiala z marcelkiem juz o 4 byc na lotnisku zeby sie wyrobic :( no ale...a propos, mam nadzieje ze zniosa kare smierci i beda takich zamachowcow karac w ten sposob....

marcelek mi rosnie jak ja drozdzach. przez miesac zrobil taki postep w rozwoju ze sama jestem w szoku. dzieciak mi tutaj zaczal gadac, siadac, bawic sie nozkami, piszczec i prawei juz raczkowac ;) no doopka juz jest w gorze jak lezy na brzuszku ;) no i jest taki slodziutki :D zrobila, ,u serie podstawowych badan i usg bioderek i wiem dopier teraz ze wszystko jest ok. szkoda ze jednak wielka brytania nie zapewnia przybnajmniej tych podstawowych badan jak morfologia i badanie moczu i wlasnie usg bioder. no ale my mamy z glowy ;) polecam wszystkim takie badania przy okazji wizyty w polsce, zawsze to czlowiek jest pozniej spokojniejszy :D

teskni mi sie troche do domu...jednak juz wiem ze mam to swoje miejsce na ziemi;) i choc w domu z rodzicami jest fajnie, to jednak nie zamienilabym sie ... ;)

kiedy szykujemy kolejne spotkanie?? ;) bo cos doczytalam ze jedno mnie ominelo...buuuuuu
 
U koncu stare forumowiczki sie odezwaly,jak milo.U nas naszczescie dzis znacznie lepiej,bo wczoraj plakusial prawie caly dzien,uff glowa mi pekala i zloscilam sie na wszystko bardzo bardzo,zaczelam plamic to chyba taki lekki @,bo przy tym rodzaju antykoncepiji czytalm,wlasnie,ze moze byc lekkie plamienie,albo wogole.Ale Bylam mimo wszystko podminowana,kazdemu opiepsz sie dostal,nie lubie sie taka >:D

Maggusia to fajnie,ze wozek mozna oddac zaraz przez wejsciem do samolotu,bo wiem,ze na tasmie nie szanuja,rzucaj nimi itp.Ale ta plotka o zamachu mnie wystraszyla.Ile juz MALY WAZY!!!Kurcze polijcja gra sobie w kulki czy co,przecierz on jest niebezpieczny dla otoczenia,narob chalasu to moze cie posluchaja,naskarrz do cuonsilu na policjie,a wiem,ze potrafisz,nie daj sie,bo przecierz tu chodzi o wasze bezpieczentwo.Nie mozesz caly czas zyc w strachu ::)

Dorcia oby mam spokojnie doleciala,bo moga byc opoznienia.Och porod juz tuz tuz,ale fajnie,znwou bedziemy ogladac kolejne malenstwo i sie posypie,najpierw ty,potem Evoska,Maj i Beta ;D

Ivonek och jakie cudne zdiecie,jacy szczesliwi jestescie,fajnie,ze lecisz do karju ja we wrzesniu i nie moge sie doczekac.Dzieki za mile slowa.

Malvinka fajnie,ze napisalas,Majeczka pieknie rosnie i fakt czytajac kazda z was po pobydzie w kraju,dzieci jakos szybciej sie rozwijaja,wspaniale.Jest kochaniutka Majeczka i juz tyle potrafi ;D

Ara no wkoncu sie odezwala myslam,ze o nas juz zapomnials.Super,ze Marcelek tak odpowiada nasz klimat,a badania to fakt lepiej u nas zrobic,ja tu czekam juz ponad miescia na badanie sluchu i co ....nic!!!!A powiedz mi gdzie robilas badania,prywatnie.Bo u nas na salsku sa te glupie karty elektroniczne,a ja przecierz nie jestem w karju ubezpieczona,mam ta karte EHIC WIEC NA NIA MOGE ISC ZBADAC MALA W PRZYCHODNI??????Przeslij foteczki Marcelka

Tamrunia juz na majowkach mowilam,ze coreczka slodziutka i sliczna,orginalna ma urode,a ty wygladasz bardzo dobrze i jak milo,ze mama byla.Czy twoej gg dziala,jak nie to na priwa przeslij mi swoj numer tel.to sie uwmoimy ;)

Beta a ty jak sie czujsze,nie ma rzadnych problemow???!!! Kiedy ruszasz do karju????Koniecznie na nastepnym spotkaniu misisz byc,tak bym cie juz chetnie zobaczyla i twojego przystojniaka ;)

Maja a ty co sie obijasz,nie parcujesz i do nas nie zagladasz!!!!Jak brzuszek!!!!Taka radosna z ciebie osoba,milusno bylo cie poznac,rowniez czulam jak bym cie znala lata.
Wogole takie swojskie babki jestescie,nie moge uwierzyc,ze tak dobrze sie dogujemy i na forum i w realu,super ;D ;D ;D

Kallusia a ty co poroabisz na wolnym,zakupy ju zakonczone,jak twoje samopoczucie.

a moja niunia spi wlasnie w siodelku,ajk wrocilam,z spaceru to tak slotko spal,ze wolalam ja nie wyciagac,aby dobrze sobie podrzemala i obudzila sie wesola,bo czasmi tak ma,ze jak za malo posci to marudz ,cos osatanio,czyli dzis malo je ok 80-100ml,hmm.....czyzby te zabk i dlaego nie ma takiego apetytu????????Wogole dzis patrze na przescieradlo,a tam tyle wlosko...na bokach juz ma tak powycierane,ze parwie jest lyska.

ok koncze bo sie rozpisalam

buziskia i miego wekendu kobitki

papa
 
hej!!!!

ale pieknie zagescilo sie od postow nasze forumowe urlopowiczki odezwaly sie ;D ;D ;D

ja wczoraj zajelam sie pozadkowaniem mieszkanka i zajelo mi to mala chwilke........ ;D i nawet nie zdazylam nic napisac na forum

dzis bola mnie plecy ale chyba przezyje :p

Maxin- wiem ze sie lenie w domu :laugh:, ale wlasnie wczoraj znalazlam sobie zajecie, i teraz jest maly terror w domu jak ktos cos polozy nie na swoim miejscu, moj maz i brat meza mowia ze mam lekkie porazenie po pozadkach i sie ze mnie smieja he he, mam nadzieje ze juz dzis czujesz sie lepiej i juz nie zloscisz sie :), a malenka pewnie teskni za ciociami he he he

Tamarunia- powodzenia co do szkoly, i sliczna twoja malenka superasnie wyglada ;D ;D ;D

Maggusia- beznadziejnie zachowala sie policja jak tak mozna, mam nadzieje ze u was wszystko dobrze, jedna osoba a moze zatruc zycie tylu osoba ach wspolczuje :(


Ara- ale masz fajnie taki dlugi wypoczynek juz sobie wyobrazam jaki marcelek musi byc kochaniutki i duzutki ho ho, a ja tez mam wielka nadzieje ze sie zobaczymy na nastepnym spotkaniu ;D, i powodzenia w przylocie do londynu :)

Dorcia- skarbie zycze wytrwalosci dasz rade ale wybrazam sobie jak juz nie mozesz sie doczekac malenstwa, ja do tej pory myslalam o porodzie ale bardziej ze to jeszcze czas a teraz juz wydaje mi sie to bardzo bliskie, a moje sny skutecznie mi uswiadamiaja ze to juz niedlugo :laugh:,evoska pozdrowiona dzieki 8)

Ivonek-piekna z was rodzinka wiadomo po kim mala taka sliczna ;D ;D ;D, powiem evosce ze chcialabys do nie nr ;D ;D ;D, dzieki za pozdrowienia juz jej przekazalam ;D ;D ;D

Kalusia- jak sie czujesz wszystko ok bedziemy rodzic jedna po drugiej a moze nawet w jednym czasie ;D ;D ;D, ale sie bedzie dzialo :p

Beta- jak sie czujesz, ciaza i maly pedraczek to nie lada wyczyn ucaluj ode mnie pieknowlosego tomcia ;D

Pandorka- poniedzialek coraz blizej wielki dzien ;D ;D ;D

Malvina- jak fajnie ze sie odezwalas i milo slyczec ze urlopik sie udal i jeszcze nie skonczyl buziaki dla Mai ;D

Martuska- Alus nie teskni za ciociami ;D ;D jest taki kochany i sliczny ;D buziaki

pozdrawiam wszystkie mamusie pa pa














 
Witam!

Brian zaczol przekrecac sie na brzuszek ;) i lapac sie za nozki zabawki ktore leza kolo niego bierze natychmiast do raczek papki zajada bardzo ladnie nawet czasami potrafi zjesc caly sloiczek no i rozrabiaka z niego jest.Dzis juz od 7:00 rano nie dal spac i do tej pory bawi sie.Jak czytalam rano gazete Maly lezac na lezaczku patrzyl sie na kazda strone ktora przewracam i z radosci az piszczal tupiac nozakmi ::)


Ara jak fajnie ze znow nas odwiedzilas ;) widze ze wkacje sie udaly bo takie dlugie i swietnie ze Marcelek tak dobrze ci sie rozwija.Zycze powodzenia i udanego lotu :) zagladaj do nas czesciej.

Maja no nie ma jak to kobieta posprzata w domu :) i nie dziwie sie tobie ze teraz terroryzujesz wszytskich hehe ale sie tak nie przemeczaj kochana bo widze ze dalas sobie troche roboty az bola cie plecki.Teraz popros mezulka o masaz :)

Maxin jak tam corcia?dobrze ze juz przestala tak marudzic u nas tez takie dni sa marudzenia Briana wtedy to normalnie jestem taka ucharowana ze mam dosc i czasami te rzeczy ktore mialam zrobic w ciagu dnia(np:pranie)to stoja i pozniej taka duza sterta hehe (na dodatek ja jeszcze wszytsko piore recznie).

Pandorka slub tuz tuz :) jak tam przygotowania i fryzurka?

Pozdrawiam was i sle ciumaski.
 
dziewczyny! dzieki za pamiec i mile slowa!! nie ma jak to mamuski z UK!! ;D
niestety zdjec nie moge przekopiowac tu w Polsce bo siora nie ma zainstalowanego programu ktory by znalaz moj aparat wiec niestety bede musiala to zrobic po przyjezdzie...a tyle mam tych zdjec napstrykanych przez te 2 miechy ze hej!
pozdrowionka!!
 
reklama
Wooooow!!!Dziewczyny nie uwierzycie co sie stalo:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Jade do Poslki 20sierpnia na 2 tygodnie:):):):):):):):):):):):)):):):):):) 3wrzesnia wracam:) alez jestem happy!!! Najgorzej tylko ze sa te glupie opoznienia!!!Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! Malvina i Beta juz niedlugo wracacie !dajcie znac jak tam z bagazam i w ogoleJa dzis dzwonilam do Wizzair i oni powiedzieli ze trzeba zdac wozek z bagazem!szok toz oni mi go tqm polamia!a poza tym nie mozna nic wziac poza tym co dla dziecka!nawet wody dla siebie nie mozna!!!szok!toz ja tam uschne! poza tym mozna wziac 30kg lacznie z wozkiem, ale cos mi sie zdaje ze on sie pomylil:(mmoj wozek wazy 10kg!jak ja wezme ubrania sobie i dla Hafsy?

Dziewczyny a ta European Health Insurance Card jest za darmo czy trzeba za nia placic?


aha i dzieki za komplementy :) Maxin z jednym sie nie zgodze, dobrze to ja nie wygladam, po prostu jestem blada jak trup i nie wiem dlaczego, zawsze bylam blada ale teraz wygladam jakn=bym nie daj Boze na bialaczke byla chora:( chciualabym chodzic na jakies solarium, ale szczerze?nie wiem czy !. moge ze wzgledu na karmienie 2. gdzie to jest i czy to jest drogie czy nie 3. maz wraca pooozno z pracy gdzie zostawie Hafse? :(


Dziewczyny czy wasze dzieci tez tak maja ze chca byc tylko z Wami a u innych marudza?dzis normalnie wymieklam i doslownie ucieklam raz od Hafsy (na 5 min w spokoju sie pomodlilam a po 5minutach puka maz do drzwi: Honey Hafsa is hungry) O Boze ::)

Maggusia! Twoj Brianek musi byc fajny wesoly chlopak z tego co opowiadasz:) extra mamuska z Ciebie :)

Maxin
powiedz mi kiedy zaczniesz juz dawac cos dla Natalii oprocz mleka? ja jade tylko na breast milk i w sumie chyba jeszcze nie bede dawac nic, ale juz samam nie wiem ::) bo naplywaja sygnaly z roznych stron i to zupelnie innej tresci, jednia ze juz drudzy ze czekac, echh...a najlepiej w sumie matka wie, kiedy podac dziecku jedzonko. ale po czyn to poznac?
A mamy , ktore juz maja to za soba? jak u was to poszlo? Wiem ze Maggusi dala jabluszko, a pozostale dziewczyny. Czy slyszalyscie o tym, zeby zaczynac od czegos co nie jest slodkie bo potem dziecko odmawai jedzenia naieslodkich rzeczy?

alezem sie rozpisala!koncze juz bo sie zanudzicie na smierc.
 
Do góry