reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam
U nas dzis piekna pogoda byla,zabralam Kondzio po zlobku do wesloego miasteczka,dzis mial tez imieniny wiec....naly prezecik:-)weekend ma bys bardzo cieply a ja oczywiscie caly w pracy przesiedze:sorry:jak zwykle.
jutro jedziemy znowu do Notingham na kosultacj z MRI SCAN.Zobaczymy milej nocki kochane paaaa
 
reklama
Czesc!!! maddusia26 dziecko nie moze miec bagazu podrecznego wszystko sie musi znajdowac w Twoim podrecznym a co do wozka to musisz zaznaczyc ze jest 2czesciowy i dostaniesz 2 naklejki.Fajnie jest w Wizzar ze rodzice maja z malutkimi dziecmi pierwszenstwo.
 
hello

u nas tez slicznie wiec na dworze całymi dniami siedzmy bo jutro ma juz byc chłodniej

Izka- ja mam Canona 400d a dlaczego pytasz???
 
Izka- tak jestem zadowolona:tak: ale juz mi nie starcza hi hi niestety na lepszy model mnie jeszcze nie stać bo jak wiesz ceny takich już super sa powalające:szok::szok:

a u nas pogoda już poszła pa pa!!!!!!! ciekawe kiedy wróci bo nawet opalić sie nie zdążyłam:shocked2:

i co byliście w devon?????? jesli nie to poźniej zapraszam do siebie;-)
 
czesc wszystkim mamusia ,mam pyt.- czy do baby clinic moge sie udac tak z ulicy ?moja coreczka ma katar a na dodatek doszedl jej straszny kaszel dzis w nocy ,w przychodni nie maja juz wolnych wizyt wiec szukam ratunku ,bo nie chce zeby bylo jeszcze gorzej .jezeli ktos sie orientuje prosze o szybka odp.

Tak, baby clinic jest właśnie po to, aby nie trzeba było umawiać spotkań. Musisz iść tylko w tych godzinach, w których działa baby clinic w twojej przychodni.

W razie czego możesz się udać do Walk-in-centre lub GP out of hours.
 
Witajcie!
Wieki mnie nie bylo, przepraszam! Mlodemu miesiecy przybywa, a ja mniej spie :(((, kwaiteczek jak Wy tyle lat przezyliscie??? Ostatnie tygodnie to po prostu masakra, M nie widze, bo ktos musi odsypiac nocki :(, do tego praca....po prostu ciezko....

Gosia a propo chrztu podpisuje sie nogami i rekoma co napisalas!!! A moj Redan ma jedna chrzestna tylko, bo chrzestnego nie chcialam brac z ulicy i jest dobrze!

A pogoda jest do de... co za wiosna, az sie nic nie chce....za 3 tygodnie mam urlop i juz licze dni :)

Milego wieczorku!!!
 
Witam
Heronek hehehe jakos przezylismy ale ja na nocki nie pracuje,stram sie szukac zawsze pracy na popoludnie tak do polnocy max:tak:i tak mam .co drugi dzien na 17ta do ok 23:tak:jak dzieci maja wolne to jest ok 24 koniec:tak:

A my nie cale 2 tyg i jedziemy juz:sorry:boshhh ale zlecialo.w sobbote panienski a tu pogoda ze plakac sie chce.miala byc u kolezanki ale jej byly synka nie wezmie bo pracuje wiec musi byc u mnie.ma byc w ogrodzie ale tu na sobote zimno 17st zapowiadaja i deszcze :no::angry:i cvo teraz w domu musze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry