reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Dziekujemy za wszeystki komplementy:)
Kallusia-mam nadzieje ze masz sie juz dobrze:)
Tamarunia-nio to smutne co sie wam przydarzylo, trzymaj sie dzielnie:)
Maggusia-super opowiadanie, juz je czytalam kiedys ale i tak zawsze jak to niego wracam to sie bardzo wzruszam.
Milej niedzieli:):):)
 
reklama
Ale dzis upal,wrocilam z spacerku i mam chwilke,bo mala usnela,tyle wrazen,ogladala poruszajce sie na wietrze liscie,mrozyla oczka jak wiatr zawial,tyle radosci ;)

Kallusia jak mi przykro,ze zle sie czujesz,mam nadzieje,ze juz ci lepiej,najwazniejsze ze malestwo jest ok ;DZdowka zycze,A fasolki zdiecia sa swietnie,to jest piekna pamiatka
Maggusia,czyli jak sie wprowadzilicie sam musice remontowac dom???Pewnie zadnych medli tez nie bylo???
Tamarunia oj jak mi przykro,trzymaj sie kochana wiec co czuje,smutne,ze nie moglysmy pozegnac kochane nam osoby ;) Mowisz,ze Hafsinka ma biale przeswity to pewnie zabki,Natka tak mila chyba z dwa tygodnie,a teraz sie juz pzrebil jeden,chcoc wciaz ma duzo czasu aby urosnac ;)A czy twoja corca juz trzyma zabawki w rekach???
Izusia twoj babel jest kochaniutki,pieknie trzyma glowke,zaintersowany jest zabawkami???Bo moja W SUMIE NA PARE SEKUND
Cudnie wyglada jak opoczywa,jak zalozyl sobie sprytnie raczki ;D ;D ;D
Martuska dobrze,ze sie odezwalas.Alus bardzo ruchliwy co???Nawazniejsze,ze u was ok,

DZIEKUJE W IMIENIU CORKI ZA TYLE KOMPLEMENTOW,OD NICH JUZ UROSLA ;)
SKORO SKONCZYLAM DWA MIESIACE WIEC WKLEJAM NOWE FOTKI,MAM NADZIJE,ZE WAS NIE ZAMECZAM NIMI ::)

A to moja niunia w sukieniusi:
ksiezniczkawsukiencexs0.jpg

Dzis na spacerku:
nalawcewd7.jpg

A to nasz rodzinka:
rodzinka1og6.jpg
 
Maxin-sliczne fotki, piekna z was rodzinka.Oj jak ten czas leci, Natalcia skonczyla juz dwa miesiace, no tak ona jest starsza od Oskarka o tydzien i dzien, bo on bedzie mial dwa miesiace dokladnie za tydzien.
Duzo zdrowka i samych radosnych dni w zyciu od cioci Izusi i kolegi Oskarka dla Natalci:):):)
 
Witam wszystkie mamusie i przyszle mamusie...
Nie mam niestety czasu, aby pisac do kazdej z osobna, ale nadrobilam wszystkie zaleglosci i przeczytalam kazdy jeden post. Dziewczyny, piekne pociechy nam rosna. Maggusia, izusia, maxin- cudowne sa wasze dzieciaczki. Naprawde sliczne.
Ja tak na szybko, bo Josh zabiera mi kazda minute z mojego zycia. Zaczal raczkowac i tak strasznie sie rozpedzil, ze wszedzie go pelno, w dodatku staje juz na nogi przytrzymujac sie stolu, scian, lozka. ::) Cos mi sie wydaje, ze szybciutko zacznie smigac i wkrotce go nogi poniosa, bo postepy robi niesamowicie szybko. Gdzie podzial sie moj wiecznie spiacy krolewicz? Jak byl mniejszy nie mialam z nim zadnych problemow, pieknie spal (od zawsze w swoim lozeczku), slicznie jadl, a teraz wyrasta na niezlego lobuza ;-) Przestal jesc deserki i obiadki, co zaczelo mnie martwic, bo nie wiem co moze byc tego powodem. Odkad wrocilismy z PL apetyt mu nie dopisuje i zasicka usta i nie ma bata, aby je otworzyl. Albo sie zapomni i otworzy buzke, ale po sekundzie jedzenie wypluje ::) Budzi sie 2-3 razy w nocy, po tym, gdy przesypial cale noce. Nabiegam sie przy nim tyle co zawodowy sprinter ;-) I to sprinter z oczami dookola glowy :-) Wszyscy juz mi mowia, ze wygladam jak cien- przy wzroscie 171 cm waze 47 kg! ::) Dlatego tez ide nadrabiac stracone dzis kilogramy i cieszyc sie smakiem Galaxy... MMMmm :-)
 
Witam :)
Mam roczną (nieco juz ponad :) córeczkę. Mój mąż od 2 miesięcy pracuje w UK. Ja zostałam z małą w Polsce i zastanawiamy się nad zmianą adresu zamieszkania :)
Mam dylemat i bardzo Was proszę o pomoc :)
Ile kosztuje Was życie ? mam na myśli utrzymanie dziecka (pieluchy, deserki, soczki itd itp)
I w ogole ile trzeba zarabiać żeby wystarczyło na podstawowe potrzeby?
Dziękuję z góry na odpowiedzi :)
Pozdrawiam
 
witam
teraz moge czesciej zagladac bo w koncu mam internet
milo poogladac wasze fotki,usmiechniete mamusie i sliczne dzieciaczki,swietnie sobie radzicie mam nadzieje ze ja tez dam rade
maxin-niemam zadnego przeczucia co siedzi w brzuszku wiec napewno bedzie niespodzianka
evoska-obejrzalam twoje nastepne zdjecia i stwierdzam ze to na tamtym jednym twoj brzusio wygladal na taki duzy i wcale nie jest wiekszy od mojego(pospieszylam sie piszac ze tak jest,mam nadzieje ze wybaczysz) , masz sliczny okraglutki brzusio
maja33-moj synek ma 7 lat i ma na imie Patryk
lwica- fajnie ci ze mozesz juz normalna bielizne zalozyc, ja mam dosc juz tych wielkich gaciochow
kapkaa-ja niebardzo moge ci pomoc bo jeszcze nie weszlam w etap pieluch ale duzo zalezy gdzie chcecie mieszkac,reszta dziewczyn moze bardziej pomoze

pozdrawiam wszystkie mamusie kttrorych nie wymienilam

ale mi goraco :p
 
Hejo babeczki!Pogoda cudna, blekitne niebo, az chce sie zyc!Dzis jak moj maz wroci z pracy jedziemy sie poopalac na zielona trawke , oczywiscie Oskarus bedzie w cieniu w wozeczku, ale pooddycha troche powietrzem nad woda:)
Teraz spi, bo meczy go taki upal wiec ja mam chwile wolna:)
Anya-fajnie ze sie odezwalas, nio to masz malego rozbojnika.To faktycznie jak nasze dzieci zaczna raczkowac a potem chodzic to tzreba miec oczy dookola glowy i ciagle byc przy maluszkach.Musisz szczuplusio wygladac wazac tyle przy wzroscie ponad 170cm.Ale nei zapominaj o sobie zeb ys nie zlapala anemii czy cos innego.Dbaj o siebie!Usciski!
Dorcia-pewnie masz juz pokazny brzucholek.Nie meczy cie taki upal?A czyli nie wiesz czy nosisz dziewczynie czy chlopca?Ja tez nie wiedzialam i to byla dla nasz cudowna niespodzianka:)
Znikam zrobic pare rzeczy poki maly spi.
Milego dnia:)
 
uffffff jak goraco!!!!!!!!!!

Izunia - Twoj karaluszk tak pieknie spi - mam nadzieje ze
informacjana gg dotarla I ze sie przyda

Maggusia - Twoj malusi wg mni to cala mamusia;) super ze sie dobrze rozwija
I ze chdzicie sobie do pieknego parku ja jeszcze muszepoczekac he he he
A mieszkanko jakos sie szybko zrobi zobaczysz wszystko bedzie ok
Piekna at opowiesc o Mamie-Aniolku;)

Kallusia - mam nadzieje ze juz Ci lepiej to at pogoda tez tak moze oslabic
Organizm, dbaj o siebie skarbie;)

Tamarunia - lacze sie z Toba w bolu - 3maj sie cieplutko
Fajnie ze Twoja mamcia znow przyjezdza
Moja moze na swieta…

Maxinka - Twoja mala jest przepiekna!!!!!!!!!
Super z Was rodzina a Ty kochan piekniejesz z dnia na dzien

Aniu - Ty sie kochana dobrze odzywiaj bo wychudniesz na szczypioreczka;)
Zalacz jakies fotk Josha;) trzymaj sie cieplutko

Dorcia - kochana ja se wcale nie gniewam - to smieszne ale w jednej bluzce wygladam
Jak do porodu a w drugiej inaczej zalezy od materialu;) he he he
Pokaz swoj brzuszek!!! Jak sie czujesz skarbie??

pozdrawiam wszystkie mamusie;)))

 
izunia-brzuszek mam calkiem niezly,105cm w obwodzie, a pogoda meczy mnie strasznie nadodatek dzidzia juz bardzo gniecie na dol,ja lubie niespodzianki wiec ta bedzie wyjatkowa,przy pierwszym dziecku tez nie wiedzialam chociaz wszyscy mowili ze chlopak noi jest ,teraz niema kto mowic wiec wszyscy niecierpliwie czekaja
ucaluj odemnie Oskarka

evoska-mi sie wydaje ze juz w kazdej bluzce wygladam jak wieloryb,wczoraj wyslalam zdjecie mojej mamie i pocieszyla mnie ze w pierwszej ciazy bylam o wiele wieksza uf milo bylo to uslyszec (a kilosow prawie tyle samo) jak maz wroci z pracy to pokaze jak wkleic zdjecie bo jeszcze tego nie robilam.trzymaj sie cieplutko

biegne odebrac synka ze szkoly(wyobrazacie chyba sobie moj bieg hihi)
 
reklama
Czesc Dziewczyny !! Przepraszam ze nie dotarlam na spotkanie ale myslalam ze umre ;) Tak sie nazarlam(bo inaczej nie mozna tego nazwac ;) ) oliwek z papryczka ze dostalam rozstroju zoladka i wogole wszystkiego :D uuuuu to bylo straszne, jeszcze sie odtego odwodnilam i slablam,wiec pojechalismy do szpitalka, a tam panie zamiast mnie opieprzac to dostalo sie mezusiowi ze pozwala mi jesc takie ilosci tak tlustych rzeczy ( nigdy nie sadzilam ze taka tluscizna z oliwek moze zacszkodzic ::) ponoc tak samo jak awokado ::) ) ale uratowalo go stwierdzenie ze U NAS W POLSCE KOBIECIE W CIAZY SIE NICZEGO NIE ODMAWIA, WIEC MOZE JESC ILE CHCE I CO CHCE, A JA JESTEM TYLKO DOSTAWCA !!no i byla kupa smiechu :laugh: dostala zastrzyk kroplowe na odwodnienie i po 4 godzinkach do domku :laugh: ale i tak padlam jak mops :p
Za to w niedzielke pojechalismy nad morze sie popluskac i bylo cudnie ;D szkoda ze inni jedli sobie pyszniuska torunska z grilika a ja tylko suchy chlebus :mad: Julci tez sie to niezabardzo podobalo bo kopala jak fix taka miala chetke na kielbasie ;D ale dietka to dietka ;D

Tamarunia bardzo mi przykro z powodu dziadka ;(

Maggus sliczna z ciebie mamusia i Brajanek cudenko ;)

Maxin ta wasza cora jest taka kochana ;D prawie do schrupania, i ta sukienecza rewelacja ;)no i jestescie sliczna rodzinka ;D

Anya bo pewnikiem z malego Josha wyrosnie sprinter ;) trzymaj sie chlodno w te cieple dni, i zacznij jesc kochana bo faktycznie sie jakiejs anemi nabawisz :) i pokaz ciotka Josha ;D
Izusia pewno jak macie tylko chwilke to uciekajcie gdzies nad wode gdzie jest chlodno ;)

Evos a ja za twoim przykladem, ide na urlopik od 6 sierpnia mialam isc od wrzesnia ale chce jeszcze skonczyc tego mojego mgr a latac mozemy tylko do 36 tyg. wiec stwierdzilam ze lepiej w sierpniu pozatym ta pogoda mnie dobija :D

Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek :D

i zalaczam zdjatka

 
Do góry