reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Jaki dzis u nas ruch,ho,ho,ho.Mala usnela,maz tez wiec mam czas poczytac cos na necie,nadrobic bb,meile,poszukac fajnej oferty na wakcjie,wciaz nie moge sie zdecydowac gdzie jechac z mala i mama ::)Moze Tunezjia,Majorka,Teneryf,hmmm...........
Natinka wcina piastki rowno,ale nic w raczkach nie chce trzymac,rzadnych gryzakow,zabawek ::)Wiec niewiem co moze jej dac.
Ale dzis byl upal,ufff w domu tak goraco........Ja dzis troche pocwiczylam i czuje sie lepiej,choc kilogramy pewnie wolno ubywaja.
Dorcia no prosze piekny brzusio,dobrze,ze juz masz net.
Tamarunia mamcia na dlugo przyjezdza???Moze w przyszlym tygodniu jakos sie ugadamy,jak cos to wysle ci wiadomosc na gg z moim numerem.Juz nie moge sie doczekac jak zobacze twoja ksiezniczke w realu ;D
Anya Josh jest bomba,te choidziki sa swietne,dzici wlasnie szybko zaczynaj chodzic jak wczesniej w takim chodziku pocwicza,bardzo jest do ciebie podobny,widac na zdieciach,ze bedzie z niego niezly aparat.Odkryl ,ze moze sie poruszac wiec wszedzie go pelno,wcale sie nie dziwie ze nie masz czas na BB.A ja tam poszukiwanie domu???
Kallusia twoje fotki sa wspaniale,a ty wygladasz bardzo ladnie,brzuszek taki sliczny i tak zgrabna przy tym jestes.Oj zazdroszcze tej wycieczki,tez bym sie popluchala w morzu.Dobrze,ze juz dolegliwosci przeszly ;)
Maja no widzisz,nie masz co sie przejmowac waga,wygladasz cudnie w ciazy i tylko sie cieszyc,ze nie przytylas.Ja jak sluchalam serduszka niuni,zawsze lezka mi sie puscila,niesamowity odglos,a jak slyszysz,ze wszytko jest ok to serce sie cieszy,prawda!!!!Ja nawet sobie nagralam bicie serca malej jak bylam w szpitalu na obserwacji i podlanczali mnie do KTG ;)
Evoska jeszcze niecale dwa tygodnie i laba co,mysle,ze mnie odwiedzisz,moze i inne babeczki do ciebie dolacza.ZAPRASZAM NA POLONOC do mnie ;D ;D ;D Jak upaly w centrum,pewnie wam brzuchatka ciezko w takie gorace dni co???

Ja czekam na chlodniejszy dzien,bo chce sie wybrac na Ealing, mama upatrzyla sobie prezent,wiec chcj jej kupic,ale metrem w takie upaly nie ma co jechac i mam nadziej,ze taka droge Natinka spokojni przezyjie ::)

ok uciekm szukac wakacji

buziaki kobietki

aaaaa,dziekuje za milusne slowa,milo slyszec takie komplementy ;)
 
reklama
Kallusia-piekne zdjecia i pieknie wygladasz!A gdzie ty mieszkasz ze na zdjeciach takie piekne widoczki?
Majeczka-ciesze sie ze z wami wszystko dobrze.Cudownie uslyszec bicie serduszka dzidziusia, prawda?
Dorcia-basen w ogrodku to tez calkiem fajne rozwiazanie, w koncu lepszy rydz niz nic!A brzussi super nio i pokazny!
Anya-Josh niezle wyrosli , ma piekne wielkie oczka i jaki mezczyzna z niego w tej koszuli!Swietne zdjecie rozowego kroliczka!
Maxin-ja tez probuje skakac troche z domku ale przy tej pogodzie mam lenia w sobie!Najlepszy teraz bylby chyba basen;)
A oto nasze zdjecia z pikniku!
Mama sie opala a ja musze w cieniu!

Chyba mam pelna pieluszke;)

Nie ma jak drzemka na swiezym powietrzu;)

Przynajmniej w domku troche chlodniej!
 
Anya - ale mnie rozbawil Twoj Joshek - miny strzela super no i jaki ze mnie ladny kroliczek
he he he he maly cala mamusia;)

Izunia - a Twoj malutki taki przeslodki no no no jaka z Cieie laska!!! maly caly tatulo

Maxinka - pewnie ze Cie odwiedze !! jak nie jak tak!! he he he
na ile jedziecie na wakacje?? powodzenia w szukaniu - napewno znajdziesz cos fajnego;)

Dorcia - brzucholek cudny - cekawa jestem co tam nosisz groszka czy fasolke;)))
3maj sie cieplusio;))) fajnego masz syncia Patryk bedzie przystojniacha

ale upaly jeszcze 9 dni i bye bye
 
jeszcze kilka fotek

zmniejszona1qj9.jpg

jeszcze jedno
zmniejszona2it3.jpg

jeszcze moj synek
zmniejszonypatryklj9.jpg


sciskam was mocno ;D
 
UFFF JAK GORACO A JUTRO MA BYC GORZEJ !!!u mnie na balkonie dalej 29`stopni :p

Dorcia super brzuszek ;D taki dziewczecy :D Fajnego masz synuska ale z oczu widac ze niezly z niego rozrabiaka :D
Anya Josh jest obledny ;D jakie miny robi :D wiecej zdjec prosimy :D
Izus u mnie takich fajnych widoczkow nie ma :-[ a te byly nad morzem jak bylismy na wycieczce ;D aaa z ciebie tez zgrabniutka mamuska ;D jak wy tak szybko wracacie do takiej wagi bo Maxim, w ogole wszystkie jakos takie chudawe jestescie :D (mnie straszyli ze, tak ale zobaczysz po ciazy to to ile zgrubniesz to ci zostanie, i takie tam gadanie zazdrosnych chyba bab :p ) ;D a z synusia to taki bobas jak z reklamy :D a jaki ma fajowski bebenek ;D nic tylko calowac taki brzuszek :laugh:

Evos ale ci dobrze jeszcze chwila i masz labe :D a w sierpniu mozemy sie co najwyzej zatrudnic nad morzej jako boje :D ja tam w wodzie moge siedziec , byle by mi tylko jedzenie co 30 przyplywalo :laugh:

Pozdrowionka dla wszystkich ;D
 
DZIEN DOBRY WSZYSTKIM !!!
Ale mi sie snilo ::) wlasnie sobie zdalam sprawe ze ja moja pestke bede musiala urodzic :laugh: dziewczyny czy ktoras z was miala tu znieczulenie zew.oponowe ??? jak to jest i ile sie pozniej lezy??? w jakim czasie powinnam dojechac do szpitalla zeby nie powiedzieli "przykro mi ale juz zapozno rodzimy naturalnie :p " no koniec ;D chyba jakies strachy przedporodowe dostaje :laugh: aaaa no i jak jest z tym nacietym kroczem ?? dlugo sie goi???
OOO MAMO ALE BEDZIE JAZDA :laugh: :laugh: :laugh:
 
hej Kallusia - jako oje mozem sie zatrudnic he he he
nie boj zaby z tym porodem na cale szczescie to trwa najdluzej 24 godziny
a o godziny sam porod - njak weszlo wyjsc musi he he he
poradzimy!!!
a co do snow to jak tak od 2 tyg mam male koszmarki az scisniea do mojego kochanie sie budze
i potem sie martwie ze Rocco bedzie plaski he he he wzrost poziomu hormonow
i tyle.....a dzis rano moje kochanie mnie tuli i mowi ,mialem taki straszny koszmar -
dobrze ze jestes, hmmm i usnal no i jak ma druga babe w ciazy w lozku ha ha ha

Dorcia - Ty wygladasz poprostu wspaniale!! taka 19tka he he he
piekny brzusio i cudny synus ps ja chyba mam jednak wiekszy brzusio he he he

udusic sie mozna jaki gorac!!!!! a moja babajaga przepadla od czwartku jej nie widzialam
juz mnie meczy to tyranie po 8 godzin bez przzerwy ale ak mi sie dzis nawinie
pod reke to jej cos powiem!!!! no!!!! he he he
buziaki
 
hej dziewczyny ja co prawda jeszcze w polsce ale do czasu po nowym roku mam wyjechac do londynu
moj mezulek leci 5wrzesnia
jak sobie radzicie znacie jezyk bo ja sietrosdzke boje jezyka nie znam
 
witaj Kasiula - my tu raczej juz estesmy zadomowione - ale zawsze byl ten pierwszy dzien...;)
skoro przyjezdzasz tu na poczatku przyszlego roku to asz jeszcze pol roku aby sie przygotowac
mozesz sie zaczc juz uczyc angielskiego bo to jest nieste ale potrzebne;)
aby sie moc bezstresowo porozumiec, w szkole, aptece itp
napisz wiecej o sobie i o malenstwie;)
 
reklama
wlaśnie w tym roku zdałam maturke moj maz zarabia niewile nie dajemy sobie rady jeszcze z maluszkiem wydatki sa ogromne potzreb wiele a kasy neistety brak
na poczatku bylam sceptycznie nastawiona do wyjazdu ale teraz wiem ze tam bedzie lepiej

maz zakalda ze nie wyjedziemy na stale
ale kto wie jak to sie ulozy

 
Do góry