reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Kallusia - super ze juz sie lepiej czujesz - ja tez pozeram Oliwki ale po 2 miseczkach
odstawiam na tydzien he he he nastepnym razem jedzmy razem nad morze wow
cudnie sie popluskac w wodzie;))))))
 
hej laski

kalusia - ciesze sie ze wszystko ok, a zdjecia sa bombowe jak ja bym chciala nad morze jechac juz zastanawialismy sie z mezem ze chociaz moze na weekend byloby super piekne zdjecia a brzusio slodziutki Julcia sliczne imie, moze sie zaprzyjaznia z moja Marusia ha ha ha


dorcia- dzieki za przypomnienie ,przepraszam cie ale taka jestem czasem zapominam jak sama mam na imie ha ha , czekam na foteczki ;D ;D ;D

Anya- gratuluje malego sprintera ha ha

izusia - ale ci fajnie bedzie nad woda troszke ci zazdroszcze bo w Londynie to tylko basen a to nie to samo co jeziorko ach

maxin- piekne fotki swietna z was rodzinka i wszystkiego najlepszego dla Natalki ach te nasze szkrabki ;D ;D ;D

pozdrawiam was wszystkie i sciskam mocno

a ja bylam dzis u poloznej i sluchalam pierwszy raz serduszka Martusi ach jak to cudnie slychac i glosno i szybko  ;D ;D ;D, to blo niesamowite , polozna powiedziala e wszystko pieknie pomierzyla mnie po przyciskala brzusio i powiedziala ze wszystko ok ;D ;D ;D, spytalam sie o moja wage ale powiedziala ze nie mam sie co martwic ze rozne kobiety roznie reaguja na ciaze a zreszta przybyl mi kilogram przez ten tydzie  ;D ;D ;D,

jeszcze raz pozdrawiam pa pa






 
kallusia-wygladasz bosko ten brzuszek w wodzie super no i piekny z ciebie cien pada,mi pozostaje sie tylko pluskac w basenie na ogrodku,niestety moje nozki(jesli mozna je tak jeszcze nazwac)nienadaja sie na plaze
pozdrawiam
 
Dzieki za komplementy ;D
a co do morza to bylo suppeerr zero ludzi (no moze nie zero ale ze 3 osoby ;) to jest jakies 10 km. od birghton wiec nie tak daleko ;) ) woda ciepluchna mmmmm az sie niemoge doczekac znowu niedzieli ;)
Evoska od sierpnia mozemy tam zakoczowac ;) a na pewno jezdzic tam nawet codziennie ;)a co sie bedziemy :D
Maja jasne ze sie z Martusia zaprzyjaznia , no i z Rocco. Bedziemy wszystkie lazic po parkach i nie tylko ;)
a latem dzieciory do auta i hyc nad moze ;) ( tylko wana musimy sie dorobic ;D bo jak sie zaczniemy pakowac to osobowka nie wystarczy :D )
 
Kallusia - rowna z Ciebie babka;))) tym czasem pomarzyc mozna
a niebawem slkepy nasze!!!!!!!

buzka
 
Kallusia- wspanialy brzucholek. Cudownie jest sobie wypoczac na plazy w taka pogode, aczkolwiek dla ciezarowek upaly moga byc nieznosne.
My zmykamy kibicowac tatusiowi w pilke, wiec szybciutko zalaczam zdjecia mojego rozrabiaki :-)

Takie strzelam miny
mina.jpg

Usmiech numer dwa :-)
usmiechnumer.jpg

Uwielbiam plazowe spacerki
plaza.jpg

Rodzice robia sobie ze mnie jaja :-)
bunny.jpg

Moj pierwszy pojazd
pojazd.jpg

Mama mnie czasem zadziwia... i robie wielkie oczy
duzeoczy.jpg
 
anya-jaki ten ten twoj synek duzy noi te minki poprostu rozbrajaja

a ty kochana dbaj o siebie bo strasznie malutko wazysz

pozdrawiam
 
Maxin!!Ty coraz piekniejsza!!A o NAtlii nie wspomne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sliczniutka jest!!!!!!!!!a ze spacerkami t fakt, ze sama radosc!!!HAfsa np patrzy na drzwa z takim przejeciem, z otwartymi ustami i takimi szeeeerooookimi iczyma!super!A te przeswity to rzeczywiscie bedzie zabek, skoro mowicie ze wlasnie tak to wyglada:) kupilismy gryczaczek , ale ona nie chce go chwyta, ne wiem dlaczego???wprawdzie potzryma troche ale zaraz puszcza , a Twoja?
Maxi a bylas moze w tesco na seven sisters rd?ciekawe sa tam rzeczy dla bobow naszych?bo nie wiem czy warto sie wybrac?
Moja mama juz w czw przyjezdza, al w pt jedziemy na szczepienie:( jej mam nadzieje, ze nie bedzie tak plakala jak ostatnim razem!no i ciekawe ile bedzie wazyla w 12 tygodniu???? w 8 tyg 5,7kg

Kallusia zdjecia super, szczegonie te w wodzie, a Ty wygladsza p prostu bomba!

Anya!!!!no niezle, a moze on zabkuje?dlatego w nocy wstaje?a tak poza tym, no tak, nie dziwie sie ze sie rozbrykal , juz jego czas:) a na zdjeciu w wozku jest baaardzo do Cebie podobny, choc nie wiem jak Twoj partner wyglada:) ale na tym wlasnie wykapany synek:)
moja mama mowi, ze jak syn o matki podobny to bedzie szczesliwy w zyciu(zabobon taki:))

pozdrowionka!!!!!!

 
reklama
Do góry