reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Czesc dziewczyny

Ja jak zwykle nie mialam czasu nic popisac ale was podczytywalam.Bylismy znow ogladac mieszkanie i kolejne beznadziejne-mam jakiegos pecha chyba,a strasznie chcialam miec juz mieszkanie na swieta bo tutaj gdzie mieszkam nie mam nawet miejsca na choinke a to pierwsze swieta Olivki i chcialam zeby choinka byla:-(

Izka ja tak samo jakl Ty uwielbiam piec,ale nie za bardzo mam dla kogo bo moj D nigdy za duzo nie zje-moze ze 3-4 kawalki bo on za slodkim az tak nie przepada,ja na diecie,a Olivka za mala.

Igasia sasiadke masz nie zla-wiem jak Ci sie musi nad nia mieszkac bo w Polsce moja sasiadka obok ma pod soba taka stara babke i zawsze jak sie u niej tupnelo noga czy cos to ona przylatywala z pretensjami ze jej zaraz zyrandol na glowe spadnie:-D

Pinka jaki sklep macie?Ladne ubranka,ja na allegro kupowalam zestawy poscieli bo o wiele taniej niz tutaj a bardzo dobrej jakosci:-)

Minisia fajnie macie,tyle sniegu;-)Ja nie lubie zimna ale zima bez sniegu,a szczegolnie swieta to sa jakies dziwne
 
reklama
hejka babki!!!
U mnie od rana niedobrze:baffled:,nie wymiotuje,ale czuje sie beznadziejnie:wściekła/y:
Juz dzisiaj chyba powyjmujemy swiateczne cacka:-D
Fajnie macie dziewczyny,ze umiecie piec...
ja ostatnio kupilam ciasto w proszku -krowke,ale i tak wyglada to na za bardzo skomplikowane dla mnie,wiec stoi w szafce:confused:
Minisia,fakt Maine Coon`y so super,ale wielkie.
ja mam mix perskiego z Ragdoll`em,Ragdoll`e sa superowe.
Mieszanki sa o wiele tansze i sa kochane:tak:
ja znlazlam swojego na Preloved | UK free ads - buy and sell with local classifieds ,ale szukalam tez na www.oodle.co.uk ,wpisalam kitten i boom,wyskoczylo mi duzo kociakow:rofl2:
Moj jest sliczny,czarny z bialym krawatem i taki z dluga sierscia,naprawde slodki,ale lobuz:happy:
kamilalopezkurde belek,szkoda,ze nie trafiliscie na dobre mieszkanko,
wiem co to za bol,ja w przeciagu 4 lat zmienialam chaty jakies 6 lub wiecej razy,juz stracilam rachube:szok:
ale pamietaj nie bierz nic,dla swietego spokoju,lepiej odczekaj,az bedziesz pewna,zeby znowu sie nie przeprowadzac za pol roku:-)
y w koncu dostalismy mieszkanie counsilowskie,ale przeszlismy dlugo droge,teraz czyhamy na jakis domek w Bournemouth,ale poki co,nikt nie chce sie z nami zamienic na mieszkanie:nerd:
Polgielkauuuuu,to juz pannica:tak:, Ty masz 6-ro dzieciaczkow,dobrze mysle???
jesli tak,to musicie miec naprawde wesolo!!!:-D:-D:-D
Gosia,kurcze nie wiem,moja Emi tak miala od wirusow,albo,ze za pozno zjadla.
Wiem tez ,ze jak ja bylam mala,to bardzo czesto wymiotowalam,jak kot normalnie(moj kot jeszcze nie wymiotowal,ale co tam...):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Igasia no wlasnie czekam na mieszkanie,ktore chociarz w 90% bedzie mi sie podobac,ale jak narazie same beznadziejne-trudno,poczekam az sie takie znajdzie:-)
Piszesz,ze nikt z wami nie chce sie zamienic na domek-myslisz ze kiedys sie ktos taki znajdzie?Nie ma innego sposobu zeby dostac domek?

Dziewczyny wysylala moze ktoras z was do Polski paczke ale taka miedzy 1-2 kg ?? Nigdy nie wysylalam i nie wiem czy przez poczte czy jakos inaczej lepiej wyslac??
 
Ostatnia edycja:
Igasia dzieki za linki bede patrzec codziennie a powiedz ile dalas za swojego?jak mozna wiedziec ;)
mala-gorzatka kurcze zdrowka dla malej , moze te wirus faktycznie, a jak nie minie idz do lekarza

a my choinke ubieramy sroda/czwartek i pieke pierniczki zarazem :)
 
Izka- byc moze ze to wirus... wczoraj w nocy nie wymiotowala, ale zobaczymy co dzisiaj, bo moje dziecko dzis sporo zjadlo...bidulka odbijala sobie cale 3 dni postu...


A ja nie radze sobie z moim apetytem. Nie moge go niczym oszukac. Musze zjesc konkretna rzecz max co 3 h (taka przerwa juz opiera sie o glodzenie)...zadne lekkie rzeczy nie wchodza w gre, ja jestem przerazona !!! Ja to tylko mam nadzieje ze mi przejdzie bo oszaleje.
Dzis wstalam i mi bylo strasznie nie dobrze... myslalam ze oszaleje... ale to bylo z glodu...mdlosci z glodu...
 
...mielismy jeden dzis przerwy w nocnych rozrywkach i corka stwierdzila DOSC....i dziesiaj w nocy zaczela sie wodnista kupa.... ja sie wykoncze....tylko boje sie zebym sie nie zarazila...:-(
 
hej dziewczyny, witam:)jestem tutaj po raz pierwszy.Chcialabym zapytac o mierzenie brzuszka przez polozna.Mam juz dwoje dzieci, ktore urodzilam w Polsce i nie spotkalam sie z taka praktyka. Dostalam tutaj po 20 tyg takie siatki centylowe, na tej kartce napisane sa takie szczegoly jak moja waga i wzrost, wzrost meza i waga urodzeniowa moich dzieci oraz szacowana waga dzieciatka , ktore ma sie urodzic, nio i polozna sobie mierzy, krzyzykami zaznacza na tej siatce cm mojego brzusia itp. Wychodzi z tego, ze w 40 tyg moja coreczka moze wazyc 4,5 kg, brzuszek malutki, ale dzieciaczek spory.Czy u Was to sie sprawdzilo, ich mierzenia a potem waga dziecka po urodzeniu??Bardzo dziekuje za odpowiedx i pozdrawiam :)
 
...mielismy jeden dzis przerwy w nocnych rozrywkach i corka stwierdzila DOSC....i dziesiaj w nocy zaczela sie wodnista kupa.... ja sie wykoncze....tylko boje sie zebym sie nie zarazila...:-(

Gosia nie dobrze by bylo gdybys sie zarazila,biedna ta Twoja Nastka-bylas moze z nia u lekarza?
Co do Twojego apetytu to probowalas jesc moze konkretne rzeczy,ale w nie duzych ilosciach?

Moninia24 witaj.Ja co prawda mam tylko jedno dziecko ale nie mialam takich wyliczen i nikt nigdy nie sprawdzil ile moje dziecko moze miec przy porodzie.Nie wydaje mi sie ze mierzac wielkosc brzucha,mozna stwierdzic wielkosc dziecka bo przecierz to zalezy tez ile ma sie wod plodowych,ale co do wielkosci brzucha to zdarza sie czesto ze brzuch malutki a dziecko ponad 4kg wazy:-)
 
reklama
Kwiateczek- tak mamy ten sklep a czemu mieli byśmy nie mieć??????????

Tak tylko pytam,dawno nic nie pisalas o nim:sorry:jak wam idzie??

No wlasnie kochane ... wlasnie dlatego martwie sie bo ona nie ma zadnych innych objawow....nie ma kataru,kaszlu, nie ma goraczki...no nic :crazy: Dlatego dla mnie to taki dziwny przypadek wrecz oslupiajacy ! Na necie juz poszperalam ale nic nie znalazlam co to mogloby byc....
caly dzien mowi za ja brzuszek nie boli, jest dzieczynka zywiolem, a kladzie sie i mowi ze ja brzuszek boli...i juz mam stracha ze znow bedzie 1,5 h nocnego sprzatania...;-)

Moja zanajoma miala takich zatruc 4 w ciagu 3 miesiecy,jej synek 2 letni na szczescie tylko raz.w nocy najgorsze mdlosci,wymioty i potem rozwolnienie.lekarza jej powiedzial ze to jakis wirus jest w powietrzu,duzo ludzi,dzieci mialo.terazbylo i jest zimno wiec moze pozabija to wszytsko w powietrzu.Powiedzial jej tylko zeby dobe dziecku jesc nie dawac bo karmi sie tez bakterie czy wirusy...i zeby tylko pic.

hej dziewczyny, witam:)jestem tutaj po raz pierwszy.Chcialabym zapytac o mierzenie brzuszka przez polozna.Mam juz dwoje dzieci, ktore urodzilam w Polsce i nie spotkalam sie z taka praktyka. Dostalam tutaj po 20 tyg takie siatki centylowe, na tej kartce napisane sa takie szczegoly jak moja waga i wzrost, wzrost meza i waga urodzeniowa moich dzieci oraz szacowana waga dzieciatka , ktore ma sie urodzic, nio i polozna sobie mierzy, krzyzykami zaznacza na tej siatce cm mojego brzusia itp. Wychodzi z tego, ze w 40 tyg moja coreczka moze wazyc 4,5 kg, brzuszek malutki, ale dzieciaczek spory.Czy u Was to sie sprawdzilo, ich mierzenia a potem waga dziecka po urodzeniu??Bardzo dziekuje za odpowiedx i pozdrawiam :)

Ja tez mialam mierzony brzuch centymetrem,mniej wiecej wychodzi tyle cm co sie ma tyg ciazy.niby czy rosnie dziecko sie sprawdza ale nie wydaje mi sie ze bez usg potrafi sie tak wyliczyc.mnie tylko mierzono,nikt nie porownywal.tak jak juz Iza napisala.

Pytalyscie o choinke,my mamy juz od niedzieli.Konrad zobaczyl i nie dalo rady ,musielismy ja ubrac,cieszy sie bradzo.pomagal nam ubierac:tak:niestety caly czas chce zeby lampki swiecily:baffled:

U nas ok,G dalej w domu,w poniedzialek idzie do pracy,poza tym zimno.tez ogladalismy 4 mieszkania tez do niczego.
 
Do góry