reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Hejka!

mala-gorzalka...hehehehehe

U nas choinka ubierana bedzie pewnie dzien przed wigilia, moze jak synek starszy to bedzie szybciej....a ja antytalencie kulinarne, i nic nie pieke, izka mozesz do mnie tez cos podeslac ;-).
 
Gosialku,no mam nadzieje,ze sie nie obrazilas kochana,za te gorzalke...
ciagle zmeczona jestem i mam duzo glupotek w glowie:-D acha!!mam jeszcze pytanie -kiedy mieliscie slub, my 6 sierpnia tego roku.
Polgielka a ile Zosia konczy lat?

Ale dzisiaj piekniutkie slonko wyszlo,niebo blekitne....
a ja mam ochote na duuuzo muzyki...i glosno!!!
Mam pod nami na maxa glupia ,czarna saiadke-nie,nie nie jestem rasistka,
ale ona chyba jest!!
jest najprawdopodobniej chora psychicznie,jest mloda,samotna i wychowuje mala 5- letnia corke.
Gdy uslyszy jakikolwiek objaw zycia u nas,to wali z impetem w sciany,do tego non stop zglasza nas na counsil,za halasowanie i za antysocjalne zachowanie:no:
dodam tylko,ze podobno jej bracia ,oboje siedza w wiezieniach za morderstwa(jeden z nich zabil swojego noworodka):szok::szok:
Po prostu strach sie bac!!!
a wracajac do Swiat i choinki,to obawiam sie,ze bombki beda latac po calym domu,
atakowane przez kociaka:baffled: hm...nie pisalam juz tego??
Pozdrowka dziewczeta!!!
 
Igasia a skad masz kotka bo mi wlasnie sprzatneli sprzed noska slicznego i teraz szukam
a nawet chodzi mi po glowie ten Main Coon ale drogie ehh

no ja chyba po niedzieli pod koniec tygodnia ubiore bo juz doczekac sie nie moge a po swietach znow szybko rozbieram bo chce wiosne ;)
 
Ignasia - no co ty, obrazilam...eeeeeeeeeeeee my slubowalismy 4 wrzesnia :-)

Laski, nie wiem co sie dzieje z Nastka, moze ktos cos slyszal o takim NADWYCZAJNYM przypadku.
Moje dziecko wymiotuje w nocy, tylko raz , po jakis 2 godzinach snu... Z czwartku na piatek myslalam ze stanelo jej jabluszko na brzuszku co jadla wieczorem, bo sama mowila jak wymiotowala, ze jakbluszko jest stanelo...ale to samo powtorzylo sie z pitaku na sobote gdzie juz prawie nic nie jadla, i z soboty na niedziele gdzie mozna powiedziec ze nic nie jadla bo nic nie chciala. DZis zjadla troszke rosolku, mielismy gosci i tak chciala cos zjesc ze dalam jej kawalek gotowanego kurczaczka. Calymi dniami jest zywiolowa,skacze, wariuje, nie miotuje wogole, tylko nie jadla.... robi normalna kupe... a jak przychodzi noc sa wymioty..dziwne, co ???????
 
Laski, nie wiem co sie dzieje z Nastka, moze ktos cos slyszal o takim NADWYCZAJNYM przypadku.
Moje dziecko wymiotuje w nocy, tylko raz , po jakis 2 godzinach snu... Z czwartku na piatek myslalam ze stanelo jej jabluszko na brzuszku co jadla wieczorem, bo sama mowila jak wymiotowala, ze jakbluszko jest stanelo...ale to samo powtorzylo sie z pitaku na sobote gdzie juz prawie nic nie jadla, i z soboty na niedziele gdzie mozna powiedziec ze nic nie jadla bo nic nie chciala. DZis zjadla troszke rosolku, mielismy gosci i tak chciala cos zjesc ze dalam jej kawalek gotowanego kurczaczka. Calymi dniami jest zywiolowa,skacze, wariuje, nie miotuje wogole, tylko nie jadla.... robi normalna kupe... a jak przychodzi noc sa wymioty..dziwne, co ???????

A czy mała nie ma przypadkiem katarku lub zapchanego noska? Wydaje mi się, że jej gilki spływaja do gardełka i ją podduszają i dlatego może wymiotować. Nasz Filip na szczęście nie wymiotuje, ale z tego właśnie powodu strasznie kaszle po około 2 godzinach snu i budzi się przerażony i płacze.
 
mala-gorzatka28 moj synek tez tak mial tydzien temu ale on mial kaszel i wlasnie ok 2 godzin od polozenia sie strasznie zaczynal kaszlec i wtedy bralo go na wymioty.Ale Twoja coreczka poza wymiotami nie ma dolegliwosci innych?Moze rzeczywiscie tez byc od kataru.
 
No wlasnie kochane ... wlasnie dlatego martwie sie bo ona nie ma zadnych innych objawow....nie ma kataru,kaszlu, nie ma goraczki...no nic :crazy: Dlatego dla mnie to taki dziwny przypadek wrecz oslupiajacy ! Na necie juz poszperalam ale nic nie znalazlam co to mogloby byc....
caly dzien mowi za ja brzuszek nie boli, jest dzieczynka zywiolem, a kladzie sie i mowi ze ja brzuszek boli...i juz mam stracha ze znow bedzie 1,5 h nocnego sprzatania...;-)
 
reklama
Do góry