reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Pinka piekny brzunio!

a wy o tym jedzeniu dobrze ze woda stoi kolo mnie jak pisze heronek:-D

to dla tych bez sniegu przesylam troche:
zima york 062.jpgzima york 059.jpgzima york 064.jpgzima york 057.jpgzima york 058.jpgzima york 063.jpgzima york 061.jpgzima york 060.jpg
 
Heja girls!!!
Pinka...ja tez juz chce taaaki brzusi,przechodzis zteraz najpiekniejszy czas ciazy!!
Gosia, wiesz,moja mama tez sobie noge zlamala,bidulka,i musi miec testy na osteoporoze. ten czas,tak leci...widze to po mojej corce i po rodzicach:-(
mnisia piekna macie zima...taka Polska:-D, nasza zima to taka atrapa:baffled:


Zawsze gdy spokjrze na nick Malej Gorzatki,to widze -Mala Gorzalka:tak:;-):tak:;-)
Tydzien mi szybko umyka ,najlepiej,zeby tydzien mial 8 dni!!!
Pozdrawiam Was babeczki!!!
 
no mamy zime ale dobrze ja lubie sniezek mimo ze zimno brrr
mam nadzieje ze swieta beda biale

kiedy choinke ubieracie??? pierniczki juz upieczone????

Igasia no wiesz haha
 
Choinke ubierzemy jakos niedlugo przed swietami...
tzn od 17 grudnia zaczynamy nasze wolne-bo pracujemy oboje w szkole,
wiec jakos ok 17-tego,ale cacka siwtaczne chyba wyjme wczesniej.
Nie wiem jak wytrzyma to wszystko,bo mamy malego kociaka,ktory psoci bardziej niz dziecko!!:no:...musze wszystko chowac przed nim!:tak:
A co do pierniczkow,na pewno cos upieke,ale mam kiepskie zdolnosci...
zwalam wszystko na beznadziejny piekarnik i angielska make:-D:-D:-D
Znacie jakis latwy przepis na pierniczki?
 
U nas śniegu jak u minisi. Wczoraj i dziś nie byliśmy na spacerku, ale nie ze względu na pogodę, ale ze względu na to, że się Filipkowi rodzice "ciut" pochorowali. Na szczęście choróbsko trzyma się zdala od Filipka.
 
reklama
Igasia- dobry ten tekst z ta gorzałką ahhahah :-D:-D myslałam ze padne!!!!!!!
Minisia- ja pierników nie robie w tym roku nic nie pieke wszystko zamówie z cukierni bo nie dam rady:no::no: musze męzusiowi w sklepie pomóc.........

ja choinke chyba za tydzien ubiorę
 
Do góry