reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
uuuffff,

jestem...

Nie mam czasu...jakie napiecie...wsio pedem, tu i tam... jestem zmeczona juz tym dopinaniem slubu i weselaale z drugiej strony sie nakrecam na imprezke

Jutro mamy WOLNE bo Nastka ma urodzinki..nic wielkiego , ale mamy zorganizowany dzien pod nia.

Wczoraj obchodzilismy swoja 13 rocznice ... i moj przyszly maz zabral mnie do super restauacji na kolacje, byl klimacik... swiece, roze, wino... potem byl pieknyyyy pokoj uslany rozami, pieknym widokiem z kazdej strony, jacuzzi z ktorego nie mielismy ochoty wychodzic................................. rano sniadanko...i worki pod oczami hehehehehe

Dzis bylismy u ksiedza, dopiac wsio, kasy wogole nie chcial :szok::szok::szok:, bo powiedzial ze nie wazna jest kasa, wazne ze zdecydowalismy sie na taki krok jakim jest slub i to jest wazne, ale go jakos przekabacilismy...


A SLUB JUZ W TA SOBOTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem czy dam rade, choc wiem ze kazda jakos to przezyla wiec czemu nie ja hehehehe
Jestem zmeczona, i mega zestresowana... musze sie jakos wyciszyc ale nie wiem jak :-(... bo inaczej zwariuje.
 
hejka,moje dziciaczki od wczoraj juz maja szkole,rano oczywiscie problem zeby ich zlozka wygonic,potem jakies fochy..ach znowu sie zaczyna,a tak bylo fajnie w wakacje.
mala-gorzatka ,to ty masz teraz slub,a ja myslalam,ze to kwiateczek,pomylilam was..ups.trzymam kciuki,bedzie dobrze,ja tez swoj slub przezywalam,co prawda mielismy tylko cywilny,ale zawsze.bedzie dobrze.a bierzecie slub w Polsce czy na wyspach?powodzenia i duzo radosci zycze,to wasz dzien :))
 
Gosia wszystkiego najlepszego dla Nastusi:-)buziole:-)
Co do ksiedza trzeba bylo nie namawiac,oni maja wystarczajaco kasiorki:sorry:my tak samo mielismy jak chrzcilismy Kondzia,Ksiadz nie chcial wiec zostawilismy troche na kwiaty do kosciola;-);-)tak tez trzeba bylo zrobic.na kwaity by przyjal:-)
ale macie fajnie ,juz 3 dni zostalo:-)nie forsuj sie bo nie bedziesz miala sily tancowac:-D:-D
 
Gosia wszystkiego naj naj dla Nastki. My niesety dzis mamy zwykły dzień,musielismy przelzoyc swietowanie na poniedzialek bo dzis cos nam wypadlo i nie byloby jak swietowac.Ale ten czas leci juz 3 lata minelo.Jutro pierwszy dzien przedszkola po wakcjach , na szczescie nie ja go zaprowadzam bo pewnie bedzie placz po takim wolnym.
 
hejo

Izka- najlepsze zyczonka dla Natana
Gosia- sto lat dla Nastki;-) a ze slubem dasz rade to sama przyjemnosc


kurcze ja mam jutro wizyte poloznej mialam miec tydzien temu ale odwołała bo cos jej wypadło strasznie sie denerwuje mam jakies obseje normalnie ze dziecku serce nie bieje itp........ nienormalna jestem wiem ale uspokoje sie dopiero po pierwszym usg

zaraz uciekam zmoja rozrabiaką na spacer bo od poniedzialku piekne slonce mamy wiec trzeba to wykorzystac............

pozdrawiam was laseczki
 
Dzięki dziewczyny za życzonka.
Pinka nie stresuj się bedzie dobrze wszystko.Ale ja też tak mialam w ciazy.
Gosia zrelaksuj sie w wannie,idz na spacer...,zobaczysz stres szybko minie.Mi minal po kosciele jak zjadlam obiad.
Ale jestem padnieta dzis.A jutro juz od rana szkola.Kiedy ja sie wyspie?A ja jutro kolejne usg i wizyta w poradni ginekol.
 
Witanko!

Malgorzatka STO LAT DLA TWOJEJ PANNICY :-)
wow przepiekny wieczor sobie urzadziliscie ja o czyms taki az marze!:-) nie denerwuj sie choc ja ciebie rozumiem ,bo ja myslac o naszym slubie juz mam stresa hehe :-p ciagle mysle jak to bedzie ...
ciagle tez cos zalatwiam i to na odleglosc juz mnie to denerwuje!
najlepsze jest to ,ze my jeszcze obraczek nie mamy to sobie wyobraz jak ja sie denerwuje :laugh2: w UK nic nam sie nie podoba zwykle obraczki kosztuja 100f szok...a teraz podobno w PL sa przeceny wiec mysle ,ze wkoncu cos wybierzemy...
Pewnie masz stesika ,ale nie mozesz sie juz doczekac!
ah JA TEZ!:-)
Bede myslala o was w sobote :)

Pinka nie stresuj sie kochana no kazda z nas ma takie mysli bedzie dobrze...
a chcesz wiedziec co teraz bedziecie miec czy wolisz niespodzianke?

WKONCU dzis dowiedzialam sie jaki mundurek ma miec Brianek zaczyna w poniedzialek eh pewnie sie poplacze to takie wielkie wydarzenie!
no i ja bede musiala cos ze oba zrobic ...
bede szukac gdzies pracy ,a pozniej zobaczymy czy cos otworze czy co...
Mam tyle mysli na minute heheh...

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
reklama
a ja nie spie jak widac co mnie nie cieszy bo obudził mnie Bączek mojej córci hahahaahh,:-D:-):szok:i moj mężo rozwalil mnie tekstem po co ją jajecznicą na noc pasiesz hahahha musiałam wyjsc bo ze smiechu az sie pokladałam;-) :-D:tak::-):rofl2:no i jestem ....glodna jak wilk i zastanawiam sie co by tu wciągnąc??????

Izka- to koniecznie daj znac jak tam po twojej wizycie czy wszystko ok.............

maggusia- w polsce duzy wybórobraczek ale powiem ci jedno ze jak nie bedzie waszego rozmaru z danego modelu to oni zamawiaja i troszke trzeba na to poczekac wiec sie zorientuj zebyc śrubek czasami w kosciele z braku obraczek zakładac nie musiala:-D:szok:

aaa........... kupilam sobie wczoraj w fashion czadowe spodnie ciazowe alladyny koloru khaki;-)) ale sie cieszylam jak głupia bo dotychczas zadne mi sie nie podobały
 
Ostatnia edycja:
Do góry