reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

;0)

no koment hhahh

standardowo nie spie i chyba tak szybko nie zasne!!!!!!!!!!! wczoraj miala byc u mnie polozna ale zadzwonla ze jest po24 h pracy pada na pysk i bedzie za tydzien
szok a ja pół nocy nie spalam bo myslałam.......:baffled::crazy:



byla ktoras z was tu u dentysty w ciazy??? dostalyscie znieczulenie ja panikara jestem okropna :angry::angry: bo mi wlasnie juz 2 zeby poszly!!!!


Izka- dobrze ze cie juz nie boli;-) co planujesz na urodziny młodego?

kwiateczek-jak moga to niecch jeszcze raz dokladnie sprawdzą bo teraz sie zaczyna barowa pogoda........
 
reklama
;0)

no koment hhahh

standardowo nie spie i chyba tak szybko nie zasne!!!!!!!!!!! wczoraj miala byc u mnie polozna ale zadzwonla ze jest po24 h pracy pada na pysk i bedzie za tydzien
szok a ja pół nocy nie spalam bo myslałam.......:baffled::crazy:



byla ktoras z was tu u dentysty w ciazy??? dostalyscie znieczulenie ja panikara jestem okropna :angry::angry: bo mi wlasnie juz 2 zeby poszly!!!!


Izka- dobrze ze cie juz nie boli;-) co planujesz na urodziny młodego?

kwiateczek-jak moga to niecch jeszcze raz dokladnie sprawdzą bo teraz sie zaczyna barowa pogoda........

mi nie dala znieczulenia ,usunela co musiala bepekl mi zab,a reszte mam zrobic po porodzie
 
Pinka mi właśnie ostatnio zęby dały popalić, byłam u dentysty i znieczulił mnie bardzo dokładnie;) pół twarzy nie czułam ale nie narzekam zwłaszcza, że były to moje pierwsze 2godziny bez bólu od kilku dni.
Ja co prawda jestem już w 18tyg ale wcześniej czytałam na ten temat i większości były opinie, że do 12tyg nie znieczulają bo wtedy jeszcze organy dziecka się kształtują a potem to nawet przy zabiegach wskazane bo stres i ból mamy jednak nie najlepiej wpływa na maleństwo
 
PINKA - ty to naprawde ranny ptaszek...ufff...jak patzre na godzine twojego posta to mi slabo

Kwateczek - tez tak chcialam zeby goscie przyszli bez kwiatow, wolalam jakas ksiazke czy jak wy pluszaczka, ale wpadlam na to jak juz zaproszenia zostaly wyslane (w marcu) a wypadaloby wspomniec cos o tym w zaproszeniu czy na jakims osobnym bileciu dolaczonym do zaproszenia. A co ja zrobie z tymi kwiatami to jeszcze nie wiem, ale moja tak kocha kwiaty ze chyba obsypiemy sobie tym pokoj.
Powiem ci kwiateczek ze bryczka wcale nie jest tansza...oj nie...u nas za bryczke chca 2500zl za 5 h :-p

Maggusia- ja sie bardzo zaczynam marwic pogoda bo z tego co trabia po Tv to wrzesien ma byc deszczowy :( Moj zapomnial naszego slubnego parasola, wiec dzis kupilismy kolejny. Mamy cabrio dwuosobowe jak wiesz,ale nie myslalam wogole o zorganizowaniu transportu dla swiadkow, bo to sa poprostu goscie jak cala reszta. Zreszta Nasi swiadkowie w niczym nam nie pomagaja, robie wsio sama, jesetem wykonczona i mam juz dosyc... jeden ma dziecko, a drugi spodziewa sie dziecka i oboje nie maja czasu niby na nic, no szkoda gadac. z
 
Dziewczyny powiem, że pierwszy raz słyszę o martwieniu się o transport dla świadków.
Co do bryczki polecam...niezapomniane przeżycie, my do kościoła jechaliśmy ok 3-4km zajęło nam to 20min, a że droga przepiękna bo przez las to sama przyjemność i w sumie nas nie wyniosła tak drogo bo 800zł płaciliśmy. Bryczka miała daszek więc mimo, że było już chłodno jak wracaliśmy (msza dopiero o 19 się zaczęła a był początek maja) to my w środku tego nie odczuliśmy
 
Iza ja o pogode bardzo sie nie boje bo to na 2giego lipca jest termin slubu wiec bardzo zimno raczej nie powinno byc:sorry:co do gosci to nie myslalam i tak musze moich przywiez do G bo u niego bedzie wesele wiec autobus albo cos w tym stylu muis byc do tego kazdy bedzie mial auto wiec....bryczek tyle nie bedzie no i kasa za wszystkie....
Pinka jestes gdzies zarejestrowana u dentysty???bo masz za darmo!wiesz o tym?!!!!co do znieczulenia to raczej nikt ci w ciazy nie da,moze jakos zalecza a jak nie to zostawia:sorry:ja chodze do dentysty,czesto po porodzie,wszystkie zeby mi sie posypaly,3 martwe juz,czernieja i to na przodzie:no::angry:teraz bede cos robic zeby wybieli do slubu.
Gosia moze obdzwon troche ludzi i powiedz ze zapomnieliscie powiadomic nich o tym.moze przez nasza klase czesc???szkoda kasy na kwiaty:sorry:
 
witam,a co tu taka cisza? my mamy dzisiaj ostatni dzien wakacji,bo od jutra juz rozpoczyna sie szkola i znowu zacznie sie poranne wstawanie.najgorzej to z dziecmi,trzeba ich przestawic ,bo przez ostatnie 2 miesiace nic innego nie bylo im w glowach tylko zabawa,a teraz czasu na zabawe bedzie bardzo malo,bo zacznie sie szkola i nauka.
kwiateczek a ty swoj slub masz dopiero w przyszlym roku?cos mi sie ubzduralo,ze to teraz jakos...
 
hej, szukam taniego mieszkanka (do 400£ za miesiąc) albo pokoju do wynajęcia na 6msc albo więcej. Mogę też pracować jako niania. Jakby ktoś z Was wiedział albo miał do wynajecia to dajcie znać proszę :)
 
reklama
Witanko!

Ja mam codziennie jakies zlatwienia ze slubem to jeszcze 2 tygodnie i bedziemy w Polsce!
Zdecydowalismy sie na limuzyne jednak.
J Brianka szkola sie zaczyna i zakupilam eleganckie spodnie i koszule i buty ,sweterek dokupie pozniej i krawat jak dowiem sie jakie sa to kolory wkoncu :p

Malgorzatka kiedy wasz wielki dzien jest????????ile jeszcze dni?????

Kawiateczek Malgorzatka wlasnie u nas bryczka tez kosztuje 1500l:szok: na dodatek mamy dlaeko do restauracji wiec zrezygnowalam ...
Mysle ,ze limuzyna dobry wybor tak czy siak ,bo wiecej osob nam sie do limuzyny zmiesci moge wziasc swiadkow mame,babcie itd :-p

Pinka wspolczuje bolu zebow ja w cciazy nie leczylam wiec nie wiem jak to jest...

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Do góry