reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hej Dziewczyny ja doslownie na minutke , przepraszam ze wczoraj sie nie odezwalam ale napisalam posta dlugiego i komputer mi sie zawisil i jasny szlak mnie trafil i nie mialam juz humoru ani sily znow pisac ....jestem przeziebiona strasznie slabo sie czuje :( boli gardlo z nosa leci glowa peka poprostu masakra . boje sie tylko zeby Blani nie zrazic ....:-( bo bedzie nie ciekawie. ale jestesmy w 1 jednym pomieszczeniu i obawiam sie ze nie unikne jej chorby...:-( karmie ja piersia jeszcze ? moze sie zarzaic?:zawstydzona/y::sorry: czy nie ? mam nadzieje ze nie ...ok teraz uciekam do tesco bo jestem glodna a wszystko sie pokonczylo w domu...bede wieczorkiem . papa
 
reklama
hi_hello_09082307091047.gif

Witam mamuski jak zwykle bardzo gorąco.

Cichutko tutaj bo stare wyjadacze na wakacjach a świeże mamuśki zajęte na maxxa pociechami, ale nie martwcie się, pierwsze trzy miesiące sa najcięższe (przynajmniej dla mnie były) a potem to juz tylko z gorki, dacie rade.
Dałyście rade i miałyście siłe urodzić to i dacie wychować:-D:-D.
OLCIA gratuluje nowego członka rodziny . Co tam wogole u ciebie.

OLIS jak tam P. niech ie chlopina trzyma strasznie przykra sprawa. Nakrecam mojego na szkole. Jak masz to przeslij mi jakies namiary bede wdzieczna .

JUSTYS no widzisz klikam, klikam i nic .

 
Buziaczku zdrówka dla Ciebie. Karm Blanię piersią bez obaw podajesz jej w mleku przeciwciala i się uodparnia staraj się tylko nie calować tak, żeby nie zarazić "kropelkowo".

JUSTYNA170979
też się będziesz uczyć języka w collegu? Dobrze, że chociaż Ty piszesz regularnie i trzymasz rękę na pulsie, ja ostatnio nie mogę się wyrobić żeby posiedzieć w necie.:no:

Mamuśka79 slodki synek:tak: moja Ala ma do paszportu jeszcze z profilu i u fotografa i ma minę jakby za chwilę miala się rozplakać;-)

Ja chcę lato:wściekła/y: i niech ktoś zabierze tę panią co Colgate reklamuje normalnie dziala mi na nerwy i już mi kilka razy Alę obudzila jak wieczorkiem do Was zaglądalam:wściekła/y:
 
ISKIERKO bardzo bym chciała podszkolic jezyk bo z tego jaki mam nie jestem zadowolona, dogadac sie dogadam ale gramatycznie pozostawiam sobie duzo do zyczenia. Z tym czasem to przechlapane, tez niby cały dzień w domu siedze a na nic czasu nie ma, nie wiem jak to sie dzieje .

Buziaczek tak jak napisała Iskierka nie zarazisz Blani karmiac ja piersia.

Mamuska 79 przyznaje racje, fotka jak i pociecha jest znakomita.

Czarnulka a tobie jak poszlo w tym KONSULACIE.
 
Czolem dziloszki ja na chwile aby sie pochwalic ze zdalam teorytyczny test prawa jazdy:tak::tak::-D:-D:-D:-D no to teraz zacznie sie prawdziwa jazda, pozniej wpadne to wiecej poklikam...caluski dla wszystkich
 
Witam Mamusie!

No to troszke naskrobalyscie fajnie:-)jest co czytac lubie jak taki ruch na forum!hehe.
Zadalam pytanie ale chyba nikt nic na ten tamet nie wie:blink:szkoda.
Ja ostatnio zapracowana duzo spraw na glowie ale staram sie do was zagladac:tak: przepraszam jesli kazdej z osoabna nie odpisuje czasem ale z braku czasu choc bardzo bym chciala to nie daje rady ledwo co zdarze napisac co u mnie:happy2:

Buziaczku zycze szybkiego powrotu do zdroweczka!

Anulka gratulacje zdanego egzaminu
08.gif
trzymam kciuki za nastepny i bedziesz mogla mnie odwiedzic:-p

Justyna170979 ma racje dacie kobietki rade:tak:ze wszystkim!

Hasharani witaj!:-)odpisalam ci na gg fajnie ze tutaj zagladnelas bo dawno sie nie pokazywalas:blink:
co do paszportu to racja trzeba dlugo czekac a co masz synka chorego:confused::szok:

Iskierko no nareszcie sie pojawilas bo z kim ja bede gadac o cwiczeniach co:confused:hehe fajnie ze zagladasz do nas ;-)jak tam corcia co u ciebie?

Pozdrawiam i sle ciumaski!




 
Czesc Wam dawno sie nie odzywalam ,chyba jakies 2 tygodnie ,mialam komputer zepsuty przez tydzien a potem nie mialam czasu zeby napisac ,ominelo mnie kilkanascie stron ,ale czytalam wasze wypowiedzi .U mnie jakos leci w miare dobrze ale czuje sie jakos dziwnie nie wiem juz sama czy jestem czy nie ,musze poczekac pare dni ??? Jutro napisze do was bo jakos jestem zmeczona .,
Buziaczku czytalam ze jestes przeziebiona ,Zycze ci zebys szybko wyzdrowiala i czula sie lepiej ,wiem ze teraz nie masz sil do mnie pisac ,rozumiem i Trzymaj sie .Pozdrawiam cie.
Zycze wam milych i kolorowych snow Dobranoc pa.
 
HEJ dziewczyny macie tak czasem ze wstajecie i myslicie "kurcze ale to wszystko jest monotonne?..."
Ja tak wstalam kurcze kocham to zycie i jest super i na ogol bardzo sie wszystkim ciesze ale mam momenty ze mysle :nudno,ciagle to samo itd.......
to sie chyba nazywa wstac lewa noga?:baffled:
oli-mam nadzieje ze wszystko sie u was ulozy
anulka99-Gratulacje!!!
Justynko-u mnie wporzadku do przodu skad ty te swietne obrazki bierzesz?
iskierko55-zgadzam sie w zupelnosci i co do pogody i co do pani od C....:angry::wściekła/y::angry:
buziaczku-wracaj do zdrowka
Mamuska79-super ze teraz cie pelno na forum !widze ze pierwsze zamieszanie z malym okielznane!
Pozdrawiam wszystkie i przepraszam ze zawsze odpisuje nie do wszystkich ale nie daje rady na raz....
 
reklama
Witam z poranną kawką drugą zresztą i dalej nie mogę się obudzić:tak:

Olcia23 no czasami tak jest, że się łapiemy na tym, że każdy dzień jest taki sam, że codziennie te same czynności, to nic złego, ważne, żeby być szczęśliwym, a jak się tak zastanowimy przez chwilę to te dni tak naprawdę są rożne i ciągle coś nas zaskakuje, a najważniejsze, żeby być zdrowym i mieć kochane osoby przy sobie. Podrosną nam dzieciaczki to znowu będzie można troszkę poszaleć:tak:(i kto to mówi? 34-letnia mamuśka;-), ale ja i tak zamierzam szaleć po 40-stce;-):-D)

Maggusia dziękuję, że pytasz u nas ok. a ćwiczonka regularnie uskuteczniam z naocznymi wynikami w poszczególnych partiach ciala, mój M. już się pomalu "zarazil" i zaczyna ćwiczyć brzuszki;-), a mi powiedzial, żebym przystopowala, bo znowu będę miala pupkę jak orzeszek - malutką i twardą;-):-D
A jak Twoje ćwiczonka dajesz radę?

Anulka99
gratuluję zdanej teorii i trzymam kciuki dalej, żeby poszlo gladko z jazdą:tak:

JUSTYNA170979 masz rację nauki języka nigdy zawiele, przede mną jeszcze dluuuuga droga, bo ja "rozumieć, ale mówić kali jeść, kali kupić:zawstydzona/y::-D"

Pinka
jak tam córeczka dzisiaj? jak się czujecie obie?

Milego dnia dla Wszystkich:-)
 
Do góry