reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
hej

Pinka - gratulujemy i witamy nowego czlowieczka na forum

Mala-gorzatka - teraz chyba na ciebie kolej, prawdopodobnie to stan przedrzucawkowy, bedzie ok, pewno juz wkrotce bedziesz tulic malenstwo

Buziaczek - my na zakupki do mathercare jedziemy jutro, ogladalam wasze zdjatka - Blaneczka slodziutka, mamy taki sam wozeczek szaro zielony z mothercare - ale Natalka juz ledwie sie w nim miesci na dlugosc i troche mam dylemat co robic, czy kupowac drugi... co nie za bardzo ma sens, w sumie moge przelozyc na spacerowke ale jakos nie chce jej wozic tylem do siebie czyli przodem do kierunku jazdy, uwazam ze jest jeszcze za malutka, a pozatym chce patrzec na nia na spacerkach.
Czytalam ze pochodzisz z lubelskiego, a ja studiowalam w Lublinie;-)



A Natalka mega spiaca ale dzielnie "walczy" ze snem



 
Pinka gratulacje dużo zdrowia i szczęścia dla całej rodziny:-)
Mala gorzatka trzymam kciuki, trzymajcie się:tak:a ja trzymam kciuki:-)
 
witajcie dziewczyny własnie dwie godziny temu wróciłam do domu:-):-D z córeczka:elvis::-)


waga 3480
wzrost33.5cm- taki malutki pączek:-):-D
bez zadnego znieczulenia nawet gazu nie miałam:-)
ale za to popękałam strasznie :wściekła/y::wściekła/y:
ale przezyje jestem bardzo szczesliwa az mi sie jezcze rece trzesa
fotki załacze jutro lub w niedziele bo teraz jestem padnieta
całuje was ,mocno
 
Pinka ty to musisz mieć siłe, ze szpitala i od razu kilka słów nam tu piszesz:tak::-D
Trzymaj się cieplutko, cieszę się że dobrez się czujesz :-D
 
Pinka no witaj znów, ale tu szybko wypisują do domu:szok: super, że już jesteś, że wszystko poszlo dobrze i tulisz już swoją Córeczkę:tak: teraz odpoczywaj, nabieraj sil i życzę Ci żeby jak najszybciej wszystko się zagoilo:tak: dzielna babeczka jesteś, jeszcze raz gratulacje:-)

Mala-gorzatko
trzymam kciuki, aby ciśnienie się unormowalo, dużo zdrówka dla Ciebie i czekamy na kolejną dzidzię na forum:tak:

Maxin dobrze, że się znalazlaś;-):-)

Moja Ala dziś strajkuje i nie chce spać idę robić kolejne podejście, może trzecia bajka ją uśpi;-)

Milego wieczorka dla Wszystkich:tak:
 
Witam kobietki

Pinka gratuluje coreczki, niech sie zdrowo chowa ta kruszynka...Wracaj do sil...

My bylismy dzis z Maya w przeszkolu fajnie tam jest, swietna obsluga i Malej sie podobalo. Ale ja jak to mamuska chyba bardziej sie martwie niz ona. Od pazdziernika zaczyna chodzic tydzien przed zaczynam przyzywyczajanie. Ojj boje sie troszke, ze sie rozplacze czy cos. Wiem ze to glupio brzmi, ale ja mam zle wspomnienia z przedszkola i tak jakos w glowie mi utknelo.


Maggusia co do ogladania Tv i korzystania z komputera musielismy przestac bo mala dostala czegos w rodzaju tiku nerwowego. Nie wygladalo to fajnie i po konsultacji telefonicznej z lekarzami po prostu na jakis czas zezygnowalismy z tego typu uciech, ale juz lepiej, choc bez tv nam dobrze

Buziaczku co do jedzenia ktore mialoby wspomoc laktacje to ja nic takiego nie jadlam, w sumie to jadlam wszystko, ale ja niem ialam dziecka kolkowego wiec moglam. Pij duuuzzzooo wody to na pewno nie zaszkodzi

Iskierka nasze coreczki chyba sie zamienily bo ja mam na razie promocje spimy min do 9 wiec super, co u Ciebie jakies nowe zakupy?

Maxin czasem czlowiek nie wie w co rece wlozyc, ale ty to zorganizowana kobietka jestes wiec nie widze problemu

Maja jak tam przygotowania do kursu? pewnie podekscytowana jestes

Przepraszam, ze nie odpisze kazdej, ale po calym dniu trzeba troche posprzatac

Pozdrawiam i spokojnej nocy
 
Joanna _Z no widzisz jakie spryciule moja wlaśnie zasnęla, a pewnie jutro z okazji soboty będę miala pobudkę o 6;-) no ale cóż... co do przedszkola, to ja też mialam obawy, ale powiem Ci, że my się bardziej martwimy i boimy niż nasze dzieci, Maya na pewno polubi przedszkole i będzie biegać tam w podskokach jak moja Ala, która kilka razy dziennie pyta czy już wrócily jej panie i dzieci do przedszkola i czy ona może iść. Z nowych zakupów, planuję jakiś budzik kupić, bo mnie szlag trafia, że muszę na dól schodzić żeby wiedzieć która godzina, byl stary, ale moje dziecię postaralo się, żeby przestal dzialać, no i wybieram się kupić dla Ali do przedszkola lunch bag z księżniczkami wybrala sobie w katalogu i zamówila u mnie;-) no i muszę też na ciuszkowe zakupki się powybierać, Ali kilka rzeczy dokupic na jesień i może sobie jakieś buty (tych nigdy za wiele);-) no i czekam na kanapę ma przyjechać we wtorek do poludnia, a i upatrzylam nowe zaslony fajne tez muszę się po nie wybrać o narazie tyle sobie przypomnialam, a i plyn do chlodnicy:-D
A Ty do pracy się wybierasz tak? kiedy zaczynasz?
 
Iskierka zaczynam juz w przyszly piatek, moj M zostanie w domu z dzieckiem przez 3 piatki, a potem mala do przedszkola. Tez mi sie wydaje, ze to pewnie ja bardziej sie przejmuje, ale jakos nie potrafie przestac, bo ona wciaz taka bezbronna. Ale musze sobie dac z tym rade i zajac sie troche soba, musze w koncu zaczac kurs o ktorym od dawna mysle, a przy malej nie bylo czasu.
Co do zakupow, to jutro sie wybieram na praktyczne, musze kupic maly odkurzacz taki podreczny, bo Maya zaczela strasznie kruszyc wszedzie a nie usmiecha mi sie co chwila chodzic z odkurzaczem z gory na dol.
W koncu doczekasz sie sofy, mam nadzieje, ze Ci sie spodoba. Maya poszla spac o 20 ale jakos nie bardzo chciala jesc do tego sasiedzi imperezuja dosc glosno i boje sie ze i mi dzis sie promocja skonczy i sie obudzi w nocy. Ale zobaczymy. Pozdrawiam Cie
 
reklama
witajcie, ja na chwilke , jestem padnięta :-(

PINKA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ... GRATULUJE CÓRECZKI I SUPER ŻE TAK SZYBKO CI POSZŁO. JESZCZE RAZ GRATULACJE I BUZIAKI

Agnes2606 dzięki za podanie tego forum, to jest koszmar co tam piszą, szkoda komentarza :crazy: Nie dziwie się że byłyście takie oburzone, mnie równiesz ruszyło. Ja nie przeglądam innych tematów bo z tym nie daje sobie jak na razie rady. Mam jeszcze za mało czasu.

Dorcia wszystkiego naj naj dla córeczki

ide spać, padam, ale faworki zrobiłam :-), na raty- troche zabawy z małym, troche ugniatania ciasta, karmienie , ciasto ..... hihihi fajnie dniówka zleciała :-).
papapapapa laseczki

 
Do góry