reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ja wczesniej prasowalam tylko jak wychodzilismy gdzies, a teraz jak siedze w domu to maz sie upomnial o prasowanie koszulek hehe Poprasowalam mu wszystko co mial w szafie i juz mam spokoj:D
 
reklama
Ja tam już nie prasuje nie mam czasu. Na wielkie wyjścia.
Co do nauki języka to akurat tutaj nie musialam nic załatwić bo się nauczyłam innym sposobem ale z tego co sie dowiadywalam na inne kursy nie robia szkoly dla matek i dzieci. Dlatego ja chodzę na play grupy mam styczność z jezykiem a corka z dziećmi . Dwa w jednym ale żebym sie tam uczyła to nie...
U nas dziś bylo słońce i ciepło :-D
 
Cześć Dziewczyny czy można do Was dołączyć? Jestem w uk dwa tyg i na razie nie wiem co mam ze soba zrobic moze wy mi cos poradzicie i podniesiecie na duchu? Nie znam tu nikogo a przeboje mielismy przez te dwa tyg takie ze juz chcialam wracac do pl.
Pozdrawiam i licze ze przyjmiecie mnie do waszego grona :-)
 
Witam Mamusie w sobotni poranek z kubkiem kawy z mlekiem ;-);-)

Witam nowa mamusie milo nam rozgosc sie :-)i pisz duzo :-D

Napisz cos o sobie wiecej widze duzo suwaczkow mammusia bogata w dzieci jestes ;-)super gratuluje i podziwiam ;-):-)

Jezeli chodzi o prasowanie to ja nie mam czasu :zawstydzona/y:wstyd ale prasuje jak potrzeba :szok::-Dpracowanie i sprzatanie domu plus ciaza wykancza mnie :baffled::szok::-( moze jak bede na macierzynskim :cool:

Pozdrawiam :-)i zycze milego dnia.
 
Mieszkamy w Birmingham,urzadzamy sie zalatwiamy szkoly papierki itd...:)
Obecnie nie pracuje, usiluje ogarnac chate i dzieciaki hahaha
Wczesniej pol roku mieszkalismy w Danii ale nie bardzo nam sie podobalo:/
Jak macie jakies pytania to piszcie.
Pisze z tel wiec nie widze Waszych suwaczkow niestety:(
Buzka
 
reklama
Dzięki za mile powitanie. :-)

Jestem mężatką od lipca tego roku, na codzien siedzę w domu z synkiem i troszke sie nudzimy. Staramy sie o druga dzidzie i licze ze szybo sie uda zaciążyć ;) Maz jest w Liverpoolu juz kilka miesięcy bardzo chcial zebysy przylecieli do niego i tak tez sie stalo ale ja sie tu na razie jakos nie czuje nie wiem dlaczego nie umiem tego wytłumaczyć.

Poziomka A ja ty sie czujesz w uk?
 
Do góry