reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Cześć, dziewczyny, przyjmiecie mnie do swojego grona :-)

Dzięki iskierka55 dowiedziałąm się o waszym forum :-). Za niespełna miesiąc wyjeżdżamy już na "stałe" do Anglii. Mam tyle obaw, że szkoda gadać, ale jakoś musi być. Mój mąż w Anglii jest już prawie 2 lata no i w końcu przyszedł czas na podjęcie konkretnej decyzji. Ciesze się, że z tym wszystkim nie jestem sama, że jest "wasz" (teraz też i mój ;-)) wątek
icon_smile.gif
Może znajdzie się ktoś kto będzie niedaleko mnie mieszkać
icon_smile.gif
( będziemy mieszkać w Londynie w dzielnicy Leyton)

Pozdrawiam :)
 
reklama
WITAMY ANBUTT i zaglądaj jak najczęściej. Dziewczyny są super pomocne i jak masz jakies pytania i wątpliwości to dawaj śmiało. Sporo dziewczyn jest z Londyny, czasami organizujemy nawet spotkania. Do usłyszonka.
 
Justynka ogromiaste wielkie dzieki za fachowa instrukcje:-), bardzo mi pomoglas.
Zyczymy z Szymkiem sympatycznej i cieplej niedzieli, my teraz sie wybieramy do parku na spacerek.:-)
 
witam mamuski:-)

ja tylko na momecik bo zaraz obiadek :-) a potem chwila relaksu z Adasiem jak nam malenstwo pozwoli to jakis filmik obejrzymy bo pogoda okropna:confused2:

niunka-u nas wszystko ok ciagle pranie prasowanie sprzatanie karmienie przewijanie i tak w kółko a czas to mi tak szybko ucieka ze doba to za mało abym sie wyrobiła:tak:

a co do mojego brzuszka to już go prawie nie mam:-) jeszcze tydzietylko lub dwa i bedzie jak dawniej
tylko celulitis i rozstepy muszę zniszczyc:tak::tak:

niuńka napisalam ci wiadomosc na priva:szok:

anbutt- witaj na forum:-)



ok laseczki sorka ze nie pisze do każdej ale musze juz mykać nadrobie pózniej

milej niedzieli dla wszystkich
 
Hej kochane!
MIODZIO nam sie weekendzik udal,wczoraj spacerek z Besiem i porzadki ,dlubanki w domku ale czy to nie fajniukie jest?I wpadla wieczorkiem dziewczyna mojego brata bo byla teraz u niego 9 dni w polsce9poznac moich rodzicow);-),i urzeczona krajem ,zdjecia ogladalysmy,mowi ze kuchnia super,tyle serca sie wklada w gotowanie (plus dla mojej mamusi:-D),kultura,imprezki,picie wodeczki nauczyli ja w polsce a co!,i zdziwiona byla ze wszedzie sie buty sciaga i jeszcze ci papcie daja!:-Ditd. ale milo kompletow posluchac....
A dzis bylismy w Londku na wycieczce zabraxc naszego Besia do Aquarium i hit ze nie wiem w koko powtarzal o wow!!!:tak:
zgrywam zdjecia zaraz postaram sie cos rzucic pozdrowionka dla wszystkich
 
Dzięki dziewczynki za miłe przyjęcie :) Oj pewnie będę Was zarzucać mnóstwem pytań - mam nadzieję, że nie będziecie miały mnie dość ;-) Na razie sama nie wiem o co miałabym się pytać bo jest tego tyle, że pewnie parę stron same pytania by zajęły :(. No może najważniejsze pytanie, co powinnam zrobić najpierw po przyjeździe do UK ?? Musze jakieś dokumenty wyrabiać dla siebie i małego??
 
reklama
Witajcie Mamuśki
wkońcu do Was zajrzałam, brakowało mi Was...
Dziś popołudniu się zalogowałam i zaczęłam czytać, ale mnie dużo ominęło...przepraszam nie doczytałam do końca, ale to nadrobie ;-)
Gdy czytałam jak się kłucicie zrobiło mi się przykro, ale szybciutko wszystko wróciło do normy :-), a te śmieszne fotki i kawały -BOMBA. CUDOWNY POMYSŁ.
Miło było czytać o narodzinach, i że u Bobasków wszystko wporządku, egzaminy zaliczane, nowa praca.... jejciu ile tego jest. Same miłe wiadomości.
A poza tym WITAM NOWE MAMUŚKI I BOBASKI, PRZEUROCZE (przepraszam że nie pisze do każdej osobno ale sporo mam do nadrobienia), bardzo rozszerza się nasze grono, aż nie mogę się doczekać spotkanka, hhmmmm ciekawe do jakiej kawiarni nas wpuszczą jak byśmy sie wszystkie spotkały, pamiętam jak było w O2 :-):-), musze zerknąć na spotkanka, może coś tam sie organizuje :happy:

A u mnie super, w końcu poczułam sie kobietą, nie ma to jak maseczka itd. no cóż z brzuszkiem ciężej ale straciłam 3 cm, pomalutku, cierpliwości będzie dobrze :-p.
Z Krystiankiem dużo spacerowaliśmy, bawiliśmy się, już dwa razy trzymał sam butelke z mlekiem pijąc ją prawie do końca- prawie bo znudziło go już trzymanie i ja wtedy wkroczyłam:-), powolutku dopił do końca. Coraz częściej udaje mu się obrócić z brzuszka na plecki, dużo się śmieje i uwielbia gaworzyć jak gołąbek. Zaczął wstawać raz w nocy a dzisiejszą noc przespał całą :-):tak:... Posłuchałam troche Waszych rad i jest super... Wiem że nie które uważają, że za wcześnie wprowadzam zagęszczenie mleka, wiem, że każda chce jak najlepiej dla bobaska, ja czułam że nie ma problemu i do mleczka dodaje 1 łyżeczke kleiku ryżowego, ale tylko na noc.

Będę kończyć i do zobaczenia wieczorkiem, na kawke nie wstąpie bo Bąbelek ma szczepionke, ostatnią przeszedł bez rzadnych objawów, oby i ta taka była....

Pozdrawiam Wszystkie,pa
 
Do góry